Arbiter doliczył mecz o minimum 5 minut.

1
3
6
90'

Piłkarze Korony już tego nie ukrywają. Grają na czas. Arka robi wszystko, by odmienić losy meczu.

15
9
1
4
5
88'

Gra wznowiona.

14
4
1
1
87'

Kibice z Gdyni rzucili petardą w kierunku piłkarzy będących w polu karnym. Łukasz Kosakiewicz ogłuszony.

6
3
4
5
31
86'

Ambitna postawa Ognjena Gnjaticia, który ucierpiał w starciu ze Zbozieniem.

6
1
1
1
83'

Ze skraju pola karnego strzelał Zbozień, ale podjął bardzo złą decyzję. Od bramki Miśkiewicz.

7
5
1
3
6
82'

Na spalonym Felicio Brown Forbes.

6
1
2
1
4
80'

W polu karnym rywala pogubił się Rymaniak. Arka wyszła z kontratakiem, Siemaszko zdecydował się na strzał, ale obronił Miśkiewicz.

10
3
3
6
80'

Więcej do powiedzenia mają gdynianie. Kielczanie skutecznie się bronią.

8
2
2
4
6
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja. Sfaulował rywala. Również nie będzie mógł zagrać w następnym meczu.

Arka Gdynia
8
3
3
2
12
75'

Na trybunach 6 111 widzów.

8
2
5
3
3
74'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Adam Deja. Gdynianie dopięli swego! Rafał Siemaszko rozegrał piłkę do Jankowskiego, następnie Deja znalazł w polu karnym ulubieńca gdynskich trybun i Arka zdobyła kontaktowego gola!

50
29
8
9
26
72'

Na strzał z dystansu zdecydował się Felicio Brown Forbes. Przymierzył jednak obok słupka.

6
4
4
2
71'

Na spalonym Rafał Siemaszko.

3
3
1
7
70'

Korona spowolniła grę. Kolejne upływające minuty powodują coraz większą nerwowość w gdyńskich szeregach.

2
1
1
2
7
67'

Adam Deja upadł na skraju pola karnego po interwencji Kosakiewicza. Arbiter nie dopatrzył się faulu.

2
2
2
9
66'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Janota. Nie zagra w następnym spotkaniu.

2
1
1
4
4
63'

Celny strzał Ivana Jukicia. Piłkę pewnie złapał Steinbors.

7
3
1
2
1
63'

Z rzutu wolnego piłkę bił Łukasz Kosakiewicz. Piłkę wybił Adam Marciniak.

4
3
2
1
59'

Do piłki w polu karnym niemalże doszedł Zarandia. Wyprzedził go jednak Kosakiewicz.

1
2
3
7
57'

Na razie zdecydowanie przeważa Arka. Brakuje jej jednak tego, co najważniejsze - bramek.

6
2
1
1
55'

Jankowski poszedł z akcją po podaniu Nalepy. Został on jednak skutecznie wyłączony z gry przez obrońców Korony.

6
1
2
5
54'

Steinbors doskonale obronił strzał Pucki.

13
3
1
2
53'

Zamieszanie po dośrodkowaniu Michała Nalepy. Kielczanie szybko wybili piłkę i wyszli z kontrą. Kosakiewicz przegrał jednak pojedynek biegowy z Zarandią.

8
2
1
1
53'

Marciniak próbował wrzucać piłkę w pole karne Korony, wywalczył rzut rożny.

8
3
1
1
1
52'

Strzelał Ivan Jukić, piłka została zablokowana przez gdyńską obronę.

4
2
2
4
51'

Kielczanie wyszli z kontrą po błędzie Helstrupa. Pucko nie miał komu podać piłki i wyłuskali mu ją kielczanie.

4
3
2
2
2
49'

Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Janoty. Znów bez zagrożenia.

2
1
3
1
5
49'

Z rożnego zgrywał Janota, piłkę wybił jeden z kielczan.

4
1
2
3
9
49'

Maciej Jankowski wywalczył rzut rożny dla Arki.

8
4
1
3
48'

Długi rzut z autu Zbozienia. Sytuację wyjasnili kielczanie.

3
2
1
2
czas Druga połowa
45+3'

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Pewny strzał Kovacevicia! Steinbors wyczuł jego intencje, jednak był bez szans!

Korona Kielce
35
15
9
15
22
45+2'

Rzut karny dla Korony po rzucie rożnym! Banaszewski trzymał Petraka, do tego Deja dotknął piłkę ręką!

