2
2
2
85'

Mogło być 2:2! Pawłowski poradził sobie z obrońcą i próbował technicznego uderzenia. W ostatniej chwili został zablokowany.

3
3
4
7
3
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maciej Dąbrowski. Janusz Gol uderzył z dystansu, i choć próba ta nie wydawała się groźna, to piłka odbiła się od Dąbrowskiego, co kompletnie zmyliło Leciejewskiego.

30
18
9
9
17
79'

Niezwykle przewrotna jest piłka nożna. Zagłębie dominowało nad Cracovią, ale jeden błąd Hładuna zniwelował wysiłek kolegów. Pasy doszły do głosu i atakują coraz odważniej.

6
3
3
3
3
78'
77'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Milan Dimun. Rezerwowy Cracovii ładnie podał w pole karne do Hernandeza, którym płaskim strzałem tuż przy słupku doprowadził do remisu.

33
18
6
6
13
75'

Dąbrowski kapitalnie uruchomił Cabrerę, który wpadł w pole karne i wycofał do Hernandeza. Ten jednak fatalnie uderzył.

3
1
1
3
74'

Ależ gonga mogła dostać teraz Cracovia! Naprawdę groźny strzał po koźle oddał Starzyński, ale Pesković zdołał odbić piłkę.

1
72'

Przed Cracovią otworzyła się niespodziewana szansa. Pasy mają około 20 minut na odwrócenie losów tego spotkania.

1
1
2
1
3
71'

Cabrera posłał piłkę ponad bramką.

6
3
1
4
71'

Szansa dla Cracovii z rzutu wolnego.

5
2
3
1
6
70'
67'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dominik Hładun. Zmiana decyzji! Kartka dla Cabrery anulowana, bramkarz Zagłębia wylatuje z boiska!

15
8
7
6
15
65'

Sędzia Jakubik podbiegł do monitora, aby sprawdzić tę sytuację.

4
2
4
2
1
64'

Trwa jeszcze analiza VAR.

4
1
3
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Airam Cabrera. Hładun wyszedł przed pole karne, aby uprzedzić szarżującego Cabrerę. Napastnik gości padł jak rażony piorunem i zaczął wymachiwać rękoma, po czym... sędzia ukarał go za symulowanie.

2
3
3
2
2
60'

Po zamieszaniu w polu karnym Zagłębia sytuacyjny strzał oddał Cabrera. Hładun nie dał i nie mógł dać się jednak zaskoczyć.

3
1
1
2
1
60'

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Milan Dimun.

58'

Zastanawia nas jaki plan ma Cracovia na odwrócenie losów tego spotkania. Póki co goście wyglądają na... zadowolonych z wyniku, bowiem tempa nie forsują i okazji również nie stwarzają.

1
2
2
1
54'

Niezła wrzutka Starzyńskiego z rzutu rożnego, lecz Kopacz nie zdołał zamknąć akcji.

3
2
1
1
3
53'

Póki co Cracovia nadal w odwrocie. Grę prowadzi Zagłębie.

2
2
1
1
51'

Pomocy potrzebuje Helik po starciu z Tuszyńskim.

2
4
3
2
47'

Pawłowski zagrał w pole karne do wbiegającego Slisza, ale młodzian za mocno wycofał podanie.

1
2
2
46'

Początek drugiej odsłony.

2
45+1'

Nieprzyjemne dla obrońcy podanie Cabrery do Wdowiaka, ale Kopacz spisał się bez zarzutu.

1
1
1
1
2
45'

Doliczona minuta.

2
2
1
1
45'

Przeciągnięte dośrodkowanie Jagiełły. Balić bez szans na dojście do piłki.

1
2
1
2
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Pawłowski.

3
3
3
4
4
42'

Pawłowski wpakował piłkę do siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul zawodnika Zagłębia.

1
2
2
1
2
41'

Dąbrowski fatalnie stracił piłkę, którą przejął Bohar. Uruchomił on szybkim podaniem Tuszyńskiego, który obił słupek.

2
2
1
3
41'

Cracovia. Schodzi: Sebastian Strózik. Wchodzi: Airam Cabrera. Zmiania nie jest spowodowana urazem. Michał Probierz nie był zadowolony ze Strózika, więc zdjął go z boiska na kilka minut przed przerwą.

