Koniec! Wysoka wygrana Zagłebia Lubin nad Miedzią Legnica (3:0).

2
3
4
90+1'

Mares zamiast uderzać z prawej strony pola karnego podał do środka. Sirotow nie zdołał oddać mocnego strzału. Broni Kanibołocki.

9
3
4
3
4
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

10
3
3
5
3
89'

Fabian Piasecki ucierpiał w polu karnym Zagłebia. Sędzia przerwał grę.

4
5
3
4
3
84'
81'

Gol! Strzelił Filip Jagiełło.

Koszmarne zachowanie Kanibołockiego. Bramkarz Miedzi wznowił grę po spalonym, na jakim znalazł się Jakub Mares. Ukrainiec zagrał wprost pod nogi Jagiełły, a ten od razu uderzył na pustą bramkę.

KGHM Zagłębie Lubin
38
19
6
5
7
80'

Kolejna nieudana próba Forsella z rzutu wolnego. Napastnik tym razem trafił w mur.

4
4
1
1
1
77'
76'

Miedź konsturuje atak na połowie Zagłębia. Nieudany strzał Romana z dystansu.

3
2
4
73'

Forsell postanowił bezpośrednio uderzyć z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nad bramką.

5
3
1
1
3
73'

Piasecki faulowany przez Balicia. Przerwa w grze, będzie ostatnia zmiana w Miedzi.

1
1
70'

Świetne dośrodkowanie Jagiełły do Tuszyńskiego! Napastnik Zagłębia uderzył wewnętrzną częścią stopy. Piłka trafiła w słupek!

2
1
2
1
2
67'

Akcja Zagłębia. Pawłowski zszedł z piłką do środka. Jego strzał zablokowali rywale.

5
3
1
65'

Dobry powrót Camary. Piłkarz Miedzi odebrał piłkę Tuszyńskiemu tuż przed polem karnym.

2
1
60'

Zamieszanie w polu karnym Miedziowych po rzucie rożnym dla Miedzi. Akcję niecelnym strzałem głową zakończył Rafał Augustyniak.

2
2
58'

Odpowiedź Miedzi. Dogranie Zielińskiego z prawej strony. Przejął Ojamaa, ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką.

2
1
1
1
57'

Groźna kontra lubinian. Tuszyński wypuścił uciekającego Bohara. Słoweniec uciekł sam na sam z Kanibołockim, ale bardzo źle uderzył. Bramkarz Miedzi obronił.

4
2
2
1
55'

Odpowiedzieli Legniczanie. Zamieszało się w polu karnym Zagłębia po akcji na lewej stronie. Wybitą piłkę przejął Forsell i uderzył z dystansu. Strzał odbił się rykoszetem i wyszedł na rzut rożny.

3
2
1
52'

Dobra indywidualna akcja w wykonaniu Filipa Jagiełło. Pomocnik minął rywali i zszedł do środka boiska. 21-latek uderzył zza pola karnego. Broni Kanibołocki!

7
3
2
51'

Ojamaa dał się złapać na spalonym.

1
2
1
3
48'

Forsell dośrodkował piłkę z lewej strony boiska. W porę zareagował Hładun, zablokował i wybił na rzut rożny.

3
2
47'

Hładun wznowił grę, ale na połowie boiska Milijković fualował Pawłowskiego.

2
1
2
46'

Miedzi nie udało się dostać pod bramkę Zagłębia. Strata na prawej części boiska i inicjatywa po stronie gospodarzy.

4
1
1
4
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce goście z Legnicy.

4
1
1
1
45+2'

I koniec pierwszej połowy. Zagłebie prowadzi u siebie 2:0 z Miedzią Legnica.

8
4
1
1
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
3
1
43'

Zwolniło nam tempo spotkania. Nie zanosi się, żeby Miedź zdobyła przed przerwą bramkę kontaktową.

2
2
2
2
38'

Kolejna niezła interwencja Kanibołockiego. Tym razem przy strzale Bohara.

3
1
1
1
37'

Piłkarz Miedzi złapany na spalonym.

1
3
1
2
34'
30'

Trwa oblężenie bramki Miedzi! Kanibołocki zatrzymuje strzał Starzyńskiego!

2
1
1
2
29'

Gospodarzom mało! Sasa Balić oddał groźny strzał, ale na posterunku Kanibołocki!

3
1
1
25'

Przed niezłą szansą mógł stanąć Ojamaa. Pomocnik biegł w kierunku bramki Zagłębia, ale źle wypuścił sobie piłkę i stracił.

3
1
2
22'

Miedź próbuje odpowiedzieć na dwa szybkie ciosy. Na razie bezskutecznie. Zagłębie rozbija ich akcje w zarodku.

3
3
2
4
5
18'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aleksandar Miljković.

Poszli za ciosem! Zagotowało się w polu karnym Legniczan. Wydawało się, że gola strzelił Damjan Bohar, ale trafienie zostało ostatecznie przyznane Milijkoviciowi, obrońcy Miedzi.

21
9
5
8
8
15'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

I Zagłębie na prowadzeniu. Na bramkę Miedzi uderzył Filip Starzyński. Kanibołocki obronił, ale wybił piłkę wprost pod nogi Pawłowskiego. Ten nie musiał się wiele starać, by trafić do siatki.

27
10
4
7
10
11'

Henrik Ojamaa złapany na spalonym.

8
4
3
3
3
9'

Damjan Bohar miał niezłą okazję. Zawodnik Zagłębia uderzył nad poprzeczką.

6
4
3
3
3
8'

Miedziowi wycofani. Nie rzucają się na rywali i rozgrywają piłkę na własnej połowie. Cisza przed burzą?

4
4
2
2
2
5'

To nie jest najlepszy początek. Dużo chaosu po obu stronach. Miejmy nadzieję, że zaraz piłkarze wrzucą wyższy bieg.

9
6
3
3
3
2'

Miedź spokojnie zaczęła mecz i utrzymuje się przy piłce. Zagłębie próbuje odebrać, na razie bez skutku.