Niecelnie uderzał Filip Piszczek i grę od własnej bramki wznowi Thomas Daehne.

12
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Furman.

Wisła Płock, grając w "dziewiątkę", wyszła na prowadzenie 3:2! Rzut karny na bramkę zamienił Dominik Furman.

Wisła Płock
144
66
24
25
55
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

33
13
15
11
25
90'

Nie do wiary! Rzut karny dla Wisły Płock! Oskar Zawada został sfaulowany przez Ołeksija Dytiatjewa.

99
50
29
19
53
89'
ZMIANA
87'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za protesty po nieuznanej otrzymał Cezary Stefańczyk.

60
28
12
15
52
87'

Jednak nie ma gola dla Wisły Płock autorstwa Alena Stevanovicia. Wcześniej Oskar Zawada faulował rywala, co wykazał VAR.

53
24
8
21
42
84'

Cracovia cierpliwie szuka swojej trzeciej bramki w tym spotkaniu, ale czas jej ucieka.

22
9
8
6
11
82'

Faulowany był Michal Siplak i będzie rzut wolny dla Pasów.

18
7
4
6
9
80'
ZMIANA
78'

Wisła Płock, która od pewnego czasu musi grać w "10", ucieka się przede wszystkim do defensywy, co może się zemścić na tym zespole.

14
5
5
7
9
76'

Michal Siplak z łatwością zatrzymał Justinasa Marazasa i z kontrą mogą ruszyć przyjezdni.

15
5
2
5
9
74'

Zmiana Filipa Piszczka okazała się strzałem w "10" Michała Probierza. Ten zawodnik pracuje na całej szerokości boiska, a piłka go szuka.

24
8
4
4
10
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Michal Siplak.

Cracovia doprowadziła do remisu 2:2! Michal Siplak dokładnie dośrodkował z lewego skrzydła, na piłkę nabiegł Filip Piszczek i z kilku metrów wpakował ją do siatki.

64
25
8
14
37
70'

Gospodarze wyszli z kontrą, a w jej końcowej fazie Justinas Marazas stanął oko w oko z Michalem Peskoviciem, który obronił strzał rywala.

6
2
3
8
70'
ZMIANA
69'

Faulowany był Michal Siplak i grę od rzutu wolnego rozpocznie Cracovia.

5
1
1
1
4
68'

Airam Cabrera strzelił z rzutu wolnego z około 20 metrów prosto w mur złożony z piłkarzy Wisły.

5
7
3
2
6
66'

Celnie z dystansu uderzył Damian Dąbrowski, a piłkę na rzut rożny wybił Thomas Daehne.

9
5
6
2
3
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

63'
ZMIANA
62'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Bojan Cecarić.

6
2
3
3
2
61'

Wydaje się, że krakowianie złapali wiatr w żagle i w końcu zaczęli naciskać na rywala.

7
2
3
2
9
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Bramka kontaktowa Cracovii. Mocno z rzutu karnego uderzył Airam Cabrera, a bliski obrony tego strzału był Thomas Daehne. Ostatecznie piłka wpadła do siatki.

51
21
7
12
33
57'

Czerwoną kartkę za faul na Piszczku otrzymał Adam Dźwigała.

Wisła Płock
29
16
8
15
37
57'

Rzut karny dla CracoviiAdam Dźwigała faulował Filipa Piszczka.

25
15
5
9
22
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Siplak, przez co nie zagra w kolejnym meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

8
3
1
2
1
53'

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego trzeciego trafienia w tym starciu.

7
2
2
1
4
51'

Grę od rzutu wolnego wznowił Thomas Daehne.

6
2
2
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ariel Borysiuk.

Wisła Płock wygrywa już 2:0! Bramkę "stadiony świata" zdobył Ariel Borysiuk. Pomocnik Nafciarzy uderzył potężnie z około 30 metrów w prawy, górny róg bramki strzeżonej przez Michala Peskovicia.

