1
2
2
90+3'

Drużyna przegrywa, a trener w doliczonym czasie dokonuje zmiany. Co zyskuje? 30 sekund gry, za przeprowadzoną roszadę.

5
5
4
1
1
90+2'

Sosnowiczanie tak rozegrali rzut rożny, że goście wyprowadzili kontrę.

10
4
2
1
1
90'

Aż 5 minut doliczyl arbiter.

5
2
1
2
8
89'

Lubinianie kradną sekundy, wściekają się fani miejscowych. A sekundy płyną...

5
3
1
87'

Gospodarze w ataku, gracze beniaminka szukają remisu. Czasu mają jednak niewiele.

2
1
1
85'

Udovicić zagrywał pilkę, do piłki doszedł Cristovao, ale uderzył niecelnie.

6
2
1
1
2
84'

Kontra Miedziowych, Mares sam na sam z Kudłą, ale górą bramkarz!

3
2
1
4
6
83'

Ależ zamieszanie pod bramką Kudły. Lubinianie powinni zdobyć trzeciego gola, ale nie zdołali wbić piłki do siatki.

2
1
3
3
8
82'

Zagłębie. Schodzi: Filip Jagiełło. Wchodzi: Jakub Mares. Zorro na boisku!

81'

Starzyński w pole karne do Balicia, ale ten źle wyskoczył i... zagrał za siebie.

1
1
1
1
4
80'

Lubinianie na połowie gospodarzy. Gościom udało się oddalić grę od własnej bramki.

4
1
1
1
2
78'

Szymon Pawłowski przyjmował piłkę ręką w polu karnym gości. Sędzia, zwany wśród Indian "Sokole Oko" dostrzegł to i zatrzymał grę.

2
4
2
2
2
76'

Sosnowiczanie zaczynają coraz więcej ryzykować. Gra toczy się na połowie Miedziowych.

1
1
1
1
2
71'

Gospodarze aktywniejsi w ofensywie, ale cały czas czegoś im brakuje. Miedziowi pasywni, czy nie za bardzo?

1
1
3
3
68'

Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej, ale VAR zapewne już przewija taśmy VHS.

4
2
1
1
7
66'

Problemy techniczne ma sędzia. Jak widać nie tylko u nas coś się działo lub dzieje. To przez lądowanie na Marsie.

1
4
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński. "Figo" ma wolny następny weekend. Zapraszamy do nas!

KGHM Zagłębie Lubin
4
2
2
2
5
64'

Groźnie dogrywał piłkę Cristovao, ale szybsi obrońcy z Lubina, którzy sprzed bramki wybili futbolówkę.

1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

1
4
59'

Optyczna przewaga sosnowiczan, lubinianie przyczajeni na własnej połowie czekają na możliwość wyprowadzenia kontry.

2
1
3
57'

Po rzucie rożnym pod bramką Miedziowych powstało zamieszanie. Uderzenie gospodarzy blokowali jednak goście!

3
1
56'

Gospodarze wyprowadzali kontrę, ale wszystko skończyło się już w okolicach środka pola. Jęk zawodu na trybunach.

2
1
1
2
Patrik Mraz powinien otrzymać czerwoną kartkę?
1
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrik Mraz.  To mogła być nawet czerwona kartka.

1
1
5
51'

Rzut rożny dla lubinian wykonywał Filip Starzyński, ale goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką gospodarzy.