4
2
4
85'

Mares nie zastanawiał się, uderzył z pierwszej piłki. Plach z najwyższym trudem na rzut rożny.

3
3
3
2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mikkel Kirkeskov. Ewidentny faul i Duńczyk wypadł z meczu z Legią w Warszawie.

8
4
3
1
2
83'
ZMIANA
82'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Tom Hateley. Wchodzi: Patryk Sokołowski.

81'

Plach wyłapał dośrodkowanie. Po chwili akcja z drugiej strony, ale zepsuł ją Valencia.

3
2
2
2
2
80'

Sprytne zachowanie Matuszczyka, nie dało się osiagnąć nic więcej ponad rożny.

2
2
78'
ZMIANA
77'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Jodłowiec. Bez najmniejszych watpliwości, Dąbrowski trafiony w nogi.

7
3
1
1
75'

Bohar na minimalnym spalonym. Mogło być groźnie. Po chwili próbował odpowiedzieć Parzyszek.

1
2
1
3
72'

Ależ blisko! Slisz niepocieszony, oczekiwał podania od Pawłowskiego, a pomocnik uderzył sam po rajdzie. Chyba niepotrzebnie.

3
2
4
3
7
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Aleksander Jagiełło.

Miedziowi tylko się przyglądali, gdy Jagiełło dośrodkowywał. Piłka spadła między stopera i Parzyszek uderzył książkowo.

16
6
4
9
20
70'

Kopacz ograł dwóch rywali i zagrał do Pawłowskiego. Strzał z linii 16. metrów prosto w Placha.

2
2
1
2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Matuszczyk.

3
1
1
1
3
67'

Sedlar postraszył Hładuna, chociaż do powodzenia daleko. Stoper uderzył z daleka jakieś dwa metry obok słupka.

1
3
1
65'

Kocioł pod bramką Zagłębia. Próbowali Felix, Sedlar, w końcu skończyło się rożnym. Wybicie Tuszyńskiego uspokoiło grę.

3
4
1
64'

Świetne uderzenie Slisza. Gdyby leciało w światło bramki, Plach nie dałby rady.

3
1
2
63'

Zagłębie jak na razie spokojnie prowadzi grę. Wywalczyło właśnie kolejny rzut rożny.

3
3
2
60'

Chyba Guldan uratował Zagłębie. Po dośrodkowaniu Konczkowskiego Felix mógł wyrównać z bliska. Gdyby nie noga Guldana, byłoby 2:2.

7
6
5
3
4
59'

Piast zupełnie bez reakcji na gola. Zobaczymy, co dadzą zmiany.

2
4
3
1
1
58'
ZMIANA
56'
ZMIANA
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski.

Teraz przyspieszyło Zagłębie i pokazało Piastowi, jak należy kończyć takie akcje. Po prostopadłym podaniu Słoweniec wbiegł w szesnastkę i strzelił obok Placha.

22
18
7
7
15
51'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Dziczek. Nieodpowiedzialne zachowanie, ciągnięcie za koszulkę w środku pola.

5
4
2
2
2
51'

Wyższe tempo, ładne zgranie Papdopulosa do Valencii, ale nie było komu zagrać.

2
2
3
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Konczkowski. Wślizg w uciekającego Slisza, nieuchronna kartka.

4
3
2
2
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos. Czechowi nazbierało się za kilka fauli.

6
4
2
1
2
46'

Ruszyła druga połowa. Oby lepsza.

5
5
2
1
1
45+1'

Faul Felixa w walce powietrznej to raczej ostatni akord pierwszej połowy.

2
2
3
2
3
45'

Doliczona minuta.

4
2
3
4
3
44'

Valencia tak długo zwlekał z dośrodkowaniem, aż osaczyło go trzech rywali. Nie było miejsca na dobre dośrodkowanie.

3
3
2
1
2
42'

Nieodpowiedzialne podanie Valencii przed własną szesnastkę. Piłka wyłożona Pawłowskiemu, strzał soczysty, ale Plach sobie poradził.

3
3
1
2
3
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Poręba.

Fatalne zachowanie Czerwińskiego. Stoper Piasta za miękko zaatakował Porębę, 18-latek przedarł się i przymierzył zza szesnastki w okienko. Kapitalny strzał!

