Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

8
7
7
85'

Ostatnie minuty efektownego widowiska. Po przerwie powody do oklaskiwania swoich ulubieńców mają wyłącznie kibice z Krakowa.

48
20
6
6
6
83'
19
8
10
10
10
80'

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga. Asystował mu Marcin Wasilewski.

Popisowa partia Krzysztofa Drzazgi. Ponownie znalazł drogę do bramki przeciwnika i przypieczętował wyższość Wiślaków w Kielcach. Po dośrodkowaniu Sławomira Peszki i zgraniu Marcina Wasilewskiego pozostało dopełnić formalności.

162
88
24
10
16
78'
76'

Denerwują się gospodarze, a złość jest złym doradcą. Przewinienie Jakuba Żubrowskiego w środkowej strefie boiska.

15
10
3
3
4
75'

9644 kibiców ogląda mecz z trybun.

28
14
9
9
7
71'

Żółtą kartkę otrzymał Matej Pucko za faul.

Korona Kielce
17
8
6
3
3
70'

Próbował odpowiedzieć przyjezdnym krótko po pojawieniu się na murawie Łukasz Kosakiewicz, jednak jego uderzenie było niecelne.

7
8
5
5
5
67'

Żółtą kartkę otrzymał Wato Arweladze za faul.

20
12
5
4
4
65'

Gol! Strzelił Łukasz Burliga. Asystował mu Sławomir Peszko.

Była asysta, jest bramka bocznego defensora. Łukasz Burliga był najsprytniejszy w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Korona Kielce chyba już nie pozbiera się po huraganowej ofensywie przeciwnika!

147
88
26
18
21
62'

Korona Kielce musi zaatakować, jeżeli chce uniknąć bolesnej porażki na własnym stadionie, która utrudni jej drogę do grupy mistrzowskiej.

6
6
9
2
4
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski za przewinienie.

13
8
6
6
7
60'

Kolejny kwadrans i kolejne dwie bramki. W takim tempie zawodnicy dojdą do 10 goli w tym spotkaniu. Na razie przegrupowanie. Biała Gwiazda prowadzi dopiero od kilku minut.

13
11
4
6
4
58'
8
6
9
9
7
54'

Gol! Strzelił Vukan Savicević. Asystował mu Krzysztof Drzazga.

Kolejny raz piłka wylądowała w sieci. Krzysztof Drzazga nie tylko strzela, ale również asystuje. Świetny występ napastnika Wisły Kraków, ale trzeba też oddać co należne Vukanovi Saviceviciowi, który podwoił przewagę przyjezdnych.

124
71
22
15
24
51'

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga. Asystował mu Jakub Błaszczykowski.

Nie stracili ochoty do atakowania piłkarze przez kwadrans spędzony w szatni. Wisła Kraków po raz pierwszy w tym spotkaniu wyszła na prowadzenie. Po raz drugi piłkarze z Krakowa gratulują trafienia do bramki Krzysztofowi Drzazdze. Tym razem nie dał się złapać w pułapkę ofsajdową i pokonał Michała Miśkiewicza w sytuacji sam na sam.

146
84
27
15
21
50'

Wydaje się, że pierwszego zmiennika w tym spotkaniu wprowadzi z ławki rezerwowych szkoleniowiec gospodarzy.

3
4
4
5
5
47'

Aleksandar Bjelica wpadł w pułapkę ofsajdową. Sędzia asystent słusznie podniósł chorągiewkę i przerwał szarżę zawodnika z Kielc.

9
8
4
4
3
46'

17:32

Piłkarze wracają na boisko. Oby druga połowa była równie atrakcyjna.

3
45+1'

W doliczonym czasie jeszcze jedna szansa na gola. Wisła Kraków nęka gospodarzy swoimi kontratakami. Po zgraniu Jakuba Błaszczykowskiego nie przymierzył do bramki Vukan Savicević.

7
5
5
6
7
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

11
3
5
2
6
45'

Wato Arweladze miał apetyt na swojego trzeciego gola. Po jego uderzeniu interweniował Mateusz Lis i sparował piłkę na korner.

8
4
7
4
7
44'

Zaryzykował Sławomir Peszko, który zaatakował ostro Bartosza Rymaniaka. Skrzydłowy Wisły Kraków ma już żółtą kartkę na koncie i powinien raczej uważać.

8
10
3
3
6
41'

Cztery gole, średnio jeden co 10 minut. Nie można narzekać na poziom spotkania.

32
12
4
3
6
40'

Nie można pochwalić piłkarzy broniących. Po uderzeniu Krzysztofa Drzazgi futbolówka ponownie w bramce Korony Kielce, ale tym razem nie ma gola z powodu spalonego.

