21
18
27
100'

To już setna minuta gry. A Zagłębie nie potrafi znaleźć się z piłką na połowie Legii.

50
32
11
20
16
90+7'
90+7'

Tzw. laga w pole karne Cichockiego, ale od bramki Majecki.

22
10
5
10
8
90+6'

Zagłębie miota się jak... karp przed trafeniem na talerz. Gospodarze bezradni, bez planu.

38
34
13
14
21
90+5'

Zagłębie niewiele potrafi zdziałać. Legia ma mecz pod kontrolą.

47
24
7
13
25
90+4'

Legia. Schodzi: Andre Martins. Wchodzi: Inaki Astiz.

20
11
11
5
8
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Banasiak.

Zagłębie Sosnowiec
18
8
3
6
10
90+1'

Urazu doznał Cafu. Zmiana nie będzie jednak konieczna.

16
7
6
13
18
90'

Sędzia doliczył 10 minut.

31
15
8
9
11
89'

Piłkarze Zagłębia mogą "podziękować" kibicom za przerwanie meczu na 8 minut. Oto efekty.

58
20
8
11
11
88'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Asystował mu Michał Kucharczyk. Kucharczyk w końcu kopnął w meczu piłkię. I to jak! Do dośrodkowania doszedł Kulenović i uprzedzając bramkarza i obrońcę wpakował ją do siatki. 2:3!

120
80
29
40
110
87'

Uderzenie Vokicia pewnie obronił Majecki.

17
8
6
11
29
86'

Co już wiemy? W Sosnowcu prawdopodobnie będzie remis, a Hlousek zdobył pierwszego w 2019 roku gola. Chwilę po przywitaniu Nowego Roku.

22
57
12
6
14
84'

Gol! Strzelił Adam Hlousek. Martins uderzył z rzutu wolnego, Kudła świetnie odbił piłkę, ale wobec dobitki Hlouska z bliska głową nie miał szans! 2:2!

Legia Warszawa
111
59
23
42
122
83'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Jarosław Niezgoda.

40
17
12
9
20
83'

Z pola karnego uderzał Martins, zawodnik Legii został jednak zablokowany. Zapowiada się sporo emocji w końcówce.

15
7
5
2
5
komentarz

Dach jest w szatniach. Tam jednak "Mikołajów" nie było.

11
13
9
4
5
80'
79'

Strzał z dystansu Sanogo, piłka po rykoszecie wyszła na korner.

8
78'

Na trybunach najbardziej aktywni byli... Mikołaje. Kroi się zakaz stadionowy dla Mikołaja.

18
36
10
3
6
78'

Sędzia po ośmiu minutach wznowił grę!

30
16
10
6
4
77'

Czy już gramy? Nie! Zabawa trwa, tylko kto się bawi?

24
15
9
4
23
75'

Denerwuje się Ricardo Sa Pinto. A na trybunach wciąż wybuch za wybuchem. To już jest dość monotonne.

14
17
9
6
26
komentarz

Kibicu! Przy każdej detonacji fajerwerków giną dwa słonie, krokodyl i dwie pszczoły. Dodatkowo fani się nudzą. Pamiętaj o tym.

42
36
11
10
20
73'

Wciąż nie gramy, wciąż popisy piro na trybunach. Za moment... trzecia tercja meczu.

21
22
9
7
19
70'

Sędzia przerwał mecz. Zabawa na trybunach zrobiła się niebezpieczna. Księgowa PZPN na pewno jest zadowolona. A doliczone minuty mogą odbić się czkawką na gospodarzach.

15
21
5
8
12
69'
68'

A w Sosnowcu już witają Nowy Rok. Popisy pirotechniczne trwają. Klub jest bogaty i stać go na to.

37
23
4
6
9
67'

Z pola karnego uderzał Wrzesiński, trafił w boczną siatkę.

4
3
4
1
4
66'

Szymański dogrywał z rogu, Remy uderzał głową, ale niecelnie.

5
3
2
3
8
Zauważyłeś, aby Michał Kucharczyk kopnął w meczu piłkę?
Dzisiaj jest "fatalny" i nie musi
12
17
1
4
63'

Strzał sprzed pola karnego odbił Nagy, Kudła odbił piłkę. Po chwili z kilku metrów uderzał Martins, bramkarz po raz kolejny świetnie interweniował! Tym razem głową.

20
8
4
3
7
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sandro Kulenović.

17
11
6
5
10
61'

Powinno być 3:1! 2 na 1 wyszli gracze Zagłębia, ale podanie Wrzesińskiego do Sanogo ofiarnie zablokował Wieteska.