6
5
5
90+3'

Coraz mniej czasu mają piłkarze obu drużyn na zdobycie gola. Aktywniejszy jest Piast, gracze Zagłębia są chyba zadowoleni z punktu.

2
2
3
90'

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

3
89'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Patryk Sokołowski.

88'

Dwóch graczy gości leży na murawie przed własnym polem karnym.

2
1
1
1
1
88'

Kontra Zagłębia, Udovicić fatalnie zachował się. Rezerwowy mógł znaleźć się sam naprzeciwko Placha.

2
1
1
1
2
86'

Zagłębie dopiero w końcówce zaczęło pokazywać pazurki. Piast atakuje, ale musi uważać na wyjścia rywali.

6
3
84'

Jagiełło uderzał sprzed pola karnego, wprost w Kudłę.

3
1
3
1
84'

Dopiero w końcówce meczu nie możemy narzekać na emocje. Zespoły walczą o wygraną.

3
80'

Już jesteśmy po drugiej stronie, potężny strzał Banasiaka na róg sparował Plach!

3
2
2
80'

Po rykoszecie Kudła instynktownie odbił piłkę. Mogło być 1:0.

3
3
79'

Papadopulos skiksował kilka metrów przed bramką, jednak sędzia uznał, że był spalony. Okazało się, że nie miał racji.

1
2
1
1
2
77'

Valencia do Papadopulosa, ten głową, ale niecelnie.

1
2
1
76'

Po rzucie rożnym z woleja uderzał Banasiak, bardzo wysoko ponad bramką.

2
1
2
1
1
75'

Dobrze w defensywie zachował się Czerwiński, który przeciął dogranie z pola karnego Wrzesińskiego.

2
1
2
1
1
74'

Zagłębie wyszło czwórką naprzeciwko trójki zawodników Piasta, ale katastrofalnie rozegrało piłkę.

2
1
1
1
1
72'
71'

Zastanawiamy się co Vokić daje polskiej lidze i w czym jest lepszy od wielu Polaków?

2
4
2
1
1
71'
68'

Piast wziął się za robotę i zaatakował. Zagłębie w coraz większych opałach.

11
3
3
3
3
66'

Felix uderzał głową z pięciu metrów. Kudła kapitalnie w bramce! Będzie rzut rożny.

2
2
2
1
1
65'

Piast coraz groźniejszy! Jagiełło do Valencii, a ten sprzed pola karnego mocno, ale w poprzeczkę!

3
2
2
4
63'

Po rzucie rożnym i uderzeniu głową Sedlara Udovicić wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej Zagłębia!

2
1
1
1
1
63'

Dośrodkował Jagiełło, Cichocki ryzykownie wybijał piłkę. Będzie korner dla Piasta.

1
1
61'

Jagiełło uderzał sprzed pola karnego. Piłka doleciala do Zabrza.

3
1
60'

Kontra Zagłębia, faul w ataku Sanogo. Gracz gości jest wściekły na sędziego i chyba ma rację. Oj, ten pan Frankowski...

2
57'

Piast po rzucie wolnym wybił piłkę i wyprowadził kontrę. Doszli do okolic połowy boiska.

1
56'

Czerwiński niepotrzebnie popchnął Sanogo, a ten runął niczym rzucony worek ziemniaków i... poturbował się.

5
2
2
1
1
53'

Uderzenie Jodłowca zablokowane, po chwili sporo miejsca miał Parzyszek. Strzał z ok. 15 metrów był niecelny.

2
2
52'

Dwa rzuty rożne dla Piasta. Po drugim goście wybili piłkę z pola karnego. Gliwiczanie w ataku.

3
1
1
1
1
50'

Seria kiksów pod bramką Zagłębia. Mylili się gracze obu drużyn.

1
1
48'

Obraz gry nie ulega zmianom. Drużyny szachują się, nie chcą ryzykować.

2
1
1
2
3
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
1
43'

Uderzał z ok. 15 metrów Valencia i kolejny rzut rożny.

4
2
3
2
4
42'

Dogranie z rogu i Kudła spod poprzeczki na kolejny korner!

2
1
1
1
2
42'

Felix powinien podawać do Gojki, który sam stał w polu karnym. Uderzał, trafił w rywala i tylko rzut rożny.

1
39'

Banasiak przewrócił się w środku pola. Bartosz Frankowski potwierdził swoją przeciętność dopatrując się faulu.

1
3
1
1
37'

Groźnie pod bramką Piasta, Sanogo uprzedził Czerwiński. Ciekawiej zrobiło się w końcówce 1. połowy.

1
3
35'

Gojko niepotrzebnie uderzał sprzed pola karnego. Powinien dogrywać do Konczkowskiego. Piast jednak wywalczył rzut rożny.

1
1
33'

Z dystansu wprost w ręce bramkarza uderzył Jorge Felix. Pierwszy celny strzał gospodarzy.

1
32'

Mraz powinien otrzymać kartkę, został jednak oszczędzony przez arbitra.

1
1
1
29'

Banasiak mocno przymierzył z ok. 30 metrów, Plach miał problemy, ale ostatecznie złapał piłkę.

3
2
1
2
2
28'

Felix w pole karne, ale Gojkę uprzedził Kudła.

1
1
1
1
1
28'

Płaski strzał z dystansu Wrzesińskiego, Plach pewnie złapał piłkę.

26'

Piast na połowie Zagłębia, ale "Lenczykowy autobus" ma się dobrze i na niewiele pozwala gospodarzom.

22'

Osoby, które meczu nie oglądają jak na razie niewiele tracą. Mogą sobie wyjąć szachy, obraz gry będzie podobny.

2
2
2
19'

Nikt nie chce zbytnio ryzykować, wszystkie sektory pozamykane. Czekamy na błąd, po którym jedna z drużyn zdobędzie gola. Wtedy zacznie się dziać.

1
17'

Kontra Zagłębia, okazję miał Sanogo, ale po profesorsku zachował się Czerwiński. Od bramki Plach.

1
1
1
14'

Kontra Zagłębia, ale błąd popełnił Sanogo dając się złapać na spalonym.

1
12'

W środka pola typowy "Black Friday", czyli ogromny tłok. Tutaj jednak promocji nie ma, swoje trzeba wywalczyć.

1
1
2
1
10'

Tom Hateley dośrodkował z rzutu wolnego, głową niecelnie uderzył Tomasz Jodłowiec.

1
1
9'

Pawłowski posłał... świecę na bramkę Piasta. Plach pewnie złapał piłkę.

1
1
7'

Kontra Zagłębia, Cristovao w pole karne do Wrzesińskiego. Szybszy jednak obrońca.

2
1
5'

Ładne rozegranie Piast przed polem karnym Zagłębia, jednak dobrze zachowali się obrońcy gości.

1
1
3'

Od początku Piast przy piłce, Zagłębie przyczajone okopało się na własnej połowie.

4
1
17:52

Mecz oczywiście odbywa się bez dopingu najzagorzalszym kibiców Piasta. Śmiać się czy płakać? Również fanów z Sosnowca nie ma na stadionie. Goście solidaryzują się z kibicami Piasta.

2
5
2
2
17:52

Minuta ciszy ku pamięci ks. Piotra Lewandowskiego, który zginął w wypadku samochodowym przebywając na misji w Boliwii.

3
1
2
3
2
17:52

W wozie VAR zamieszkał w piątek Szymon Marciniak z kolegami.

3
2
2
1
17:52

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).