Lotto Ekstraklasa: 18. kolejka
09 gru 2018 15:30
90+5'

Jeszcze zza pola karnego strzelał Paweł Zieliński. Uderzenie było jednak niecelne.

7
3
4
2
5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Zieliński.

10
6
4
4
9
90'

Doliczone cztery minuty.

4
2
2
2
4
90'

Gol! Strzelił Igor Angulo.

Henrik Ojamaa wycofywał piłkę. Tę przejął Igor Angulo, minął bramkarza i strzelił gola!

Górnik Zabrze
43
14
10
10
26
90'
89'

Dosrodkowanie w pole karne Miedzi, gdzie pewnie piłkę złapał Anton Kanibołocki.

1
1
2
1
2
86'
7
5
1
3
3
84'

Górnik stara się atakować, lecz bardzo pewnie gra defensywa Miedzi. Przed chwilą natomiast niecelnie strzelał Igor Angulo.

4
9
2
5
3
80'

Z rzutu wolnego niecelny strzał na bramkę Miedzi Legnica oddał Daniel Smuga.

6
8
2
4
2
78'

Zablokowany w polu karnym Górnika Zabrze został Mateusz Szczepaniak.

2
3
2
6
3
77'
76'

W pole karne gospodarzy dośrodkował Henrik Ojamaa. Główkował Paweł Zieliński i słupek uratował Górnika przed stratą gola.

2
2
2
4
6
74'

Ładne prostopadłe podanie Kamila Zapolnika do Igora AnguloAnton Kanibołocki dobrze wyszedł jednak z bramki i obronił strzał napastnika Górnika.

6
6
3
5
2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Wolsztyński.

9
3
4
4
5
70'

Miedź Legnica atakuje i szuka kolejnego gola. Przed chwilą znów groźnie w polu karnym gospodarzy. Tym razem zablokowany został jednak Juan Camara.

13
10
2
2
2
68'

Zza pola karnego uderzył Kamil Zapolnik, lecz Anton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

10
5
1
3
3
66'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Michał Koj, lecz był to strzał niecelny.

7
9
1
2
1
65'
5
3
6
3
1
64'

W polu karnym Górnika strzelał Petteri Forsell. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

3
3
4
1
7
61'

Gol! Strzelił Henrik Ojamaa. Asystował mu Adrian Purzycki. Henrik Ojamaa otrzymał podanie od Purzuckiego. Zbiegł ze skrzydła do środka boiska, oddał strzał z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki! Miedź Legnica prowadzi już 3:0.

56
37
12
15
25
58'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Fabian Piasecki.

1
4
57'

Ładny, mocny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Szymon Żurkowski.

5
6
4
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Purzycki.

Miedź Legnica
6
2
1
1
3
53'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Pewny, świetny strzał z rzutu karnego oddał Petteri Forsell. 2:0 prowadzi Miedź Legnica.

57
24
5
13
23
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Koj. Decyzja o rzucie karnym podtrzymana.

12
4
3
3
14
51'

Rzut karny dla Miedzi Legnica! Zamieszanie w polu karnym Górnika, po którym sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie ręką jednego z zawodników gospodarzy, a dokładnie Michała Koja.

24
10
8
9
17
49'

Dośrodkowanie w pole karne Miedzi Legnica. Piłkę pewnie złapał Anton Kanibołocki.

5
2
4
3
5
46'

Z 16 metrów z pierwszej piłki strzelał Jesus Jimenez. Uderzenie techniczne, ale niecelne.

6
3
4
4
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
1
1
1
44'

Ładny strzał z około 15 metrów oddał Henrik Ojamaa. Dobrze interweniował Tomasz Loska.

16
8
3
4
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Camara.

11
2
1
4
8
41'

Daleko wyszedł z bramki Tomasz Loska. To była dobra interwencja bramkarza Górnika Zabrze. Loska przerwał groźną akcję Miedzi.

10
3
2
2
6
40'

Zabrzanie rozgrywają piłkę na połowie Miedzi i szukają okazji na gola.

12
5
4
5
8
36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomasz Loska. Fantastyczny strzał z rzutu wolnego z około 30 metrów oddał Petteri Forsell. Piłka odbiła się od słupka, następnie od pleców interweniującego Tomasza Loski i wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Miedź Legnica.

69
42
17
31
60
35'

Po podaniu Szymona Matuszka z ostrego kąta strzelał Igor AnguloAnton Kanibołocki odbił piłkę.

12
5
3
3
5
32'

Po dośrodkowaniu Juana Camary z około 15 metrów z woleja niecelnie strzelał Paweł Zieliński.

5
4
5
4
4
31'

Zawodnicy Miedzi przy piłce. Rozgrywają ją na własnej połowie.

7
3
4
6
10
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
11
6
6
3
3
27'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

2
2
7
12
6
23'

Znów ładna, zespołowa akcja Miedzi Legnica. Po zagraniu Bartczaka z kilkunastu metrów strzelał Petteri Forsell. Uderzenie obronił Tomasz Loska.

16
8
6
4
6
20'

Efektowną akcją popisał się Henrik Ojamaa. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania w pole karne Górnika.

14
6
4
1
12
18'

Teraz to gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Miedzi Legnica.

26
7
4
3
10
16'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Jesus Jimenez. Świetnie obronił jednak Anton Kanibołocki.

23
12
6
2
7
16'

Ładnie miękko w pole karne piłkę wrzucił Jesus Jimenez. Igor Angulo trącił piłkę, lecz Anton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

22
8
3
3
5
14'

Szybka odpowiedź Górnika po akcji Igor Angulo - Łukasz Wolsztyński. Ten drugi padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

12
7
4
4
15
13'

Płaskie dośrodkowanie Zielińskiego, po którym piłki w polu karnym nie opanował Juan Camara. Znów groźnie przed bramką Górnika.

11
4
4
4
18
11'

Znów pokazał się aktywny od początku meczu Paweł Zieliński. W polu karnym niecelnie strzelał jednak Henrik Ojamaa.

11
6
5
2
8
10'

Zamieszanie w polu karnym Górnika Zabrze. W piłkę dobrze nie trafił jednak jeden z zawodników Miedzi Legnica. To była groźna akcja gości!

13
7
7
3
12
7'

Miedź Legnica spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

9
3
8
4
7
5'

Gospodarze od razu szukali odpowiedzi na szansę Miedzi, lecz cały czas bez goli w Zabrzu.

16
6
3
1
6
5'

Z rzutu wolnego z około 24 metrów strzelał Juan Camara. Uderzenie zablokowane, dobitka również.

13
5
3
1
2
4'

Będzie rzut wolny dla Miedzi Legnica. Dobra okazja na strzał na bramkę Górnika.

8
5
3
3
8
3'

Paweł Zieliński zbiegł ze skrzydła do środka boiska i zagrał do Forsella. Ten uderzył z dystansu, lecz został zablokowany.

6
2
5
3
5
2'

Jak na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

13
3
2
1
1
14:49

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.