Lotto Ekstraklasa: 23. kolejka
23 lut 2019 15:30
90+8'

Na trybuny odesłany został trener Zagłębia Sosnowiec. Sporo emocji w końcówce meczu.

54
19
9
11
13
90+7'

Gra toczy się dalej, Zagłębie atakuje.

23
9
9
10
40
90+5'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Vamara Sanogo. Sędzia anulował żółtą kartkę dla Sanogo, uznał, że ten uderzył rywala i ukarał go bezpośrednią czerwoną kartką.

Zagłębie Sosnowiec
57
15
7
11
9
90+4'

Jeszcze będzie VAR. Sędzia sprawdza, co dokładnie działo się podczas sprzeczki zawodników.

25
12
11
2
8
90+3'

18
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo.

18
7
5
5
10
90+3'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn. Sędzia uspokaja sytuację.

16
7
8
3
7
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

19
5
3
5
12
90'

Doliczone sześć minut.

8
6
8
7
19
89'

Zagłębie Sosnowiec rozgrywa piłkę. Górnik Zabrze broni dostępu do własnej bramki.

11
9
3
1
5
86'
7
4
1
3
2
85'

Zagłębie Sosnowiec atakuje i szuka okazji na gola.

6
5
3
4
11
82'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Pawłowski. Za pretensje do arbitra.

16
7
4
6
7
82'

Nie ma gola! Sędzia dopatrzył się faulu! Wynik zatem bez zmian, wciąż 2:1 prowadzi Górnik Zabrze.

42
18
5
6
10
81'

Mamy jeszcze VAR. Sędzia sprawdza, czy w akcji bramkowej Zagłębia wcześniej nie było faulu zawodnika gości.

22
10
5
5
10
80'

Mocno w pole karne piłkę wstrzelił Giorgos Mygas! Z około sześciu metrów piłkę do bramki skierował Tomasz Nawotka.

25
12
9
7
20
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Matras.

4
3
4
4
8
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Toth.

10
3
5
1
75'

Mocny, ale i niecelny strzał z dystansu Szymona Pawłowskiego.

3
1
1
2
3
73'

Z rzutu wolnego strzelał Mateusz Możdżeń! Bardzo ładny strzał i tym razem słupek uratował Górnika przed stratą gola!

9
4
3
5
13
73'

Znów rzut wolny dla Zagłębia i znów dobra okazja na strzał na bramkę.

7
4
2
3
7
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
71'

Vamara Sanogo dryblował w polu karnym Górnika, ale jego uderzenie na bramkę było już niecelne.

9
5
2
4
3
67'
67'

W polu karnym niecelnie strzelał Vamara Sanogo. Szuka okazji na gola Zagłębie Sosnowiec.

5
3
2
1
2
66'

Z rzutu wolnego strzelał Szymon Pawłowski. Piłka trafiła w mur.

5
6
2
1
3
65'

Faulowany był Szymon Pawłowski. Będzie rzut wolny dla Zagłębia i okazja na strzał.

5
3
2
3
64'

Ciekawe spotkanie w Zabrzu. Obie drużyny starają się atakować.

8
2
2
1
1
63'

W odpowiedzi mocne uderzenie z dystansu Szymona Pawłowskiego. Obronił ten strzał bramkarz Górnika.

5
2
3
2
4
60'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Boris Sekulić. Co za gol! Przepiękna bramka Angulo! Sekulić zagrał w pole karne do Angulo, ten przyjął sobie piłkę i strzelił przewrotką prosto do bramki! 2:1 prowadzi Górnik Zabrze.

81
33
17
11
22
59'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Szymon Żurkowski. To był jednak strzał niecelny.

6
4
1
2
3
56'

Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia niecelnie główkował Walerian Gwilia.

1
1
2
4
55'

Gra wznowiona.

4
4
55'

Dani Suarez cały czas jest opatrywany na murawie.

1
1
2
3
53'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

2
2
5
51'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić.

Szymon Pawłowski zagrał piłkę przed bramkę Górnika. Ta po drodze odbiła się od jednego z zawodników gospodarzy i następnie spokojnie do bramki skierował ją Żarko Udovicić.

29
18
8
10
33
49'

Dość spokojny początek drugiej połowy spotkania.

6
2
3
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

12
4
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

8
2
1
1
2
44'

Z rzutu wolnego uderzył Mateusz Możdżeń. Dobrze ten strzał obronił Martin Chudy

8
4
3
7
43'

Będzie jeszcze jeden rzut wolny dla Zagłębia Sosnowiec. Piłka około 20 metrów od bramki Górnika.

3
1
2
4
10
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giannis Mystakidis.

10
5
1
4
4
38'

Z rzutu wolnego strzelał Patrik Mraz. Uderzenie zablokował Igor Angulo.

9
3
1
1
3
35'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Igor Angulo.

6
4
2
1
2
35'

Z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia dośrodkował Walerian Gwilia. Goście wybili piłkę na rzut rożny.

4
4
1
1
2
32'

W odpowiedzi uderzenie na bramkę Górnika w wykonaniu Vamara Sanogo. Piłkę pewnie złapał Martin Chudy.

3
3
2
2
5
30'

Znów groźnie zaatakował Górnik. Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale ostatecznie zabrakło strzału.

10
4
2
1
4
29'

Jeszcze raz na bramkę Zagłębia strzelał Giannis Mystakidis. Tym razem z około 17 metrów - minimalnie niecelne.

9
5
2
2
29'

Górnik rozgrywa piłkę na własnej połowie. Spokojniejszy fragment spotkania.

7
2
2
1
25'

Z rzutu wolnego strzelał Patrik Mraz. Piłka odbiła się od poprzeczki!

13
7
5
4
7
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Suarez.

6
3
3
3
8
24'

Faulowany był Szymon Pawłowski. Będzie rzut wolny dla Zagłębia i dobra okazja na strzał na bramkę Górnika.

8
3
1
4
21'

Tym razem na uderzenie z kilkunastu metrów zdecydował się Jesus Jimenez. Posłał piłkę obok słupka.

4
3
3
2
1
19'

Tym razem w polu karnym Zagłębia do strzału doszedł Giannis Mystakidis. Uderzył jednak niecelne. Szukają ciekawych, kombinacyjnych akcji piłkarze Górnika.

11
5
4
3
4
15'

Ładna akcja Górnika po podaniu Szymona Żurkowskiego. Najpierw zabrakło jednak strzału, a później sędzia odgwizdał spalonego.

12
5
3
2
5
12'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Jesus Jimenez.

1:0 prowadzi Górnik Zabrze! Jesus Jimenez ładnie zagrał w pole karne Zagłębia, gdzie na piłkę nabiegł Walerian Gwilia i skierował ją do bramki!

62
33
11
14
21
10'

Z dystansu strzelał Igor Angulo. Piłkę pewnie złapał Lukas Hrosso.

12
5
3
1
4
9'

Tym razem zagranie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Piłkę wrzucał Walerian Gwilia. Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Dani Suarez.

7
3
2
4
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Po chwili piłka została wybita.

4
3
3
2
3
4'

W polu karnym Zagłębia dobrą okazję miał Giannis Mystakidis. Po jego uderzeniu dobrze interweniował jednak Lukas Hrosso.

7
3
3
2
1
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
4
14:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.