Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

5
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Adam Dźwigała.

Nieprawdopodobny mecz! Po rzucie wolnym bitym przez Furmana, piłkę przedłużył Dźwigała. Po golu Urygi, mamy wynik 3:3!

40
26
12
22
37
88'

Po rzucie rożnym Janoty, Marciniak strzelił głową nad poprzeczkę.

9
5
3
2
5
87'

Po rzucie rożnym, Arka wywalczyła kolejny rzut rożny. Gdynianie kradną cenne minuty.

9
5
2
2
5
84'
ZMIANA
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Janota.

Co za gol! Po błędzie obrony Wisły Płock, piękną bramkę strzelił Michał Janota. Daehne bez szans!

63
27
12
13
15
83'
ZMIANA
7
3
1
3
2
82'

Sporo ostrej gry w środku boiska. Faulowany Młyński.

3
1
2
1
1
80'

Furman wrzucił piłkę w pole karne. Strzelał Dźwigała, ale było to bardzo lekkie uderzenie. Piłka w rękach Steinborsa.

7
4
3
2
5
79'

Zarandia zabrał piłkę Rasakowi, jednak Wisłę od bramki uchronił Uryga, który doskonale powstrzymywał akcję Gruzina. Piłka w rękach Daehne.

5
2
2
4
77'
ZMIANA
77'

Tym razem kompletnie nieudany rzut wolny w wykonaniu Furmana.

8
2
3
2
6
75'

Na trybunach zaledwie 3 901 widzów.

8
8
2
3
3
73'

Po rzucie rożnym Arki, Wiślacy potrzebowali kilkudziesięciu sekund, by wyjaśnić sytuację i wybić piłkę spod własnego pola karnego.

7
3
3
1
72'

Arka rozgrywa piłkę pod polem karnym i szuka trzeciego gola. Po strzale Michała Nalepy, Arka wywalczyła rzut rożny.

9
4
5
3
6
70'

Ale szansa Arki Gdynia! Bardzo bliski wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie był Młyński, który urwał się obrońcom. Strzelił tuż obok słupka!

17
16
5
4
14
66'

Furman próbował wkręcić piłkę z rzutu rożnego. Nie wyszło mu to jednak, piłka dla Steinborsa.

10
4
3
3
4
65'

Indywidualna akcja Furmana, który przebiegł z piłką przez kilkadziesiąt metrów. Uderzył jednak niecelnie!

5
2
3
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Janota. JAnota pewnie strzelił w róg bramki Daehne! Mamy remis!

44
21
10
7
18
61'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Dźwigała sfaulował w polu karnym Zarandię.

17
10
2
2
12
59'
ZMIANA
58'

Dynamiczna akcja Arki Gdynia po tym, jak w środkowej strefie zaczął dominować Michał Nalepa! W pole karne dogrywał Luka Zarandia, jednak nikt nie doszedł do piłki.

1
2
2
2
4
56'

Nalepa świetnie rozegrał piłkę podając ją do Zbozienia, ten wrzucił ja w pole karne. Nożycami strzelał Rafał Siemaszko, jednak nie przymierzył w światło bramki.

5
4
3
2
2
52'

Z rzutu wolnego wrzucał Furman. Sytuację uratował Marciniak, który ograł Ricardinho.

10
5
5
2
3
51'

Marciniak ostro wjechał nogami w Oliveirę. Po tej sytuacji nerwy puściły Michałowi Nalepie, którego ledwo powstrzymał w ryzach Michał Janota.

5
5
3
2
3
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Danch. Asystował mu Michał Janota.

Z rzutu rożnego dogrywał Janota. Adam Danch bezproblemowo pokonał głową Daehne po tym, jak urwał się obronie Wisły, która chyba jeszcze pozostała w szatni.

40
20
8
10
18
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Adam Deja. Wchodzi: Adam Danch.

3
2
1
1
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 3 minuty.

3
4
3
3
3
45'

Oliveira i Deja wrócili na boisko.

6
2
1
1
2
45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Carlitos Oliveira. Obaj piłkarze przy pomocy swoich sztabów wstali z boiska. Żółta kartka dla Oliveiry, który spóźnił się z interwencją. Dwaj piłkarze schodzą z boiska.

1
3
2
2
3
44'

Deja zderzył się z Oliveirą. Wygląda to źle.

2
2
3
4
3
43'

Kolejny rzut rożny bity przez Nalepę. Bezproblemowo piłkę obronił Daehne. To był już ósmy rzut rożny Arki Gdynia.

6
2
1
2
1
42'

Dośrodkowywał Zarandia, zablokował go jeden z płocczan.

