Lotto Ekstraklasa: 17. kolejka
30 lis 2018 18:00
90+7'

To mógł być gol! Konrad Michalak zatańczył z piłką w polu karnym i strzelił na dalszy słupek. Zabrakło mu niewiele.

25
13
15
6
5
90+6'

Czas mija, a Lechia wciąż prowadzi 2:0!

43
19
3
3
5
90+4'

Piłkę wrzucał Mladenović, piłkę wybili piłkarze Śląska.

12
7
6
3
8
90+3'

Po wrzutce Mladenovicia, Golla wybił piłkę na rzut rożny.

14
7
3
4
6
90+3'

Po wrzutce Makowskiego, piłkę złapał Wrąbel.

14
4
3
3
8
90+1'
90'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum 8 minut.

9
6
17
6
15
89'
89'

Szczepan zdecydował się na strzał z przewrotki. Nie mógł tym jednak zaskoczyć Alomerovicia.

8
4
2
4
5
86'

Co za pech Śląska! Daniel Szczepan trafił w poprzeczkę!

16
31
11
10
13
86'

Niedokładne dośrodkowanie Mladenovicia. Piłka znalazła się w rękach bramkarza Śląska.

2
1
3
3
5
85'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szczepan. Za faul na Flavio Paixao.

Śląsk Wrocław
14
5
6
3
10
84'

Nalepa dośrodkował do Araka. Ten głową strzelił obok słupka bramki Wrąbla.

5
6
7
5
9
84'

Broź dośrodkował piłke w pole karne. Alomerović faulowany przez jednego z wrocławian.

4
3
1
6
83'

Gąska wrzucał z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Robak nie przyjął jednak piłki. Wszystko skończyło się na faulu w ofensywie. Piłka dla Lechii.

8
4
7
2
5
82'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Jakub Arak.

11
4
7
4
3
80'

Paixao dograł piłkę do Wolskiego po błędzie Farshada. Rafał Wolski strzelił jednak niecelnie.

2
4
7
5
6
80'

Z rzutu rożnego Gąska. Lechia wyprowadziła kontratak, jednak gdańszczan zatrzymali obrońcy Śląska.

4
2
5
4
8
80'

Zablokowany strzał Picha po rzucie wolnym. Zmarnowana szansa Śląska!

6
2
4
2
4
79'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Steven Vitoria.

8
4
2
4
3
78'

Świetna okazja Śląska! Robak strzelił w światło bramki, obronił Alomerović!

7
7
2
3
4
78'

Koszmatny strzał Filipa Mladenovicia.

1
1
2
1
9
77'

Wojciech Golla popełnił koszmarny błąd. Na sam na sam wychodził Paixao, jednak Golla zdołał go dogonić i Portugalczyk nie oddał strzału.

3
1
3
3
4
75'

Na trybunach zaledwie 6 860 widzów.

5
8
7
11
6
75'

Błąd Celebana. W międzyczasie jednak Paixao, który oddał strzał był na spalony.

3
1
2
2
4
74'

Arbiter wznowił grę po siedmiu minutach.

8
3
3
3
2
70'

Wciąż trwa przerwa w meczu.

6
4
3
3
4
69'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Arkadiusz Piech. Wchodzi: Daniel Szczepan. To jego debiut w Lotto Ekstraklasie.

67'

Sędzia przerwał grę. Kibice rzucili mnóstwo serpentyn i odpalają pirotechnikę.

11
4
8
5
6
66'

Atakował Cotra, jednak Wolski do samego końca mu asystował, nie pozwalając na wiele. Od bramki Alomerović.

6
3
3
1
3
65'

Śląsk usiłuje zbliżyć się pod pole karne rywala. Każda próba kończy się jednak wybiciem piłki przez Lechię.

6
1
4
4
3
63'

Druga próba strzału z dystansu Tarasovsa. Ładnie złożył się z woleja, jednak nie trafił w światło bramki.

3
3
2
5
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Flavio Paixao. Za uderzenie łokciem w głowę Celebana.

Lechia Gdańsk
7
4
7
7
13
59'

Marcin Robak szukał Roberta Picha w polu karnym. Podał jednak zbyt mocno i piłkę złapał Zlatan Alomerović.

6
1
2
1
2
57'

Robak podał piłkę do Piecha. Ten z dużego kąta strzelił obok słupka.

4
2
2
2
3
56'

Kompletnie nieudany korner Lechii. Wrocławianie błyskawicznie oddalili grę od własnego pola karnego.

5
3
2
5
5
55'

Szybka akcja Lechii Gdańsk. Haraslin dośrodkowując trafił jednak w głowę Celebana. Tylko rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

5
1
54'

Lechiści odsunęli grę od własnego pola karnego i zyskali kolejne minuty.

7
3
1
2
51'

Strzał z dystansu Haraslina. Ten jednak przymierzył wprost w środek bramki, gdzie stał dobrze ustawiony Wrąbel.

2
2
2
2
2
50'

Dalekie podanie Mladenovicia do Augustyna. Ten nie trafił czysto w piłkę.

1
2
1
1
3
48'

Tarasovs ostro sfaulował Wolskiego. Łotysz już wcześniej zobaczył żółtą kartkę. Sędzia go jednak oszczędził.

1
1
2
1
9
47'

Broź dogrywał piłkę w pole karne. Tam najlepiej zachował się Fila.

2
45'

Arbiter przedłużył I połowę o minimum minutę.