37'

Strózik podał do nikogo, ale obrońca wyciągnął pomocną nogę i zgrał piłkę do prawej strony. Oko musiał ratować się przed szarżującym rywalem wybiciem w aut.

4
2
2
1
34'

Kopacz dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale piłka odbiła się od obrońcy. Gospodarze zaczęli domagać się rzutu karnego, lecz sędzia pozostał niewzruszony.

3
3
2
3
33'

Balić posłał kapitalną piłkę do Pawłowskiego. W ostatniej chwili uprzedził go Pestka.

2
1
1
1
2
31'

Hernandez fatalnie uderzył, prosto w mur... Dobitka Gola została również przyblokowana. Cracovia jednak w końcu zdołała oddać jakikolwiek strzał. Lepszy rydz niż nic.

2
2
3
1
30'

Wielka szansa przed Cracovią. Jagiełło sfaulował tuż przed polem karnym Siplaka.

3
3
1
1
2
29'

Tuszyński łatwo zwiódł Siplaka, ale za mocno podał w pole karne do Bohara.

2
2
3
29'

Starzyński za głęboko dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka w rękach Peskovicia.

2
2
1
2
25'

Jagiełło mocno przymierzył z okolic dwudziestego piątego metra. Posłał piłkę jednak w środek bramki i Pesković spokojnie ją wyłapał.

1
1
24'

Cracovia ma coraz więcej kłopotów z dobrze dysponowanym Zagłębiem. Gospodarze nie mają większych problemów z dostaniem się w okolice pola karnego krakowian, a większość ich ataków sunie stroną, po której broni Kamil Pestka.

1
22'

Koronkowo wyglądała akcja Zagłębia, ale ostatnie podanie Jagiełły do Pawłowskiego w pole karne okazało się nieco za silne.

21'

Gol chciał kapitalnym podaniem obsłużyć Wdowiaka, lecz zagrał nieco za mocno i jego kolega nie zdążył do piłki.

19'

Gol stracił piłkę na rzecz Slisza, który rozciągnął grę na prawą stronę do Pawłowskiego. Dośrodkowanie skrzydłowego było jednak za głębokie i Pesković nie miał problemów z interwencją. Na pochwały zasługuje za to młody Slisz, który ładnie powalczył z doświadczonym "wyjadaczem".

2
1
16'

Póki co Cracovia ma spore problemy z przedostaniem się pod pole karne Zagłębia. Gospodarze są dobrze zorganizowani i nie pozwalają rywalowi na rozwinięcie skrzydeł. Ponadto sami raz za razem próbują nękać defensywę Pasów.

1
2
13'

Prosta strata Cracovii na własnej połowie, piłka trafiła do Starzyńskiego, który podał przed pole karne do Jagiełły. Ten przymierzył po ziemi i nieznacznie się pomylił.

4
3
2
2
1
11'

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Patryk Tuszyński. Starzyński dośrodkował z narożnika na głowę Tuszyńskiego, który zgrał piłkę do Kopacza. Defensor gospodarzy urwał się pilnującemu go rywalowi i z najbliższej odległości otworzył wynik spotkania.

19
14
7
5
14
8'

Ładnie zapowiadała się akcja Cracovii. Gol parł do przodu, oddał piłkę do Wdowiaka, który jednak zaprzepaścił szansę niedokładnym zagraniem w pole karne.

2
7'

Slisz zdecydował się na strzał z dystansu. Postraszył nim gołębie na stadionie.

3
3
3
3
5
7'

Slisz chciał ładnym prostopadłym podaniem uruchomić Tuszyńskiego, lecz zagrał niedokładnie.

2
1
1
3
3
5'

Bohar ruszył do piłki posłanej do Peskovicia, ale golkiper Cracovii był szybszy.

3
1
2
1
3'

Dość przypadkowo Strózik i Balić zderzyli się kolanami. Obaj potrzebują wsparcia medycznego.

1
5
2
2'

Przejęcie piłki w środku pola przez Zagłębie, ale Pawłowski za słabo podawał na lewe skrzydło do Bohara. Obrońcy Cracovii bez problemu sobie poradzili.