4
3
1
3
1
42'

Arka usiłuje atakować, piłkarze Wisły bronią jednak wysokim pressingiem i nie pozwalają gdynianom na wiele.

4
3
1
41'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Nalepy uderzał Adam Marciniak. Nie trafił jednak w światło bramki.

2
3
1
2
1
39'

Na spalonym Szymański.

6
3
5
1
2
36'

Skandaliczne zachowanie kibiców Arki. Rzucili petardą w Thomasa Daehne. Ten został ogłuszony. Po kilkudziesięciu sekundach doszedł do siebie.

10
5
9
12
35
35'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Zawada. Zbyt mocno celebrował strzelenie bramki.

Wisła Płock
7
3
6
3
11
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oskar Zawada. Asystował mu Dominik Furman.

Wisła, która przespała początek spotkania prowadzi już 2:0! Z rzutu wolnego doskonale wrzucił piłkę Dominik Furman. Głową od słupka strzelił Oskar Zawada!

35
19
8
7
19
34'

Wiślacy po strzeleniu gola inteligentnie utrzymują się przy piłce, co powoduje irytację u piłkarzy Arki i ze strony gdyńskich trybun.

8
6
3
3
4
32'

Tym razem po dośrodkowaniu Furmana strzelał Oskar Zawada. Piłkę doskonale obronił Steinbors!

9
7
3
1
4
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Furman.

Co to był za gol! Dominik Furman strzelił idealnie z rzutu rożnego z 24. metra! Steinbors był bez szans!

Wisła Płock
44
25
15
9
25
27'

Janota bił piłkę z rzutu rożnego. Bardzo szybko jednak płocczanie zapobiegli zagrożeniu.

2
2
4
1
6
26'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Wisły. Pewnie piłkę złapał Steinbors.

5
2
1
1
1
23'

Po kontakcie z rywalem ucierpiał Adam Deja. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie mógł grać dalej.

2
2
2
2
2
21'

Szymański dogrywał do Zawady. Napastnika Wisły uprzedził Steinbors.

8
2
4
2
3
20'

Krótko dośrodkował Furman. Strzał Łukowskiego zablokował Nalepa.

6
4
1
4
2
19'

Znów zaatakowała Wisła, która wyraźnie się obudziła. Po faulu Zbozienia, płocczanie mają szansę na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

4
2
2
2
2
17'

Dla odmiany zaatakowała Wisła Płock. Gdynianie szybko jednak wybili piłkę z własnego pola karnego.

3
4
3
3
2
13'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Janota. To już piąty rzut rożny Arki. W polu karnym Wisły przewrotką strzelał Adam Deja, ale mocno spudłował. Arka przeważą, Arka dominuje.

6
3
1
2
5
13'

Ale szansa Arki! Strzelał Damian Zbozień, doskonale obronił Daehne!

10
7
2
3
1
12'

Marciniak bił piłkę w pole karne. Piłkę po rykoszecie chciał obronić Daehne, jednak nie zmieścił się w polu gry.

4
1
1
3
1
11'

Po niemrawej akcji Wisły Płock, piłkę w rękach złapał Pavels Steinbors.

1
3
1
1
2
9'

Po kolejnym rzucie rożnym w ataku faulował Zarandia. Ucierpiał Łukowski.

2
1
4
2
3
8'

Z rzutu rożnego piłkę bił Michał Nalepa. Na róg wybił ją Oskar Zawada. Było bardzo blisko bramki samobójczej!

3
2
2
2
2
8'

Zarandia podawał pilkę do Janoty. Ten został powstrzymany przez jednego z płocczan!

2
1
1
3
2
7'

Łukowski zbyt mocno dośrodkowywał piłkę. Ta w rękach Steinborsa.

3
1
2
1
2
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gdyni?
1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Siemaszko. Bezpardonowo wszedł w nogi Dominika Furmana. Nieodpowiedzialne zachowanie napastnika Arki.

5
5
2
3
5
6'

Po dośrodkowaniu Janoty to Wisła Płock miała okazję z kontrataku. Piłkę wyłuskali gdynainie.

3
2
2
1
2
5'

Z rzutu rożnego na dalszy słupek dośrodkowywał Michał Janota. Po serii główek z obu stron, strzelał Nabil Aankour. Doskonale obronił Thomas Daehne!

2
1
1
3
2
3'

Sam początek dosyć spokojny. Obie drużyny skupiają się na razie na defensywie.

3
4
1
1
17:00

Pierwsza akcja Wisły Płock. Swojego szczęścia szukał Oskar Zawada. Był jednak skutecznie powstrzymywany przez gdyńskich obrońców.