9
4
2
10
10
37'

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski. Asystował mu Vullnet Basha.

Trwa wymiana ciosów w Kielcach. Podanie otwierające będącego w wysokiej formie Vullneta Bashy do rozpędzonego Jakuba Błaszczykowskiego. Reprezentant Polski wykorzystał szansę i pokonał Michała Miśkiewicza uderzeniem z ostrego kąta. Ponownie remis.

276
131
37
27
47
34'

Nie będzie jedenastki.

22
8
4
14
40
33'

Sprawdza sędzia na monitorze.

23
7
8
8
9
31'

Domagali się rzutu karnego przyjezdni. Pojedynek stoczyli Jakub Żubrowski z Krzysztofem Drzazgą.

9
4
2
1
4
28'

Gol! Strzelił Wato Arweladze. Asystował mu Matej Pucko.

Piłkarze ofensywni nie próżnują w Kielcach. Korona odzyskała prowadzenie. Wato Arweladze idzie za ciosem i strzelił drugiego gola w tym meczu głową po dośrodkowaniu Mateja Pucki. Akcja bramkowa została rozegrana przez Elię Soriano. Nie nacieszyli się Wiślacy długo kompromisowym wynikiem.

52
23
9
23
56
25'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko za niebezpieczny wślizg na połowie gospodarzy.

Wisła Kraków
21
10
3
7
16
24'

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga. Asystował mu Łukasz Burliga.

Błyskawiczana akcja bramkowa Wiślaków. Kapitalne podanie Vullneta Bashy do rozpędzonego na prawym skrzydle Łukasza Burligi. Defensor z Krakowa zrehabilitował się za zachowanie przed golem gospodarzy i obsłużył podaniem Krzysztofa Drzazgę. Napastnik wykorzystał szansę i z bliska wepchnął piłkę do bramki Michała Miśkiewicza.

104
57
17
18
40
23'

Podanie do będącego na spalonym Krzysztofa Drzazgi. Efekt jego pojedynku z Michałem Miśkiewiczem nie miał znaczenia po gwizdku sędziego.

1
1
1
3
4
22'

Aleksandar Bjelica dośrodkował na zakończenie swojego rajdu pod nogi defensorów Wisły Kraków. Poprawiał z dystansu Oliver Petrak. Mateusz Lis wyłącznie odprowadził piłkę poza boisko.

7
2
3
3
4
18'

Żółtą kartkę otrzymał Vukan Savicević za ostry wślizg w nogi Kovacevicia.

12
5
3
5
7
17'

Wato Arweladze rozpoczął strzelanie w Kielcach. Po zmianie wyniku Wisła Kraków odpowiedziała na razie niecelnym uderzeniem Sławomira Peszki.

7
6
4
6
7
14'

Gol! Strzelił Wato Arweladze.

Szansa dla Korony Kielce na zdobycie bramki z rzutu wolnego po faulu Łukasza Burligi na Aleksandarze Bjelicy. Do piłki podszedł Wato Arweladze i pokonał Mateusza Lisa. Piłka prześlizgnęła się po dłoniach bramkarza do sieci. Korona Kielce na prowadzeniu.

56
30
15
30
54
13'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga za faul blisko linii własnego pola karnego.

14
7
2
3
5
12'

Nieudana akcja rozegrana na lewym skrzydle przez Aleksandara Bjelicę oraz Michaela Gardawskiego.

5
3
9
5
5
9'

Szybka akcja Korony Kielce zakończona strzałem Mateja Pucko z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Wisły Kraków. Zaskoczył obrońców przyjezdnych Elia Soriano, który posłał piłkę do skrzydłowego zamiast do Wato Arweladze.

10
5
4
5
4
7'

Ponownie futbolówka powędrowała na prawą stronę boiska do Bartosza Rymaniaka, jednak tym razem defensorowi nie udało się zakończyć rajdu groźnym uderzeniem.

4
3
6
4
3
5'

Nieudane podanie za plecy obrońców z Krakowa. Jedynym adresatem zbyt głębokiego zagrania mógł być Mateusz Lis.

7
2
4
5
4
3'

Dwa rzuty rożne egzekwowane przez klub z Krakowa. Nie udało się oddać strzału podopiecznym Macieja Stolarczyka.

6
3
2
3
4
1'

Nie minęła minuta i Bartosz Rymaniak postraszył Wisłę Kraków strzałem po ziemi nieznacznie obok bramki Mateusza Lisa. Golkiper przyjezdnych odprowadził piłkę poza boisko.