3
3
2
90+2'

Uderzał Tarasovs, ale trafił w... rękę Sanogo. Rzutu karnego nie ma, jest kolejny rzut rożny.

3
1
2
1
1
90+1'

Zamieszanie pod bramką Zagłębia, ale nie ma trzeciej bramki dla Śląska.

5
1
1
1
1
90'

Jeszcze 3 minuty meczu przed nami.

1
2
4
2
3
87'

Wrocławianie domagali się podyktowania rzutu karnego. Innego zdania był sędzia.

3
5
2
6
82'

Zagłębie mogło złapać kontakt, jednak Nawotka nie trafił w piłkę stojąc kilka metrów przed Słowikiem!

5
4
1
1
4
80'
ZMIANA
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Robert Pich. Akcja Śląska lewą stroną. Piłkę otrzymał Pich, który zagrał do Radeckiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kudłę. 2:0!

39
25
7
9
12
77'

Po dograniu z rogu głową niecelnie uderzył Piotr Polczak.

2
3
3
1
77'

Pawłowski dośrodkował z rzutu wolnego, bardzo źle w bramce zachował się Słowik.

4
4
2
1
3
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Pich.

Śląsk Wrocław
4
2
1
3
75'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Farshad Ahmadzadeh.

6
4
1
3
4
73'

Niebezpiecznie w polu karnym Zagłębia, strzał Farshada Ahmadzadeha z bramki wybili obrońcy!

8
2
1
2
4
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Gressak.

Zagłębie Sosnowiec
2
2
4
5
69'

Z okolic linii pola karnego niecelnie uderzył Możdżeń.Wciąż niewiele dzieje się na boisku.

1
1
66'

Niezbyt wiele dzieje się na boisku. Śląsk nie pozwala gościom na zbliżenie się pod własną bramkę.

5
6
3
1
2
64'
ZMIANA
7
5
3
2
2
61'
ZMIANA
61'

Dośrodkowanie Musondy. Piech głową ponad poprzeczką.

6
4
1
1
2
58'

Skontrował Zagłębie Śląsk, Cholewiak uderzał z dość trudnej pozycji, ale trafił w boczną siatkę.

7
3
1
1
1
57'

Stara sobie dać nadzieję Zagłębie. Goście jednak nie potrafią wykreować sobie okazji strzeleckiej.

5
4
3
3
3
54'

Po dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Celeban, ale ponad bramką.

8
4
2
1
1
52'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Piecha, ale napastnik Śląska przestrzelił z czterech metrów!

8
3
2
1
2
50'

Zagłębie już nie ma czego bronić. Goście w osłabieniu, ale w ataku.

6
2
1
1
2
49'

Uderzenie Musondy, pewnie w bramce Zagłębia Kudła.

6
3
1
1
1
46'

I już po głowie dostał Sanogo. Zawodnik Zagłębia przez moment dochodził do siebie.

4
1
3
3
5
46'

Wracamy do meczu.

5
4
2
2
1
45+2'

Piłka przefrunęła przez przedpole bramki Zagłębia, ale nikt nie wbił jej do siatki.

5
3
2
1
2
45+1'

Mogło być 1:1! Nowak sam na sam ze Słowikiem, ale bramkarz skrócił kąt i zdołał odbić piłkę.

8
4
1
3
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
1
2
4
44'

Piłka w bramce Zagłębia, ale trafienie Radeckiego nieuznane. Gracz Śląska był na spalonym.

9
4
3
4
4
41'

Uderzenie sprzed pola karnego Pawłowskiego. Piłka poszybowała ponad bramką.

8
4
1
1
3
40'

Rozmontowana obrona Zagłębia. Piłka wycofana do Piecha, ale jego strzał po rękach Kudły trafił w poprzeczkę!

10
5
6
5
4
38'

Groźne uderzenie Piecha z ok. 25 metrów. Kudła wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
2
37'

Pawłowski dośrodkował z lewej strony, ale żaden z graczy Zagłębia nie doszedł do piłki.

3
4
3
1
2
35'

Zagłębie bezradne. Wciąż w ataku Śląsk, który szuka dziury w defensywie gości.

6
2
2
4
8
32'

Śląsk chce błyskawicznie wykorzystać fakt gry w przewadze. Zagłębie wciąż rozstrojone, do tego od trzech minut osłabione.

3
1
2
29'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Giorgi Gabedava. To się nam wszystkim pan Gruzin "pokazał". Piłkarz Zagłębie ostro potraktował rywala i musiał opuścić boisko.

19
10
4
8
9
28'

Żółtą kartkę za udrzenie rywala łokciem otrzymał Giorgi Gabedava.

3
4
5
6
28'

Mocny strzał z woleja Picha, Kudła stał w odpowiednim miejscu i obronił.

4
2
2
27'

Musonda potwierdził, że z dystansu uderzać nie potrafi. Koledze chciał pokazać jak się to robi Mączyński. Z jeszcze gorszym skutkiem.

1
6
3
26'

Aleź okazję zmarnował Mygas. Grek dostawił nogę dwanaście metrów przed bramką, ale przestrzelił. Obrońca powinien co najmniej trafić w bramkę.

3
1
2
24'

Korner dla Śląska i pod bramką Zagłębia znowu bito na alarm. Gola jednak nie ma.

2
2
3
24'

Cholewiak był już z piłką w polu karnym. Dogrywał, ale futbolówkę wybił obrońca.

5
1
1
23'

Groźnie pod bramką Zagłębia. Piłkę pod bramkę wstrzelił Udovicić, ale Nowak nie był w stanie do niej dojść.

5
1
2
1
22'

Gola nie ma! Sędzia uznał, że Tarasovs umyślnie zagrał ręką. Wciąż 1:0!

12
6
2
3
8
21'

Jeszcze trwają analizy VAR. Trwa sprawdzanie czy Tarasovs nie zagrał piłki ręką.

1
1
4
4
3
20'

Zagłębie padło na pierwsze kolano... Dośrodkowaniu z rogu, do piłki doszedł Tarasovs. Po jego strzale z pięciu metrów piłka odbiła się od słupka, a następnie od Kudły i wtoczyła się do siatki! 2:0! A może...

14
7
5
9
8
17'

Piłkę w polu karnym otrzymał Nowak, ale w ostatnim momencie został zblokowany przez Gollę.

3
2
2
1
14'

Cierpi Musonda, którego ostro potraktował Lukas Gressak. Sędzia Musiał, jak to ma w zwyczaju, pozwala niestety na zbyt ostrą grę.

2
3
3
6
11'

Czujnie w bramce Słowik, który uprzedził rywala. Pierwsza groźniejsza akcja sosnowiczan.

7
5
5
1
2
10'

O Panie! Do piłki doszedł Musonda, uderzył i futbolówka wyleciała na autostradę. Jest w drodze do Krakowa. Będzie tam wieczorem.

6
14
4
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Piech. Asystował mu Piotr Celeban. Niepewnie Zagłębie w obronie. Po dośrodkowaniu z lewej strony Celeban zgrał piłkę głową, przyjął ją Piech i z kilku metrów wpakował do siatki. 1:0!

42
25
7
12
18
6'

Aktywniejszy w ofensywie jest Śląsk Wrocław, ale póki co dość anemiczne tempo akcji.

10
4
3
1
3'

Dość spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się w środku pola. Siedziący tuż obok nas klasyk ocenia: Trwa badanie sił.