2
1
2
86'

Vesović w polu karnym zrobił wiatrak z Czerwińskiego. Strzał pod brzuchem bramkarza, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

7
4
4
3
7
84'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Sebastian Szymański. Zabójcza kontra Legii. Piłka zagrana na prawo do Szymańskiego, ten po chwii podał do Carlitosa, który uderzył obok bramkarza. 2:0!

88
47
23
27
40
82'

Coraz więcej zaczyna ryzykować Piast, ale goście wciąż nie potrafią poważniej zagrozić Legii.

15
6
6
4
5
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chris Philipps.

5
79'
77'

Carlitos przewracał się w polu karnym. Kabaret w wykonaniu Hiszpana.

6
21
4
3
13
77'

Uderzał z pola karnego Felix, ale został zablokowany.

10
4
2
1
3
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.

Piast Gliwice
8
1
4
6
13
73'

Wciąż chamskie zachowanie fanów Legii, którzy cały czas obrażają sędziego.

15
5
5
4
24
73'

Piast stara się zagrozić Legii, która czeka na wyprowadzenie kontry zamykającej mecz.

9
4
3
1
5
70'

Pokaz "kultury" fanów Legii. Swoje słyszy arbiter, który właśnie napomniał Sa Pinto.

20
10
10
5
13
69'

Uwidoczniła się optyczna przewaga Piasta. Jednak goście nie potrafią stworzyć sobie okazji na doprowadzenie do wyrównania.

13
7
5
5
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk. Pan "kryształowy" w końcu się doigrał.

17
15
2
4
12
66'

Legia. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Carlitos.

16
4
4
3
4
63'

Jagiełło wpadł z piłką w pole karne, ale przegabił najlepszy moment do podania lub oddania strzału. Piast coraz groźniejszy.

12
4
4
3
5
59'

Awanturuje się Jędrzejczyk. Obrońca chyba jest z kryształu, sam ostro wchodzi w rywala, ale gdy ten uczyni to samo, ma wielkie pretensje.

17
9
9
4
6
58'

Vesović tak uderzał z 35 metrów, że zagrał na prawo do Szymańskiego. Ten chciał dośrodkować, ale wyszedł strzał.

5
6
6
2
4
57'

Rzutu karnego nie ma, arbiter uznał, że to był przypadek.

15
10
7
7
25
56'

Gliwiczanie domagali się podyktowania rzutu karnego. Ręką miał zagrać Remy.

10
5
15
3
9
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vesović.

11
4
9
3
6
52'

Piast nieśmiało stara się zaatakować, ale goście nie chcą póki co odsłaniać się.

8
3
5
1
2
49'

Dogrywał Szymański, głową uderzał Jędrzejczyk, ale nie trafił w bramkę.

7
5
5
2
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński. Dyskusyjne napomnienie.

6
4
3
1
8
46'

Gramy po przerwie!

11
5
2
1
2
45+3'

Portugalczyk ochłonął i już wszystkich przeprasza.

9
6
3
2
45+2'

Kartka dyskusyjna, ale postawa Sa Pinto po raz kolejny niezbyt miła. Trwają "rozmowy" z Waldemarem Fornalikiem.

6
4
6
5
45+2'

Żółtą kartkę za symulowanie otrzymał Sebastian Szymański.

8
5
2
5
9
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
3
6
2
3
45'

Po rzucie rożnym z dystansu uderzał jeden z graczy Piasta, piłkę po rykoszecie złapał Majecki.

8
2
1
2
3
43'

Sebastian Szymański uderzał z rzutu wolnego, jednak bardzo niecelnie.

6
6
3
3
8
41'

Sprzed pola karnego uderzał Felix, ale skiksował. Piłka dotarła do Sedlara, którego strzał głową poszybował w środek bramki i Majecki pewnie obronił.

2
4
6
2
1
38'

Wciąż nikt nie chce zaatakować. Brak strzałów, a nawet spięć podbramkowych.

3
4
4
4
3
34'

Kucharczyk dośrodkował z rzutu wolnego, Kulenović zgrał piłkę, a Hlousek uderzył kilka metrów obok słupka.

7
10
4
7
7
33'

Niewiele dzieje się na boisku. Legia nie pozwala Piastowi na wiele, ale sama nie zamierza odsłaniać się przed rywalem.

8
7
5
4
7
29'

Małe piłkarskie szachy, zespoły chcą się wzajemnie wciągnąć na własną połowę. Jednak bez reakcji.

5
5
7
5
5
26'

Piłka pod bramką gospodarzy, ale akcja przerwana. Na spalonym znalazł się Parzyszek.

7
6
7
7
13
25'

Wykartkowany w ostatnim meczu Piast nie ma argumentów, aby zagrozić Legii. Wojskowi cały czas dyktują warunki gry.

6
4
2
3
8
22'

Gracz Legii faulował, ale Ricardo Sa Pinto wie swoje i ma pretensje do arbitra. Mamy kolejnego "sędziego" w Loto Ekstraklasie.

13
24
5
6
8
20'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Asystował mu Dominik Nagy. Przyspieszyła grę Legia. Nagy sprzed pola karnego zagrał do Kulenovicia, a ten zblokował obrońcę i obok Placha trafił do bramki. 1:0!

85
39
17
27
53
17'

Hateley dogrywał piłkę z rogu, niewiele brakowały, aby futbolówka znalazła się w bramce, do piłki omal nie doszedł Sedlar. Sporo szczęścia mieli Wojskowi.

13
4
6
3
10
16'

Gra toczy się w środku pola. Nikt nie chce otworzyć się przed rywalem i zaatakować.

8
5
6
2
5
12'
11'

Groźnie pod bramką Piasta, Pietrowski trafił w Czerwińskiego, Plach złapał piłkę.

7
7
3
2
8
10'

Jeszcze masażyści walczą o powrót do gry Jodłowca.

15
5
6
2
2
9'

Problemy zdrowotne ma Tomasz Jodłowiec. Będzie potrzebna zmiana. Kolejny kadrowy problem gliwiczan.

10
3
12
6
14
6'

Wracamy do meczu. Lepiej widać, ale niewielka mgła jeszcze jest.

4
4'

Otwieramy drzwi i okna i wietrzymy. Niewiele widać przy Łazienkowskiej.

3
5
5
3
6
3'

Boisko zamglone, księgowy PZPN już zaciera ręce. A na murawie cały czas atakuje Legia.

9
8
3
2
8
1'

Plach wybiegł przed pole karne i uprzedził rywala. Legia od początku w ataku.