A pisaliśmy coś o "szóstkach" w okolicy. Chyba czas zagrać w grę liczbową i kupon posłać z Sosnowca lub Poznania.

4
4
3
88'

Lech chce jeszcze więcej. Gumny uderzał sprzed pola karnego, ale postraszy drony nad obiektem.

36
21
3
2
4
86'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Maciej Makuszewski. Zagłębie otłukują już nawet piłkarskie dzieci. Z lewej strony zaatakował Makuszewski, wycofał do Marchwińskiego, a 16-letni młokos zdobył gola. Niczym... Olek Grom. 0:6!

1
83'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Marcin Wasielewski.

12
10
12
11
23
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
8
4
6
13
38
81'

Kilka kilometrów od Sosnowca jest pewien stadion, gdzie pewien utytułowany klub na własnym obiekcie zebrał kilka "piątek" i "szóstek". To podobno już przeszłość. Trener, który "specjalizował" się w tym już odszedł. Widać, że pałeczkę przejął ktoś inny.

32
21
6
4
5
79'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Maciej Makuszewski. Demontaż Zagłębia trwa. Płaski strzał przy słupku z ok. 16 metrów oddał Amaral, Kudła bez szans.

154
70
14
9
13
76'
75'

Kostewycz dośrodkował z rogu, ale gospodarze zablokowali piłkarzy Lecha. Piłka w rękach Kudły.

8
8
7
6
10
71'
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Wrzesiński.

Zagłębie Sosnowiec
21
13
7
4
3
69'

Z dystansu uderzał Rzonca, Putnocky pewnie złapał piłkę.

25
10
5
2
1
68'

Miejscowi fani nie dość, że nie dopingują swoich graczy to teraz ich wyśmiewają. Przykre, bo jeszcze kilka miesięcy temu nosili ich na rękach.

20
15
6
9
13
65'

Makuszewski technicznie uderzył sprzed pola karnego, Kudła poprawia swoje statystyki.

13
11
15
9
18
64'

Amaral sam na sam z Kudłą, ale w końcu górą bramkarz! Golkiper obronił pierwszy strzał w niedzielnym spotkaniu.

6
5
13
7
24
64'
63'

Groźny strzał Pawłowskiego, ale po raz kolejny niecelny.

9
13
5
5
2
63'

13
10
4
3
4
62'

W Sosnowcu trwają poszukiwania białego ręcznika. Kilka kilometrów od stadionu jest pewien szwedzki market. Tam są ręczniki, ale chyba tylko niebieskie.

21
20
6
1
6
61'
2
2
4
4
3
60'

Wiadomość z ostatniej chwili. Lech oddał cztery celne uderzenia. Wynik? 0:4.

39
24
6
3
4
58'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Tymoteusz Klupś. "Ludzieeeee, Niemcy mnie biją". To już kiedyś było, a teraz Lech "bije" Zagłębie. Z prawej strony podawał Klupś, akcję zamknął Amaral. 0:4! ZERO - CZTERY!

164
87
23
14
22
57'

Zagłębie otrzymało trzy ciosy, ale jeszcze walczy. Lech spokojny, czeka na kolejne okazje.

19
8
4
5
7
53'

Pawłowski minął rywali, uderzył, ale niecelnie.

14
9
5
6
6
52'

Lech Poznań wrzucił... luz, dla Zagłębia może to oznaczać kolejne kłopoty,

35
22
6
2
6
50'

Gol! Strzelił Tymoteusz Klupś. Asystował mu Christian Gytkjaer. Już po zawodach. Tutaj może być nokaut. Z lewej strony dośrodkował Gytkjaer, piłkę otrzymał Klupś i z kilku metrów trafił na 0:3! Zagłębie już nie leży na ziemi, Zagłębie jest metr pod ziemią.

133
77
16
8
18
48'

Lech utrzymuje się przy piłce, nie chce dać Zagłębiu szans na złapanie kontaktu.

18
11
4
1
5
46'

Gramy po przerwie.

