3
3
89'
86'

Strzelał Radecki, Plach sparował na róg uderzenie sprzed pola karnego. Pierwszy celny strzał gości.

5
4
4
3
4
84'

Piast. Schodzi: Marcin Pietrowski. Wchodzi: Mateusz Mak.

83'

Z ośmiu metrów mocno, ale niecelnie uderzył Gąska. Śląsk coraz groźniejszy.

3
1
1
1
82'

Piast cofnął się, chyba niepotrzebnie. Śląsk szuka swojej okazji. Przed momentem niecelnie głową uderzył Farshad Ahmadzadeh.

1
1
2
4
79'

Ależ okazję miał Farshad Ahmadzadeh. Niepotrzebnie przekładał piłkę na "swoją" prawą nogę.

5
5
1
1
3
79'

Farshad Ahmadzadeh uderzył, trafił w mur i będzie rzut rożny.

4
2
1
1
4
78'

Będzie rzut wolny dla Śląska tuż sprzed linii pola karnego.

4
1
2
5
75'
72'

Piłkę otrzymał w polu karnym Parzyszek, uderzył wprost w bramkarza.

2
1
1
1
2
70'

Śląsk wciąż bije głową w mur. Piast nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

6
6
2
2
4
67'

Kolejny spalony. Tym razem Felix. Śląsk przy piłce, jednak wszystko dzieje się w okolicach środka pola.

3
2
1
1
4
64'

Akcja Piasta, dogranie do Valencii, ale ten na spalonym.

3
1
3
1
5
61'

Stara się coś zdziałać Śląsk, jednak niewiele wychodzi gościom w ofensywie. Piast ma mecz pod kontrolą.

5
3
2
3
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Dziczek.

Piast Gliwice
4
2
1
3
4
58'

Problemy ma Sedlar. Obrońca sygnalizuje uraz stopy.

2
2
3
5
55'

Gol! Strzelił Joel Valencia. Asystował mu Piotr Parzyszek. Piłkę wybił Plach, Parzyszek zgrał głową, a w sytuacji sam na sam Valencia podwyższył prowadzenie Piasta. 2:0!

30
24
5
11
17
53'
52'

Wrocławianie mieli sporo szczęścia. Kilkanaście sekund przed ich bramką przebywali z piłką gliwiczanie. Zabrakło jednak uderzenia.

2
1
1
6
50'

W ataku Śląsk, gościom wciąż brakuje jednak dokładności. Wrocławianie jeszcze bez okazji bramkowej.

3
2
3
2
47'

Valencia dośrodkował wzdłuż bramki. Celeban wyskoczył wyżej niż Felix i wybił piłkę.

4
2
1
1
3
46'

Wracamy do meczu.

5
2
1
1
45+1'

Valencia dośrodkował z lewej strony, Parzyszek głową uderzył tuż obok słupka.

10
6
3
6
4
45'

8
5
3
2
4
45'

Groźny strzał Picha z ok. 16 metrów odbił Mikkel Kirkeskov. Plach mógł mieć duże problemy.

4
3
2
3
3
42'

Konczkowski z piłką w polu karnym, ale piłkę udało się przejąć graczom Śląska.

7
4
2
1
6
40'

Śląsk jeszcze przed przerwą chce wyrównać. Goście jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do zdobycia gola.

9
5
3
3
7
37'

Śląsk przyspieszył, jednak to Piast po raz kolejny zagroził gościom. Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Valencia.

6
3
4
4
4
33'

Piast zaatakował, ale gospodarzom brakuje dokładności w decydujących momentach.

2
3
3
2
2
30'

Zamieszanie w polu karnym Piasta. Sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

6
3
1
1
2
29'

W akcji w polu karnym upadł Tom Hateley i stłukł bark. Pomocnik potrzebuje pomocy.

3
4
4
3
5
28'

Groźnie zapowiadała się kontra Piasta, ale zabrakło uderzenia.

2
2
5
2
3
26'

Rzutu karnego nie ma. Gracze Piasta zdziwieni. Wszystko trwało ponad 2 minuty.

14
6
4
5
20
26'

Czyżby sędzia oglądał skoki naraciarskie? Ależ długo to trwa.

6
7
4
2
5
25'

Arbiter biegnie do monitora. Czyżby jednak zmiana decyzji?

4
3
9
2
7
24'

Wrocławianie mają pretensje do arbitra, który kontaktuje się z przyjaciółmi w wozie VAR.

6
2
4
2
4
24'

Rzut karny dla Piasta! Sędzia uznał, że Parzyszek został popchnięty przez Gollę.

11
4
2
2
5
22'

Niewiele wynika z przewagi Śląska. Piasta stara się przenieść ciężar gry w kierunku środku pola.

2
1
2
2
2
19'

Uwidoczniła się przewaga Śląska, ale niewiele z niej wynika. Piast nastawiony na wyprowadzanie kontr.

4
4
4
2
5
16'

Konczkowski uderzał z pola karnego, ale bardzo wysoko ponad bramką Śląska.

5
3
3
3
3
14'

Uderzał Cholewiak, ale jego strzał został zablokowany przez Pietrowskiego.

7
3
1
1
2
12'

Ukatywnił się Śląsk. Przed momentem niepewnie w polu karnym zachował się Czerwiński. Obrońcy udało się wyjść cało z opresji.

4
2
2
2
3
8'

Konczkowski uderzył z woleja sprzed pola karnego, Golla ofiarnie głową wybił piłkę.

4
1
2
2
3
7'

Śląsk wciąż jakiś taki... śnięty. W ataku cały czas gliwiczanie.

6
8
2
2
4
5'

Sędzia uznał bramkę, 1:0 dla Piasta.

13
7
1
4
11
5'

Jeszcze trwają analizy VAR. Czyżby na spalonym był Valencia? A może faul?

4
3
5
2
8
4'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Joel Valencia. Śląsk fatalnie wszedł w mecz. Strata piłki na własnej połowie, Valencia dograł z bocznej linii pola karnego. Futbolówka dotarła pod nogi Parzyszka, który uderzył przy słupku.

31
17
7
17
22
2'

Piast od pierwszej minuty w ataku. Gospodarze wykonywali już rzut rożny, ale zagrożenia nie stworzyli.

2
2
2
2
1
17:50

Minuta ciszy poświęcona zmarłemu wiceprezydentowi Gliwic Piotrowi Wieczorkowi.

7
1
1
1
17:50

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).