Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
1
1
88'

Frantisek Plach odbił piłkę na rzut rożny po celnym uderzeniu Hernandeza z rzutu wolnego.

6
3
1
88'

Cornel Rapa ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

1
1
4
4
6
86'

Piast Gliwice cierpliwie buduje atak pozycyjny, ale do końca meczu pozostało coraz mniej czasu.

1
1
2
2
6
83'
ZMIANA
83'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Tom Hateley. Wchodzi: Patryk Sokołowski.

82'

Zespół z Gliwic ciągle w ofensywie, ale bije głową w mur złożony z defensorów krakowskiej ekipy.

2
2
3
3
4
80'

Nieudana akcja Piasta Gliwice i grę od własnej bramki wznowił Michal Pesković.

2
1
3
3
3
78'

Sporo walki w środku boiska. Cracovia chce przenieść ciężar gry na połowę rywala.

8
3
3
1
2
76'

Rozpoczął się ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. W ataku Piastunki.

4
3
2
2
3
75'

Mateusz Wdowiak stanął oko w oko z Plachem, a lepszy okazał się ten drugi.

3
2
3
4
8
74'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Bojan Cecarić.

2
1
3
3
4
74'
ZMIANA
73'

2
71'

Cracovia cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry. Aleksandar Sedlar główkował nad bramką gospodarzy.

2
1
3
2
4
68'
ZMIANA
68'
ZMIANA
67'

Bezpańską piłkę opanował Frantisek Plach i błyskawicznie rozpoczął atak gliwiczan, którzy muszą odrabiać stratę jednej bramki.

2
3
2
2
2
64'

Mikkel Kirkeskov dogrywał piłkę z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, ale gospodarze zagrali skutecznie w defensywie.

5
4
2
3
3
63'

Goście mają problemy z wyprowadzeniem ataku, bo krakowianie zaczęli stosować wysoki pressing.

4
3
2
2
2
61'

Gliwiczanie lewym skrzydłem próbowali się przedrzeć pod kole karne Pasów, jednak bezskutecznie.

4
4
2
3
3
60'

Na razie z wyniku może być zadowolony Michał Probierz (trener Cracovii), który krąży przy linii boiska.

4
3
1
2
2
58'

Coraz szybsze tempo rywalizacji w Krakowie. Po dośrodkowaniu Budzińskiego niecelnie uderzał Airam Cabrera, który był w trudnej sytuacji.

1
1
2
2
4
56'

Aleksandar Sedlar nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu z prawej flanki.

3
2
1
2
1
54'

Podrażnieni piłkarze z Gliwic ruszyli do przodu i chcą szybko odpowiedzieć Cracovii.

5
5
2
1
4
51'

Mikkel Kirkeskov dośrodkowywał i ...trafił w poprzeczkę.

5
3
2
3
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Asystował mu Airam Cabrera.

Cracovia wygrywa 2:1! Krakowianie zaatakowali lewym skrzydłem. Piłka dotarła w pole karne do Airama Cabrery, który zgrał ją do Sergu Hanci, a ten mocnym strzałem pokonał Frantiska Placha.

26
16
5
5
9
48'

Niezłe zagranie do Cabrery, ale uprzedził go Frantisek Plach, który złapał piłkę.

3
3
2
1
2
47'

Airam Cabrera trafił z rzutu wolnego w mur złożony z zawodników Piasta.

3
3
1
1
3
46'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

3
2
2
2
2
46'

Start II połowy potyczki Cracovia - Piast Gliwice.

5
2
1
2
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajduje się Piast Gliwice.

5
4
4
5
4
40'

Groźnie w polu karnym gliwiczan. Jednak strzał Marcina Budzińskiego został zablokowany w ostatniej chwili przez rywala.

4
3
4
7
7
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Cracovia doprowadziła do remisu 1:1! Celnie z rzutu wolnego przymierzył Airam CabreraFrantisek Plach mógł zrobić coś więcej przy próbie obrony tego strzału.

24
14
3
12
13
35'

Jakub Czerwiński uprzedził Cabrerę i rozbił kolejny atak zespołu z Krakowa.

3
2
5
5
7
34'

Airam Cabrera znów w tym meczu znalazł się na ofsajdzie.

2
2
3
3
4
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Papadopulos.

3
3
2
2
2
32'

4
30'

Joel Valencia był faulowany i sędzia przyznał przyjezdnym rzut wolny.

5
4
3
3
4
29'

Nieudana próba kontrataku w wykonaniu Piasta Gliwice.

6
3
4
3
4
27'

Jakub Czerwiński jak skała w defensywie. Obrońca gości pewnie rozbił atak Cracovii.

7
6
3
2
4
25'

Piast Gliwice nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego drugiego trafienia w tym meczu.

9
7
3
3
4
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Martin Konczkowski.

Piast Gliwice wyszedł na prowadzenie 1:0! Z piłką w pole karne Cracovii wbiegł Martin Konczkowski, który dograł piłkę do Jorge Felixa, a ten ładnym uderzeniem pokonał Michala Peskovicia.

22
16
5
12
19
21'

Gliwiczanie atakowali prawym skrzydłem, ale nie byli w stanie zagrozić bramce krakowian po wrzutce Maka.

5
4
5
2
4
19'

Airam Cabrera znalazł się na spalonym.

4
5
3
3
3
17'

Pasy wykonywały korner, zaś piłkę wybił Jorge Felix.

3
2
4
2
4
15'

Nieudanie zagrywał Joel Valencia i piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

4
3
4
1
3
13'

Przyjezdni wybili piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3
2
5
4
6
12'

3
9'

Tom Hateley faulował rywala i będzie rzut wolny dla krakowian.

3
3
4
2
5
7'

Piast nie forsuje tempa i rozgrywa atak pozycyjny.

1
1
4
2
4
5'

Na razie obdywie drużyny badają swoje możliwości. Cracovia rozpocznie od rzutu z autu.

2
4
3
2
1
3'

Spokojnie kolejne podania wymieniają krakowianie.

2
3
3
1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.