Lotto Ekstraklasa: 17. kolejka
30 lis 2018 20:30
90+4'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Roman Bezjak. Sędzia zmienił swoją decyzję i miał rację!

Jagiellonia Białystok
38
21
10
7
29
90+3'

Arbiter chyba czyta naszą relację. Jest interwencja VAR, sędzia Przybył przybył do monitora.

4
6
2
4
9
90+2'

Bezjak powinien wylecieć z boiska za chamski fauli na Viniciusie!

8
4
4
7
11
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Bezjak.

8
4
6
5
21
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
10
6
4
4
89'

Po rzucie rożnym Kelemen odbił strzał Siemaszki, poprawka Jankowskiego trafiła w słupek!

12
7
7
5
6
88'

Uderzał sprzed pola karnego Marcus Vinicius da Silva, piłka odbiła się od Bezjaka. Będzie rzut rożny.

5
3
5
2
3
88'
ZMIANA
86'

Groźnie z woleja przymierzył z ok. 18 metrów Marko Poletanović. Pomylił się o dwa metry.

4
6
4
7
6
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Asystował mu Patryk Klimala. Już chyba po meczu! Kontra Jagiellonii, Klimala przed polem karnym do Novikovasa, ten uderzył przy słupku. Steinbors nie był w stanie odbić piłki. 3:1!

55
23
13
21
32
81'
ZMIANA
79'

Groźna akcja Arki, Aankour dogrywał z pola karnego, piłkę złapał Kelemen.

14
8
5
6
10
78'

Jagiellonia na niezbyt wiele pozwala Arce. Gospodarze na własnej połowie, ale szukają swoich okazji na podwyższenie wyniku.

10
6
5
6
9
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA
73'

Strzał Pospisila trafił w Dancha. Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego.

11
2
4
2
9
72'

Do wejścia przygotowuje się Rafał Siemaszko. Zapewne ma gotowe do gry nogi i... ręce.

9
7
5
4
7
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Zarandia.

14
6
6
5
10
67'

W pole karne z piłką wpadł Novikovas. Uderzył jednak w boczną siatkę.

9
5
3
5
8
66'

Strzał Aankoura, górą Kelemen. Przebudziła się niemrawa w ostatnich minutach Arka.

10
5
2
2
4
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Marko Poletanović. Poletanović dośrodkował z rzutu rożnego, Świderski uprzedził obrońców głową uderzając z czterech metrów na 2:1!

76
36
15
24
39
63'

Z pola bramkowego uderzał Sheridan, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

2
2
4
2
6
60'

Świderski padł w polu karnym, sędzia uznał, że nic się nie stało.

8
2
7
6
17
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Martin Pospisil. Pospisil przed polem karnego do Świderskiego, ten przyjął piłkę i technicznie uderzył sprzed pola karnego tuż przy słupku! 1:1!

72
38
15
27
51
56'

Pospisil do Novikovasa, ten sam na sam z bramkarzem, ale z pola bramkowego uderzył obok słupka!

8
8
6
9
11
54'

Jagiellonia nie potrafi odpowiedzieć Arce. Goście po zdobyciu gola czekają na wyprowadzenie kontry i zamknięcie meczu.

8
6
3
5
10
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Janota. Ależ błąd gospodarzy! Mitrović chciał dogrywać do Runje, ten się zawahał. Wykorzystał do Janota, który przyjął piłkę i w sytuacji sam na sam trafił do siatki! 0:1!

92
47
20
21
48
50'

Techniczne uderzenie Novikovasa, Steinbors był czujny i wybił piłkę na róg.

10
5
3
1
5
48'

Janota dogrywał do Jankowskiego, czujny w bramce Kelemen.

12
5
3
4
8
46'

Wracamy do meczu!

11
7
4
4
5
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

Arka Gdynia
14
7
4
3
13
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
7
9
3
5
43'

Coraz bliżej przerwy. Zespoły szukają swoich szans, w dobrej formie są bramkarze. Momentami brakuje zimnej krwi.

7
9
4
3
3
40'

Mocno uderzył Zarandia. Kelemen stał cztery metrów przed bramką, ale piłka minęła cel.

18
9
5
5
12
37'

Kontra Arki, Zarandia w polu karnym został jednak zablokowany.

13
8
5
5
16
36'

Problemy ma Aankour. Gracz Arki musiał zejść z boiska, bolą go plecy.

10
6
8
8
22
34'

Z okolic pola bramkowego zagrywał Burliga, piłka w rękach bramkarza. Dobry fragment gospodarzy.

14
8
5
4
10
32'

Przepięknie z dystansu technicznie uderzył Pospisil. Steinbors kapitalnie w bramce! Będzie rzut rożny.

13
9
7
5
2
29'

Kelemen już leżał na murawie, uderzał Zarandia, ale bramkarz zdołał wybić piłkę na róg. Wcześniej golkiper również obronił strzał rywala!

11
5
4
4
13
28'

Cóż za pudło Sheridana! Uderzenie z sześciu metrów, ale dwa metry obok słupka. Strzał sytuacyjny, jednak to powinien być gol!

6
10
4
3
9
25'

Arka coraz groźniejsza. Z pola karnego dogrywał Zarandia, nikt nie zamknął akcji.

19
7
6
5
6
24'

Rzut rożny dla Arki, sędzia uznał, że Zbozień faulował Poletanovicia.

4
1
4
3
13
21'

Jankowski na moment uciekł obronie Jagiellonii, ale dogonił go Pospisil.

4
9
4
2
7
20'

Zarandia już wrócił do gry, a z boiska wieje chłodem i nudą.

9
6
5
4
5
18'

Opatrywany jest Zarandia. Gruzin otrzymał mocne uderzenie piłką w twarz.

5
5
6
6
19
17'
ZMIANA
16'

Duńczyk wrócił na boisko, ale będzie potrzebna zmiana. Do gry wejdzie Adam Danch.

5
5
5
3
5
13'

Frederik Helstrup ma problemy z nogą. Obrońca potrzebuje pomocy.

6
4
5
7
8
12'

Jankowski w polu karnym do Marciniak, którego strzał przyblokował obrońca. Mogło być bardzo niebezpiecznie dla gospodarzy.

7
4
6
5
7
11'

Przez moment było groźnie w polu karnym gdynian. Zawodnikom Jagiellonii nie udało się jednak oddać uderzenia.

7
3
5
8
6
7'

Aktywniejsza jest Jagiellonia, Arka szans szuka po kontrach. Jak na razie bez klarownych okazji bramkowych.

8
9
4
5
9
4'

Wysoko atakują gospodarze gości. Gracze Arki cało wychodzą z opresji.

10
12
4
5
6
2'

Novikovas dośrodkował z prawej, obrońca Arki barkiem odbił piłkę. Po chwili głową uderzył Poletanović, Steinbors pewnie złapał futbolówkę.