25
15
7
6
15
37'

Felix zebrał brawa za ambicję. Hiszpan tak długo naciskał Pawłowskiego, aż ten dośrodkował w jego nogi i przy okazji dostał rykoszetem. Zaczyna Plach.

3
3
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Czerwiński.

Potężne uderzenie Jodłowca po rzucie rożnym. Hładun świetnie sobie poradził, ale jego koledzy przysnęli i pozwolili Czerwińskiemu wepchnąć piłkę do siatki.

19
10
3
8
12
34'

Dobrze pokazał się Hateley. Anglik wrzucił, w ostatniej chwili Dziwniel ściągnął piłkę z głowy Jodłowca. Valencia zamknął jeszcze akcję i uderzył. Tylko rożny.

3
33'

Trzeci strzał Piasta, ale wciąż bez celnego uderzenia. Próbował Papadopulos. Oczywiście głową.

1
1
2
1
31'

Fatalny błąd Poręby. Papadopulos postanowił zlitować się nad 18-latkiem i wdał się w drybling z Matuszczykiem.

1
2
2
30'

Plach zaryzykował, wyszedł do piąstkowania na 10. metr i przy okazji zderzył się z Czerwińskim. Niezła wrzutka Pawłowskiego.

2
1
28'

I znowu to samo, wolniejsze tempo, dużo podań w poprzek. Nie jest to wielki mecz.

3
1
26'

Prawie coś wyszło z tysięcy podań Piasta. Papadopulos znalazł się pod linią końcową, ale jego partnerzy tylko się przyglądali i Czech nie miał nawet komu podać.

2
1
1
24'

Niezrozumiała decyzja Bohara. Słoweniec chyba wystarczył się sytuacji sam na sam, zwolnił akcję i dał się dogonić.

1
1
4
2
2
23'

Zrodziły się dwie okazje dla Zagłębia. Najpierw Dąbrowski nie wiadomo czemu nie przyłożyłgłowy do dośrodkowania, po chwili szansę miał Guldan. Zablokowany strzał próbował jeszcze poprawić Pawłowski.

2
2
4
3
3
22'

Pierwsze oznaki zniecierpliwienia w Lubinie. Miedziowi dwa razy blisko straty, Piast nie wykorzystał okazji.

6
5
4
3
2
19'

Strzelić spod lewego narożnika szesnastki w prawą chorągiewkę? Proszę bardzo! Przedstawia Michal Papadopulos.

1
6
1
18'

Pierwsze przyzwoite dośrodkowanie Zagłębie. Dorzucał Hateley, żaden z kolegów nie zdołał oddać strzału.

6
5
3
2
1
17'

Piast bije rekordy w posiadaniu piłki i podaniach bez straty, ale co z tego. To jak zabawa w ciuciubabkę.

1
1
2
3
14'

Papadopulos powalczył o piłkę, ale dośrodkował tak, że Valencia mógł sobie zrobić tylko próbny sprint.

2
1
3
1
1
12'

Strzał Pawłowskiego z wolnego zapamiętamy tylko dlatego, że był pierwszym w meczu.

2
3
1
1
1
11'

Na razie więcej ostrej gry niż jakości piłkarskiej. Bezpardonowe wejście Jodłowca w Dąbrowskiego.

1
1
2
1
4
9'

Pierwsze ożywienie w Lubinie. Dobre zagranie Tuszyńskiego, Bohar mógł wyjść sam na sam. Dobrze ustawiony Czerwiński zażegnał niebezpieczeństwo.

4
2
1
1
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Hateley. Atak z tyłu na nogi Matuszczyka.

4
7
2
2
3
7'

Siedem minut truchtania. Piłkarze na razie nas nie rozpieszczają.

1
3
1
1
1
4'

Piast zaczyna od prób przerzutów. Dwie niezbyt udane zagrania Dziczka.

1
3
3
2
3
2'

Bardzo spokojne wejście w mecz, wzajemne badanie się drużyn.

2
1
1
1
1
1'

Pierwszy zryw Zagłębia. Plach zaczyna od swojej bramki.