Wisła Płock
46
19
10
10
16
48'

Potężnie z 18. metra, lecz niecelnie strzelił Dominik Furman. Kolejne ostrzeżenie dla Cracovii.

6
4
2
4
6
47'

Celnie z około 10 metrów uderzył Grzegorz Kuświk, ale piłkę pewnie chwycił Michal Pesković.

5
1
2
3
46'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Filip Piszczek.

6
3
3
3
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

8
1
2
2
3
43'

Uderzał tym razem Airam Cabrera, a skutecznie obronił Thomas Daehne. Cracovia przeprowadziła dotychczas najgroźniejszą akcję, zakończoną celnym strzałem.

11
2
4
2
3
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się gospodarze.

6
3
1
4
40'

Pasy atakowały prawym skrzydłem, lecz Adam Dźwigała z łatwością przerwał tę akcję, wybijając piłkę na aut.

7
5
1
6
38'

Znakomita kontra Wisły. Dominik Furman przebiegł z futbolówką przez 3/4 boiska, zagrał piłkę do Justinasa Marazasa, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Michalem Peskoviciem.

13
4
2
5
12
37'

Cracovia gra zbyt wolno i przewidywalnie, przez co nie może zaskoczyć obrony gospodarzy.

4
3
3
3
6
35'

Huknął Nico Varela, ale piłkę do boku na korner odbił Michal PeskovićWisła Płock bliska podwyższenia prowadzenia.

10
2
3
2
6
34'

Na boisku sporo chaosu i niedokładnych zagrań. Przy piłce znajdują się goście.

5
1
3
3
4
32'

8
30'

Krakowska drużyna na razie zupełnie nie ma pomysłu na rozmontowanie płockiej defensywy.

6
6
3
5
6
27'

Tym razem faulem akcję ofensywną Cracovii zatrzymał Dominik Furman.

8
6
2
5
10
25'

Ariel Borysiuk wślizgiem przerwał atak krakowian w środkowej strefie boiska.

8
3
3
3
7
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk.

Wisła Płock wyszła na prowadzenie 1:0! Do piłki odbitej od obrońcy Cracovii po zagraniu Nico Vareli dopadł Grzegorz Kuświk i celnym strzałem po ziemi pokonał Michala Peskovicia. Po drodze futbolówka otarła się o Michala Siplaka.

61
33
9
11
25
22'

Na razie na boisku wieje nudą, zresztą na trybunach też. Od rzutu wolnego grę rozpocznie zespół z Płocka.

6
7
1
1
1
20'

Strzelał z około 18 metrów Damian Dąbrowski, jednakże został zablokowany przez rywala.

5
2
1
1
6
18'

Łatwa strata gości i bezpańską piłkę złapał Thomas Daehne.

5
5
1
2
5
16'

W końcu dłużej przy piłce starają się utrzymać podopieczni Michała Probierza.

7
6
6
9
5
14'

Janusz Gol faulował Furmana i będzie rzut wolny dla Nafciarzy.

11
8
2
2
2
13'

Cracovia na razie nie prezentuje się jak ekipa, która wygrała siedem ostatnich spotkań w Lotto Ekstraklasie.

5
6
1
2
6
11'

3
9'

Cornel Rapa ma problemy zdrowotne i potrzebuje pomocy medycznej.

3
2
2
2
2
7'

Celnie uderzał Justinas Marazas, zaś piłkę na korner odbił Michal Pesković.

2
1
2
1
1
7'

Piłkarze Cracovii na razie wycofani, cierpliwie czekają na swoją okazję do wyprowadzenia szybkiego ataku.

5
3
2
2
2
5'

Gospodarze wykonywali rzut wolny, lecz nie byli w stanie zagrozić bramce Pasów.

5
1
2
2
2
3'

Dośrodkowywał Nico Varela, ale został zablokowany i będzie rzut rożny dla Wisły.

5
3
1
1
2
2'

Piłkę przejęli krakowianie, którzy budują atak pozycyjny.

4
3
2
2
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.