Pogoń. Schodzi: David Stec. Wchodzi: Jakub Bartkowski.

6
2
4
83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego... barkiem uderzył Matras. Pewnie w bramce zachował się Załuska.

5
2
1
3
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Stec.

Pogoń Szczecin
6
2
9
79'

Pogoń w ataku, Górnik już chyba nie wierzy w możliwość odrobienia strat.

18
4
1
5
7
76'

Majewski uderzał sprzed pola karnego. Słabo i niecelnie.

4
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Bochniewicz.

12
3
2
1
15
71'

Górnik w tzw. ataku pozycyjnym, Pogoń w tzw. niskim pressingu.

7
10
3
2
2
68'

To już pewne. Gol na 3:1 został zaliczony Mariuszowi Malcowi.

22
6
3
5
7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ishmael Baidoo.

Górnik Zabrze
18
7
3
7
65'

Podanie w pole karne do Ikera Guarrotxeny, który jednak znalazł się na spalonym.

5
2
4
3
4
62'

Zabrzanie nie potrafią zepchnąć gospodarzy na ich połowę. Pogoń prowadzi 3:1, ale wciąż chce strzelać gole.

21
7
2
3
15
59'

Strzał Podstawskiego, piłka uderzona z woleja z ok. 16 metrów minęła bramkę.

14
3
2
5
4
55'

Górnik stara się zaatakować i wrócić do meczu.

16
6
3
2
9
52'

Przez moment trwały analizy VAR, ale już jest pewne. Padł gol. Jednak kto go zdobył? Malec czy Buksa?

23
14
5
1
7
50'

Gol! Strzelił Mariusz Malec. Kto zdobył gola? Po dośrodkowaniu strzał Drygasa na poprzeczkę zbił Chudy. Poprawka głową Malca została wybita prawdopodobnie zza linii bramkowej. Jeśli nie, to dla pewności do siatki trafił Buksa. 3:1.

59
36
6
8
33
49'

Gramy dalej, karnego nie ma.

13
9
4
7
26
49'

Trwają analizy VAR. Rzut karny czy może gramy dalej?

11
13
7
2
4
48'

Zabrzanie domagali się podyktowania rzutu karnego. W "szesnastce" leży Żurkowski.

9
2
3
7
11
47'

Sprzed pola karnego uderzył Buksa. Piłka poszybowała ponad bramką.

8
4
4
2
2
46'

Wracamy do meczu.

6
7
2
2
2
45+3'

Górnik w ataku. Strzał z ok. 16 metrów Żurkowskiego poszybował wysoko nad bramką.

10
16
1
13
3
45'

Sędzia doliczył do 1. połowy 3 minuty.

8
3
1
7
45'

Po dośrodkowaniu z rogu strzelał Jimenez, Załuska sparował piłkę na rzut rożny.

11
5
4
1
4
43'

Uderzenie Jimeneza pewnie obronił dobrze ustawiony Załuska.

15
4
1
6
4
42'

W końcówce 1. polowy Górnik szuka okazji na wyrównanie, ale nie potrafi przebić się przez szczelną obronę Pogoni.

9
14
1
2
6
40'

Gra została na moment przerwana. Kibice "bawią" się z ogniem. Widoczność jest ograniczona.

15
10
3
3
15
37'

Problemy ma Drygas. Kapitan Pogoni powoli dochodzi do siebie po ostrym wejściu rywala. Ucierpiały plecy.

7
8
6
20
13
36'

Z dystansu uderzył Podstawski, piłka minęła poprzeczkę o metr.

7
13
3
6
4
34'

Iker Guarrotxena ponownie w polu karnym, uderzył jednak wysoko ponad bramką Chudego.

4
7
1
4
11
34'

Iker Guarrotxena padł w polu karnym Górnika. Sędzia uznał, że rzut karny nie należy się Pogoni.

8
3
3
6
17
31'

Groźny strzał Matrasa, Załuska zdołał odbić piłkę. W końcu zagrozili Portowcom goście.

21
3
3
2
14
30'

Pogoń prowadzi, ale chce więcej. Górnik chciałby zaatakować, ale gospodarze zabrzanom nie pozwalają na zbyt wiele.

23
12
2
3
8
27'

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj. Po wybiciu piłki przed pole karne płasko z woleja z ok. 20 metrów uderzył Kozulj. Chudy nie zdołał odbić strzału, piłka pod rękami wpadła do bramki. 2:1!

75
48
7
11
34
23'

Po rzucie rożnym bardzo groźnie było pod bramką zabrzan, ale goście ostatecznie cało wyszli z opresji.

17
6
7
5
9
21'

Pogoń chce wyjść na prowadzenie. Po wyrównującym golu gospodarze znowu grają z większą pewnością siebie.

20
9
3
1
9
18'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Majewski uderzył z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Chudy zdołał odbić piłkę, ale futbolówka wcześniej minęła całym obwodem linię bramkową. 1:1!

81
43
7
18
41
17'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wolsztyński.

16
8
6
5
16
16'

Kozulj uderzał z siedmiu metrów, świetnie w bramce zachował się Chudy!

15
7
6
4
4
16'

Strata gola... rozbiła mentalnie Portowców. Górnik stara się to wykorzystać.

19
11
6
9
10
14'

Jimenez do Angulo, ten wyciągnął z bramki Załuskę, ale golkiper nogą zdołał wybić piłkę. Mogło być 0:2!

15
8
7
7
16
12'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Załuska w jednym rogu, a piłka w drugim. Pogoń gra, a Górnik prowadzi. Piękno piłki nożnej. 0:1!

64
32
10
25
45
12'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Walukiewicz.

17
9
6
8
11
11'

Górnik wykonywał pierwszy rzut rożny w meczu. Po dograniu sędzia... podyktował rzut karny dla zabrzan. Walukiewicz trzymał rywala.

12
10
7
6
18
7'

Aktywniejsza w ofensywie jest Pogoń. Przed momentem do dogrania z prawej strony doszedł Drygas. Strzał głową poszybował wprost w Chudego.

15
10
4
8
10
4'

Pierwsza akcja gości. Z lewej strony dogrywać starał się Jimenez, ale fatalnie dośrodkował.

8
14
5
5
15
2'

Po dograniu z rogu powstało zamieszanie pod bramką zabrzan, ale żaden z graczy Pogoni nie był w stanie wbić piłki do siatki.

14
10
6
7
7
1'

Strzał z ok. 16 metrów Majewskiego, piłka trafiła w obrońcę i wyszła na rzut rożny.

10
11
5
2
5
17:50

Wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego kilka dni temu Jana Olszewskiego.

12
7
5
5
6
17:50

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).