1
2
1
89'

Badia miał przed sobą bramkarza, chciał uderzać, ale w decydującum momencie piłka mu podskoczyła i Hiszpan przestrzelił.

3
1
1
5
11
86'

Sheridan sam na sam z Plachem, bramkarz nogą obronił! Ależ ciekawa końcówka meczu.

8
5
2
2
84'

Kolejna poprzeczka! Po rogu sytuacyjnie główkował Parzyszek i piłka ponownie odbiła się od obramowiania bramki. Nieprawdopodobne szczęście Jagiellonii!

11
3
3
2
9
83'

Po krótkim rozegraniu piłki Kirkeskov potężnie uderzył w poprzeczkę. Piłka odbiła się od Sandomierskiego i nie wpadła do siatki!

8
2
3
2
9
82'

Rzut wolny dla Piast z ok. 20 metrów. W 1. połowie z podobnego miejsca gliwiczanie zdobyli bramkę.

4
81'
ZMIANA
80'

Szarżował Valencia, ale zawodnik Piasta wywalczył tylko rzut rożny.

1
1
1
1
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową ponad bramką uderzył Ivan Runje.

4
3
2
1
3
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.

Piast Gliwice
4
1
2
1
2
77'

Sprzed pola karnego uderzał Guilherme Sitya, kilka metrów ponad bramką.

3
1
5
76'

Kontrę wyprowadzała Jagiellonia, Kirkeskov uprzedził Novikovasa i przejął piłkę.

4
4
73'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Gerard Badia.

71'

Po dłuższej przerwie Jagiellonia pod bramką Placha. Strzał pewnie złapał golkiper.

1
2
2
3
67'

Mokwa nie zdołał wbić piłki do bramki z kilku metrów. Groźnie było pod bramką gości.

1
1
1
2
66'

Strzał z pola karnego Valencii, Sandomierski odbił piłkę na róg!

4
1
1
1
2
65'

Burliga twierdzi, że był faulowany przez Placha. Sędzia uznał, że nic się nie stało.

1
3
3
1
64'

Żółtą kartkę za kopnięcie rywala w okolice twarzy otrzymał Bartosz Kwiecień.

Jagiellonia Białystok
1
1
2
63'

Piłka trafiła pod nogi Felixa, strzał z ok. 11 metrów po nodze rywala poleciał wprost w Sandomierskiego!

4
1
61'

Z prawej strony dośrodkował Konczkowski, Sandomierski pewnie złapał piłkę.

2
1
58'

Coś czujemy, że wkrótce w Jagiellonii dojdzie do zmian. Na ławce siedzi m.in. Arvydas Novikovas.

2
4
1
1
1
56'

Szybszy i groźniejszy zaczął być Piast, Jagiellonia cofnięta odpiera ataki gospodarzy.

4
2
2
4
54'

Mokwa główkował z czterech metrów, ale z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

1
3
4
1
2
53'

Cierpi Świderski, który został przypadkowo kopnięty przez Mokwę. Sędzia faulu ponownie nie widział. Oj, wakacyjna forma pana Marciniaka.

1
5
3
53'

Aktywniejsza po przerwie jest Jagiellonia. Piasy dość niemrawy w ofensywie.

1
1
1
2
51'

Runje łokciem zaatakował Papadopulosa. Sędzia gry nie przerwał!

1
2
4
1
3
49'

Papadopulos uratował Piast! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Romanczuk, ale Czech wybił piłkę tuż sprzed linii!