6
9
21
90+3'

Arka po stracie gola nie potrafi zagrozić Piastowi. Goście mądrze rozbijają ataki gospodarzy.

10
8
1
4
6
90+2'

120 sekund nadziei Arki, ale gospodarze grają zbyt nerwowo.

2
8
2
3
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
4
4
4
5
90'
88'

Gol! Strzelił Damian Zbozień. Asystował mu Michał Janota. Janota dośrodkował z rogu, Placha uprzedził Zbozień i jest już tylko 1:2!

33
18
4
12
17
87'

Janota znalazł się z piłką sześć metrów przed bramką, ale nie zdołał uderzyć.

6
8
3
3
3
86'

Hateley zderzył się głową z Sołdeckim. Gracz Piasta leży na murawie.

1
1
3
11
6
85'
83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michał Janota! Janota źle uderzył, dodatkowo Plach wyczuł jego intencje i złapał piłkę!

21
31
7
8
13
82'

Do piłki podejdzie Michał Janota.

9
2
4
8
10
81'

Rzut karny dla Arki! W polu karnym przewrócony został Janota. Faulował Czerwiński.

10
3
4
6
6
79'
78'

Deja ostro łokciem trafił w Dziczka. Sędzia nie odgwizdał nawet faulu. Pogubił się arbiter w końcówce spotkania.

1
1
2
3
6
75'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Sołdecki. To się nazywa wejście. Niczym na boisku LZS w klasie C.

6
8
3
1
1
75'
74'
71'

Z ostrego kąta uderzał Zarandia, Plach obronił. Dobry fragment gry Arki.

9
3
1
1
6
70'

Dośrodkował Marciniak, Jankowski głową uderzył obok słupka. W końcu Arka pokazuje pazurki.

8
1
1
1
4
69'

Janota znalazł się z piłką w polu karnym. Po co czekał na autobus? Wszystko to sprawiło, że wrócił Czerwiński i futbolówkę mu odebrał.

7
5
2
68'

Sprzed pola karnego dwa metry obok słupka uderzył Zarandia. Jedna z nielcznych prób Arki.

4
3
1
1
2
68'

Arka wciąż nie potrafi zagrozić Piastowi. To wyjścia gości wyglądają groźniej.

5
4
1
2
4
65'

Akcja Piasta, ale goście zbyt długo rozgrywali piłkę i pozwolili zawodnikom Arki dobrze się ustawić w polu karnym.

2
2
2
6
3
62'

Marciniak powinien otrzymać drugą żółtą kartkę. Sędzia oszczędził gracza Arki.

3
1
6
6
8
62'

Z ok. 17 metrów uderzał Janota, piłkę zablokował Sedlar.

4
4
2
2
3
60'

Próba akcja Arki prawą stroną. Na spalonym jednak Zarandia.

4
3
3
2
58'

Bezpardonowo atakowany przez rywali jest Valencia. Sędzia pozwala na ostrą grę.

4
3
5
4
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Marić. Kolejny piłkarz Arki, który nie zagra w następnym meczu.

Arka Gdynia
9
3
2
2
3
53'

Kirkeskov źle wybijał piłkę, trafił pod nogi Dei, ale ten uderzył z pola karnego wysoko ponad bramką.

4
4
1
51'

Janota dośrodkował z rzutu wolnego, Plach zdołał wypiąstkować piłkę.

3
1
3
47'

Fatalne wybicie piłki przez Steinborsa. Przejął ją Konczkowski, ale zbyt długo zwlekał z podaniem i wywalczył tylko rzut rożny.

1
2
4
46'

Wracamy do meczu.

3
1
1
1
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

7
1
2
3
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Dziczek.

6
6
3
3
3
44'

Mogło być 1:2, przyspała obrona Piasta. Zarandia lobował Placha, ale w bramkę nie trafił.

4
4
3
3
5
42'

Gol! Strzelił Joel Valencia. Asystował mu Martin Konczkowski. Ależ akcja Piasta! Rozłożyli na drobne elementy obronę Arki gości. Z prawej strony dogrywał Konczkowski, strzał Valencii podbił jeszcze Zbozień. Steinbors bez szans. 0:2!

27
17
4
6
13
41'

Coraz bliżej przerwy, a Arka bezradna. Gospodarze bez celnego uderzenia.

4
5
1
1
38'

Valencia z prawej strony do Parzyszka, który uderzył z ośmiu metrów tuż ponad bramką.

4
3
2
2
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. Zawodnik Arki kolejny weekend ma wolny.

9
3
2
2
3
34'

Piast cały czas nie pozwala na wiele Arce. Goście kontrolują przebieg gry.

7
3
3
2
1
31'

Marić na razie poza boiskiem. Arka przez moment zagra w osłabieniu.

2
1
2
7
29'

Marić i Parzyszek zderzyli się głowami i potrzebują momentu, aby dojść do siebie. A mecz z trybun obserwuje Rafał Siemaszko. Być może rozpamiętuje jak kiedyś strzelił gola i oszukał wszystkich.

1
1
7
29'

Mogło być 0:2! Dośrodkowanie do Parzyszka, który wyskoczył do piłki, ale uderzył tuż obok słupka!

5
8
1
2
2
28'

Gol! Strzelił Jakub Czerwiński. Asystował mu Tom Hateley. Z rzutu wolnego z prawej strony dośrodkował Hateley, Czerwiński głową uderzył z narożnika pola bramkowego. Piłka przelobowała bramkarza i wpadła przy słupku do bramki. 0:1!

20
19
5
10
17
26'

Sprzed pola karnego uderzał Janota, dwa metry obok słupka.

3
3
4
1
25'

Wciąż czekamy na groźniejsze sytuacje. Piłkarsko lepiej wygląda jak na razie Piast, ale Arka ma w ofensywie kim postraszyć gości.

4
2
1
23'

Z prawej strony dośrodkował Konczkowski, przewrotką starał się uderzać Felix, ale nie trafił w piłkę.

3
2
1
19'

A na boisku zaatakowała Arka. Akcja została przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego, którego nie było.

5
2
2
2
18'

Przyłączamy się do akcji: wyłączyć młynowym megafony. Tego "śpiewu" nie da się słuchać.

7
3
2
2
5
16'

Zarandia ponownie uciekał obronie, ale po raz kolejny został zatrzymany przez Sedlara. Dobrze dysponowany jest w piątek Serb.

3
1
1
15'

Zarandia uciekł Kirkeskovowi, ale został zatrzymany przez Sedlara.

6
2
1
2
1
13'

Z rzutu wolnego dogrywał Janota, wprost w ręce Placha.

6
3
1
1
1
12'

Arce udało się przedostać pod bramkę Piasta. Jednak gospodarze jeszcze bez uderzenia.

3
4
1
1
2
9'

Hateley do Valencii, którego strzał z pola karnego po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny.

3
4
2
1
2
8'

Piast cały czas na połowie Arki. Gdynianie mają problemy z przejściem do ofensywy.

4
3
1
5'

Pierwszy strzał gości. Sprzed pola karnego metr obok dalszego słupka uderzył Felix.

2
1
1
3
2
5'

Piast uzyskał optyczną przewagę, ale póki co niewiele z niej wynika.

1
2
1
2'

Groźnie pod bramką Piasta. Po rzucie rożnym niepewnie w bramce Plech, gdynianie nie zdołali oddać strzału.