Strzał z dystansu Petteri Forsella, jednak ponad bramką.

6
3
2
90+2'

Kapitalne uderzenie Romana z ok. 17 metrów, piłka odbiła się od słupka! Nie miał kto jej dobić do bramki.

6
9
7
3
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
3
2
2
3
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Scepović.

Jagiellonia Białystok
6
3
1
1
4
89'

W polu karnym szarżował z piłką Arsenić, ale nie dał rady dograć do rywala.

1
1
7
1
85'

Uderzenie sprzed pola karnego Santany bez problemów obronił Sandomierski.

12
5
5
5
5
82'

Kostal uderzał sprzed pola karnego, ale skiksował i przymierzył niecelnie. A Savković do gry już nie wróci. Siły się wyrównały.

5
2
7
9
15
82'

Savković na noszach opuści boisko. Kilkadziesiąt sekund trwał jego występ.

5
5
8
10
8
80'

Savković gonił piłkę w polu karnym, wślizgiem starał się mu ją wybić Musa. Trafił w futbolówkę, ale przy okazji sprawił, że rywal skręcił nogę.

6
4
6
11
5
79'
79'

Dośrodkowanie z rogu, Piasecki głową daleko od celu.

6
6
2
3
2
76'

Sfrustrowani są gracze Miedzi. Nerwy, sporo błędów, pretensje do sędziego. Sporo pracy w tygodniu nad sferą mentalną będzie miał szkolenowiec beniaminka.

1
74'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Asystował mu Martin Kostal. Strata piłki przez Osyrę. Goście szybko rozegrali akcję. Kostal w polu karnym do Novikovasa, którym płaskim uderzeniem trafił na 0:3!

38
13
4
2
7
73'

Sprzed pola karnego metr ponad poprzeczką uderzył Piasecki.

3
2
6
2
4
70'
68'
67'

Poletanović uderzył z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza.

2
1
2
5
4
66'
66'
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tomislav Bozić. Kapitan Miedzi fatalnie wszedł w rundę. Najpierw sprokurował rzut karny, a przed momentem sfaulował Klimalę, który wychodził sam naprzeciwko bramkarza. Taki piłkarz to prawdziwy hamulcowy.

Miedź Legnica
20
6
3
6
11
63'

Miedź stara się znaleźć dziurę w obronie Jagiellonii, ale póki co bezskutecznie.

5
5
3
3
4
61'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Borja Fernandez.

8
5
1
2
3
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Omar Santana.

9
4
3
2
4
58'

Bardzo groźnie zapowiadała się kontra Jagiellonii, ale Klimala źle dogrywał do Novikovasa.

3
3
3
3
2
55'

Bardzo groźny strzał z dystansu oddał Camara, Sandomierski zdołał odbić piłkę!

9
4
2
2
54'

Szybciej rozgrywają piłkę gracze Miedzi, jednak w dalszym ciągu bez zagrożenia. Jagiellonia czeka...

6
2
3
1
1
51'

Miedź w ataku, ale bez większego zagrożenia pod bramką Jagiellonii.

7
5
2
1
3
48'

Kostal i Milijković zderzyli się, ale obaj już pozbierali się z boiska.

1
1
4
2
3
47'

Santana uderzy z woleja z ok. 16 metrów, ale więcej było w tym hałasu niż czegoś konkretnego.

1
3
1
46'

Wracamy do meczu!

4
2
1
1
1
45+1'

Sędzia łącznie do 1. połowy doliczył 4 minuty.

9
8
4
5
7
45+1'

Gol! Strzelił Guilherme Sitya. Precyzyjny strzał przy słupku. Bramkarz nie mógł odbić piłki. 0:2!

39
23
4
9
18
44'

A jednak! Rzut karny dla Jagiellonii. Bozić przewrócił Poletanovicia. Tragiczne zachowanie obrońcy Miedzi.

16
12
2
4
8
43'

Coraz bliżej przerwy. Niewiele wskazuje na to, aby coś w Legnicy miało się wkrótce zmienić.

1
4
1
2
2
40'

Pospisil wpadł na bandę reklamową i uderzył w nią głową. Gracz Jagiellonii potrzebuje pomocy medycznej.

4
7
8
12
10
38'

Groźny strzał z okolic linii pola karnego Kostala, Anton Kanibołocki świetną interwencją uratował Miedź!

8
4
3
1
5
36'

Lewą stroną szarżował Klimala. Efektem akcji jedynie rzut rożny dla Jagiellonii.

4
8
1
1
3
33'

Po raz drugi z lewej strony dośrodkował Camara i po raz kolejny uczynił to źle. Po chwili uderzał Henrik Ojamaa, ale bardzo anemicznie.

4
4
3
1
1
30'

A pod bramką Jagiellonii zrobiło się groźnie. Jednak po raz kolejny zabrakło uderzenia.

5
5
1
3
5
29'

Na trybunach pojawił się... kibic z drugim gwizdkiem. Sędzia zwrócił uwagę ławkom obu drużyn, aby byli czujni na fałszywe dźwięki. Organa ścigania rozpoczęły kontrolę trybun. Przynajmniej mamy taką nadzieję.

4
8
3
1
2
28'

Groźnie pod bramką Jagiellonii, strzał Poletanovicia, ale piłka poszybowała obok bramki.

6
4
1
3
3
26'

W końcu ożywiła się Miedź. Gospodarze w dalszym ciągu jednak bez zagrożenia pod bramką Jagiellonii.

8
8
5
4
6
23'

Kompletnie po stracie gola rozsypała się Miedź. Jagiellonia spokojnie, długo rozgrywa piłkę, czeka na kolejny błąd rywala.

13
8
1
1
7
20'

Zdobyty gol dodał pewności, niepewnej do tej pory, Jagiellonii. Miedź natomiast jak na razie trochę... przybita.

5
10
3
1
7
17'

Już wiemy. Jagiellonia prowadzi 1:0. Dobra decyzja sędziów.

21
16
4
4
14
17'

Wciąż kaseta VHS jest przewijana i oglądana od nowa.

6
4
7
1
16'

Jeszcze trwają analizy VAR. Przy golu na spalonym było kilku graczy Jagiellonii. Czy mieli wpływ na postawę bramkarza?

5
3
6
5
8
15'

Gol! Strzelił Nemanja Mitrović. Jagiellonia dała pograć Miedzi i... strzeliła gola. Po rzucie rożnym źle piąstkował bramkarz. Piłka trafiła do Mitrovicia, który uderzył przy słupku. 0:1!

59
30
5
14
17
13'

Więcej z gry ma Miedź, Jagiellonia pasywna obserwuje rywala. A może nie potrafi zbyt wiele zdziałać?

6
4
3
1
4
11'

Znowu przed szansą Zieliński, ale zamiast podawać uderzał i... trafił w stojącego na spalonym Piaseckiego.

4
4
1
3
9'

Piłkę w polu karnym otrzymał Zieliński, ale źle ją przyjął. Udało mu się dośrodkować z linii końcowej, ale wprost w bramkarza.

4
6
5
3
4
7'

Miedź wykonywała pierwszy rzut rożny, ale beniaminek nie potrafił zagrozić Sandomierskiemu.

4
8
1
3
4'

Przy piłce Miedź. Gospodarze długo rozgrywają piłkę, Jagiellonia póki co na włąsnej połowie.

9
8
4
3
1'

23. sekunda i pierwsze wznowienie od bramki. Ciekawa akcja Jagiellonii.

10
8
3
2
9
17:49

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).