16
4
4
4
1
45+4'

Błąd Janickiego, piłkę przejął Wrzesiński, minął bramkarza, ale z ostrego kąta trafił w słupek!

22
12
10
8
13
45+3'

Vokić dogrywał z rzutu wolnego, ale bez wiary i bez odpowiedniej mocy.

11
5
2
3
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

12
10
7
1
7
44'

Po słabym początku Lech ma mecz pod kontrolą. Zagłębie będzie miało problemy, aby się podnieść.

34
22
4
4
6
41'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Robert Gumny. Dośrodkowanie z lewej strony Gumnego, obrońców Zagłębia uprzedził Gytkjaer, który głową z sześciu metrów trafił na 0:2!

167
86
11
16
25
40'

Lepiej w końcówce 1. połowy prezentuje się Lech. Zagłębie musi sporo natrudzić się, aby zatrzymywać akcje przeciwnika.

41
28
5
5
8
37'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Piotr Polczak.

34
14
7
8
14
34'

Lech rozegrał kilka podań, pod bramką Zagłębia w końcu było groźnie. Gospodarze wyszli cało z opresji.

20
10
11
4
11
32'

Piłka wycofana przed pole karne do Babiarza, ten mocno uderzył. Pół metra ponad bramką.

13
6
7
5
5
29'

Lech stara się oddalać grę od własnej bramki. Inne plany ma Zagłębie, które cały czas pressingiem atakuje rywala.

18
8
7
6
14
26'

Zagłębie straciło gola, ale nie podłamało się i dąży do wyrównania. Przed momentem do dogrania w pole karne żaden z graczy z Sosnowca nie zdążył.

23
10
5
7
12
22'

Gol! Strzelił Robert Gumny. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz. Jedni grają, drudzy strzelają. Z lewej strony dośrodkował Kostewycz, żaden z graczy nie trącił piłki. 30 metrów przed bramką doszedł do niej Gumny, który kapitalnym strzałem wyprowadził gości na prowadzenie. 0:1!

208
106
26
18
41
20'

Lech trochę opanował ofensywne zapędy gospodarzy. Zagłębie jednak cały czas wygląda lepiej od rywala.

23
12
7
8
15
17'

Lech po raz pierwszy pod bramką Zagłębia. Rzut rożny, ale piłkę pewnie złapał Kudła.

15
9
6
7
17
14'

Wrzesiński do siatki, ale po gwizdku. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

24
10
4
5
12
12'

Babiarz wpadł z piłką w pole karne, zagrał do Wrzesińskiego, ale ten uderzył niecelnie.

14
9
4
5
11
11'

Mraz na spalonym, obrońca powinien zostawić piłkę koledze.

11
2
5
2
6
9'

Burić na noszach zniesiony z boiska. To kolejny uraz głowy tego zawodnika. Kilka tygodni temu głową uderzył w słupek.

4
4
9
37
11
9'

Lech. Schodzi: Jasmin Burić. Wchodzi: Matus Putnocky.

18
7
10
17
19
7'

Matus Putnocky smacznie spał na ławce, ale został obudzony i zaczyna się ubierać w strój bramkarski.

14
18
17
4
7
5'

Burić ma poważnie rozbitą głowę, bramkarz mocno krwawi.

10
7
12
63
28
5'

Leży na murawie Burić, potrzebna będzie zmiana.

9
8
12
43
27
3'

Wrzesiński sam na sam z Buriciem, ale górą bramkarz. Po chwili golkiper dbił przed siebie strzał Heinlotha i musiał wybijać piłkę przed Pawłowskim.

16
5
5
2
9
1'

I już rzut rożny dla Zagłębia po dobrej akcji Wrzesińskiego.

13
9
17
11
17
17:28

Lech musi gonić górę tabeli, drużyna z Poznania w lidze jest dopiero na 8. pozycji. W fatalnej sytuacji jest Zagłębie. Beniaminek zamyka tabelę.