24
13
3
10
23
45+1'

Jak on tego nie strzelił? Jankowski oszukał kielecką obronę, jednak nie potrafił przyjąć piłki na klatce piersiowej! Miśkiewicz odetchnał z ulgą.

7
8
4
10
10
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry I połowy.

6
3
1
1
1
45'

Michał Janota strzelał zza pola karnego. Piłkę zablokował Kovacević.

7
3
1
44'

Tym razem koszmarny strzał oddał Adam Deja.

7
5
2
2
2
44'

Nalepa strzelał z rzutu wolnego. Obronił Miśkiewicz.

6
2
3
42'

Na boisku leży Gardawski. Wygląda to na uraz.

2
2
6
6
5
41'

Arka zaczęła atakować, jednak w swoich poczynaniach jest za mało konkretna.

7
4
1
38'

Banaszewski padł w polu karnym Korony. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia i jak pokazują powtórki, miał rację.

7
4
3
37'

Brown Forbes rozegrał piłkę z Cebulą. Kostarykańczyk oszukał trzech obrońców Arki, jednak jego strzał obronił Steinbors.

9
3
1
1
4
35'

Stuprocentowa szansa Arki Gdynia! Strzelał Luka Zarandia, piłka przeleciała obok bramkarza, ale wybił ją Michael Gardawski!

13
12
9
8
22
33'

Jeszcze raz Nalepa. Piąstkował Miśkiewicz i po zamieszaniu w polu karnym, niecelnie strzelił Helstrup. Korona może odetchnąć.

2
2
3
2
5
32'

Rożnego bił Nalepa, za boisko piłkę wybił Jukić.

3
1
2
31'

Po rzucie rożnym dla Arki, kolejny korner - tym razem z drugiej strony boiska.

4
3
1
1
1
31'

Mogło być wyrównanie! Luka Zarandia na pełnym sprincie wyprzedził Gardawskiego, przebiegł z piłką niemal całą połowę, jednak nie zdołał oddać skutecznego strzału. Obronił Miśkiewicz.

6
8
5
6
6
27'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Matej Pucko. Świetny rzut rożny w wykonaniu Pucki. Brown Forbes uwolnił się z krycia i strzelił głową, otwierając wynik meczu!

39
22
5
7
22
25'

Felicio Brown Forbes padł w polu karnym jak rażony prądem. Arbiter pozostał niewzruszony.

11
5
3
2
9
24'

Ciągle przeważa Korona, która nie schodzi z połowy Arki.

11
5
1
1
8
20'

Szansa Korony! Gardawski wrzucał piłkę w pole karne do Petraka, ten chciał ją oddać Brownowi Forbesowi. Kostarykańczyk upadł w polu karnym po tym, jak był przytrzymywany ręką przez Helstrupa, sędzia nie zdecydował się na podyktowanie karnego.

2
1
5
6
5
17'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski. Sfaulował Zarandię i nie zagra w meczu z Lechią Gdańsk. Twardy mecz w Gdyni, dużo fauli po obu stronach.

6
3
4
3
2
15'

Totalnie zmarnowany rzut wolny przez Pućkę. Posłał piłkę w sektor, w którym byli tylko gdynianie.

6
7
2
3
1
15'

Petrak kopnięty w głowę przez Banaszewskiego. Szansa dla Korony, rzut wolny dla kielczan.

2
4
4
7
10'

Tym razem strzelał Pućko, jednak został zablokowany przez obrońcę z Gdyni. Z kontrą wychodził Adam Marciniak, którego z kolei zablokował jeden z kielczan.

8
2
1
3
3
10'

Na razie mocno przeważają kielczanie. Arka nie ma zbyt dużo do powiedzenia.

8
2
2
5
8'

Janota wrzucił piłkę w pole karne Korony. Dośrodkowanie było zdecydowanie za wysokie, piłka w rękach Miśkiewicza.

5
4
1
2
5
7'

Kolejny strzał Cebuli z dystansu, znów przymierzył kilkadziesiąc centymetrów nad poprzeczką Arki.

3
1
4
4
5
5'

Ostro sfaulował debiutujący w Lotto Ekstraklasie Maksymilian Banaszewski. Tym razem obyło się bez kartki.

2
4
6
4'

Marcin Cebula zdecydował się na strzał z woleja sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Steinborsa.

6
2
2
2
3'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień. Sfaulował Jukicia.

8
4
1
1
4
2'

Pierwsze minuty bardzo spokojne. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.