6
2
3
5
5
44'

Zakotłowało się po kontrataku Lechii w polu karnym Śląska. Ostatecznie piłkę wybili wrocławianie.

8
4
11
7
5
41'

Samotny rajd Haraslina. Upadł w polu karnym po interwencji Golli. O rzucie karnym nie było mowy.

9
5
8
6
5
40'

Szósty rzut rożny dla Śląska! Wojciech Golla trafił w poprzeczkę! Ale pech wrocławian.

15
15
15
11
13
39'

Lechia rozpaczliwie się broni. Kolejny rzut rożny dla Śląska. Znów zgrywał Gąska, gdańszczanie wybili na korner.

3
3
4
2
4
38'

Nieśmiała akcja Lechii Gdańsk. Makowski dogrywał do Paixao, ten jednak skutecznie powstrzymywany przez Gollę.

1
3
3
3
1
36'

Kolejny rzut rożny Gąski. Wybili gdańszczanie.

6
3
5
5
5
36'

Pich zagrywał w pole karne, Augustyn przeciął podanie, wybijając piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
3
35'

Po dośrodkowaniu Gąski, piłkę wybili gdańszczanie.

2
2
1
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski. Zahaczył o nogę Cotry.

5
3
4
1
2
32'

Akcję Śląska zakończyła dramatyczna wrzutka Cotry - w trybuny.

1
1
1
1
30'

Świetna akcja Śląska Wrocław! Dorde Cotra wrzucał w pole karne, tam niepilnowany Damian Gąska uderzył tuż nad poprzeczką! Powinno być 1:2!

12
7
7
5
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Igors Tarasovs. Sfaulował wychodzącego do kontry Tomasza Makowskiego.

5
2
2
1
4
27'

Z rzutu rożnego nic nie wynika. Piłka dla Lechii, po faulu jednego z wrocławian.

4
1
3
1
4
27'

Kolejna akcja Śląska Wrocław. Robert Pich nie zachował się jednak odpowiednio w polu karnym rywala. Rzut rożny dla Śląska.

3
3
3
2
2
27'

Cotra wrzucał piłkę do Robaka, ten jednak nie trafił w piłkę.

6
1
1
4
2
25'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin.

Jedni grają, drudzy strzelają! Po koszmarnym błędzie Gąski, Haraslin minął jak tyczkę Celebana, po czym strzelił podcinką od słupka obok Wrąbla. Gdańszczanie prowadzą już 2:0!

63
26
7
10
18
23'

Damian Gąska wrzucał piłkę z rzutu rożnego. Piłka trafiła do Golli, ten jednak źle trafił w piłkę i posłał ją obok bramki.

5
4
1
1
1
21'

Cotra z rzutu wolnego strzelił w poprzeczkę, a dokładnie w jej dolną część! Ale było blisko!

10
10
14
7
4
20'

Tomasz Makowski faulował na siedemnastym metrze Piecha. Szansa dla Śląska Wrocław.

3
2
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Sfaulował Wojciecha Gollę. Będzie pauzował w następnym meczu.

4
1
1
7
15'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Flavio Paixao.

Haraslin rozegrał krótko rzut rożny. Po dograniu piłki przed pole karne przez Flavio Paixao, świetny strzał z dystansu oddał Michał Nalepa! To jego drugi gol z rzędu po tym, jak w ostatniej kolejce zdobył bramkę na 3:2 dla Lechii w meczu z Jagiellonią.

60
26
6
10
19
14'

Rajd Haraslina w polu karnym rywala. Piłkę na rzut rożny wybił Broź.

4
2
1
1
2
13'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Tomasz Makowski. Dziewiętnastolatek posłał jednak ją daleko obok słupka.

3
1
12'

Świetny strzał Rafała Wolskiego z dystansu! Na wysokości zadania stanął jednak Jakub Wrąbel.

11
5
2
1
11'

Gąska z rzutu rożnego do Robaka, ten wygrał pojedynek główkowy z Augustynem i posłał piłkę tuż obok słupka bramki Lechi.

3
1
2
1
2
11'

Po rzucie wolnym Śląska piłkę na rzut rożny wybili gdańszczanie.

2
1
1
4
10'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za faul na wychodzącym do akcji Robaku. To już dziesiąta żółta kartka Nalepy w tym sezonie.

5
1
7
1
4
9'

Lukas Haraslin dośrodkował piłkę do nikogo. Od bramki Wrąbel.

1
3
2
8'

Gąska wrzucał piłkę w pole karne. Tarasovs sfaulował tam jednak Alomerovicia. Początek meczu zdecydowanie dla Śląska.

4
3
1
2
6'

Broź usiłował wrzucić piłkę w pole karne Lechii. Dośrodkowanie zablokował Daniel Łukasik.

1
4'

W polu karnym gości utrzymywali się wrocławianie, piłka znalazła się jednak w rękach Alomerovicia.

5
1
2
2
4
4'

Cotra znalazł doskonale Robaka, który był w polu karnym Lechii. Sytuację wyjaśnili obrońcy gdańskiego klubu.

4
2
2
2
3
1'

Piłkarze obu drużyn rozpoczęli spokojnie. Lechia usiłuje budować akcję od tyłu.

5
1
1
1
czas Start meczu
17:15

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko. Niestety na trybunach pustki.

4
1
1
2
2
17:15

Mecz sędziuje Tomasz Kwiatkowski z Waszawy. Sędzia VAR, to Tomasz Musiał.

2
1
1
2
Jakim wynikiem zakończy się mecz we Wrocławiu?