Romanczuk ustawił mur. Za moment rzut wolny.

9
4
7
90+3'

Przedstawiamy nowego bramkarza Jagiellonii Tarasa Romanczuka. Będzie bronił jak niegdyś w Genui Marek Jóźwiak? Czasu ma niewiele.

14
29
6
4
3
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Sandomierski. Sędzia decyzję podjął po analizie. A Jagiellonia już wyczerpała limit zmian.

Jagiellonia Białystok
42
17
7
9
13
90'

Sędzia doliczył 4 minutyi i wciąż ogląda filmik.

15
5
4
4
5
90'

Powtórki pokazały, że decydować mogą centymetry. Sędzia biegnie do monitora. Cóż za emocje w końcówce. Będzie tzw. czerwo?

15
7
3
2
5
90'

Wóz VAR odpalił wideo. Trwają analizy.

17
5
4
1
2
89'

Sandomierski piąstkował piłkę, ale czy nie uczynił tego za linią pola karnego?

11
5
10
2
5
86'
13
7
6
3
4
85'

Radecki zgrał głową do Brozia, który był na spalonym, ale i tak w bramkę nie trafił.

2
4
1
5
4
82'

Skurcze złapały Kwietnia. Bardzo mocno, aż nas skurczyło.

4
10
9
6
13
80'

Jagiellonia w dalszym ciągu bezradna. Jednak jedna akcja może wszystko zmienić w meczu. Wszak 2:0 to wynik bardzo niebezpieczny.

9
12
3
3
8
77'
76'

Strzał z pola karnego Farshada został zablokowany.

3
6
6
4
74'

Coraz mniej czasu ma Jagiellonia na odrobienie strat. Przez moment goście zagrali żwawiej, ale szybko wszystko wróciło do normy.

11
9
3
4
6
71'

Jagiellonia przyspieszyła, strzał sprzed pola karnego Novikovasa odbił się od obrońcy. Piłkę zdołał złapać Słowik.

16
6
4
5
6
69'

Z ok. 16 metrów mocno, ale w zasięgu rąk bramkarza, uderzył Martin Kostal.

4
3
5
2
3
66'
66'
65'

Zderzenie w polu karnym Sandomierskiego z Radeckim. Nikomu nic się nie stało i gramy dalej.

3
1
5
1
64'

Odpowiedź gości, strzał Romanczuka poszybował ponad bramką.

12
5
1
2
6
63'

Kolejna szybka akcja Śląska, tym razem niecelnym strzałem zakończył ją Pich.

6
2
1
4
7
62'

Po wspomnianym rogu Śląsk wyprowadził kontrę. Z piłką w pole karne wpadł Musonda, ale zbyt daleko ją sobie wypuścił i Sandomierski w porę interweniował.

6
3
3
5
6
61'

Tarasovs często zapomina o koncentracji. Podobnie było przed momentem. "Ten z włosami" niepotrzebnie wybił piłkę na róg. Tuż sprzed rąk Słowika.

2
1
4
1
3
58'
7
3
3
2
4
57'

Uderzał Scepović. Nowy nabytek Jagiellonii wciąż jednak zawodzi. Strzał poszybował daleko od celu.

9
6
2
3
4
56'

To Śląsk w ostatnich minutach jest częściej pod bramką Jagiellonii.

22
10
1
1
5
52'

Śląsk cały czas nie pozwala Jagiellonii na wiele. Goście nie mają sposobu na zaskoczenie gospodarzy.

25
14
4
5
7
49'

Jagiellonia na połowie Śląska. Jednak goście nie potrafią stworzyć zagrożnia pod bramką Słowika.

14
11
1
5
7
46'

Musonda uderzył sprzed pola karnego. Bardzo niecelnie.

3
5
4
5
4
46'

Przed nami 2. połowa!

7
3
3
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

8
6
6
6
6
44'

Sprzed pola karnego ponad bramką uderzył Chrapek.

8
7
7
4
6
41'

Zbliżamy się do przerwy. Niewiele wskazuje na to, aby Jagiellonia w 1. połowie miała poprawić swoją sytuację.

14
11
3
7
6
38'

Chrapek przewrócił się w polu karnym. Sędzia uznał, że Kwiecień nie faulował.

11
5
14
8
12
35'

Jagiellonia w ataku, gospodarze szukają kontaktowego gola. Śląsk jednak pod własną bramką nie pozwala gościom na wiele.

14
6
5
4
5
31'

Dośrodkował Mączyński, piłka odbiła się od poprzeczki bramki Sandomierskiego.

9
4
24
6
6
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

11
2
6
8
18
27'

Jeszcze trwają analizy. Będzie gol czy nie? Ostatecznie trafienie zostało uznane.

27
15
5
7
8
25'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Michał Chrapek. Jagiellonia długo nie potrafiła wybić piłki z okolic pola karnego. W końcu po lewej stronie otrzymał ją Chrapek. Dośrodkował na piąty metr, a tam Robak wbił futbolówkę do siatki. 2:0.

87
58
18
11
22
23'

Jagiellonia długo rozgrywała piłkę, w końcu przyspieszyła grę. Zabrakło jednak dokładności i futbolówkę przejął Śląsk.

9
9
9
7
8
20'

Jagiellonia po stracie gola prezentuje się dużo lepiej niż w pierwszych minutach. Śląsk nastawił się na wyprowadzanie kontr.

4
10
4
3
4
18'

Mączyński uderzył z rzutu wolnego, kilka pięter ponad bramką.

8
8
6
6
10
16'

Novikovas uderzył z rzutu wolnego, Słowik wyciągnął się i zdołał odbić piłkę.

17
6
6
3
11
14'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii z ok. 20 metrów. Dobra okazja na strzał.

6
6
4
4
6
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guilherme Sitya.

17
4
3
2
9
13'

Scepović wycofaił piłkę do Guilherme, który został zablokowany.

5
4
4
3
4
12'

Szybka akcja Jagiellonii. Dogranie z lewej strony do Imaza, który w dobrej sytuacji uderzył słabo i wprost w Słowika.

6
5
5
6
5
8'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Co zrobiła obrona Jagiellonii? Po dograniu Picha bardzo źle zachował się Mitrović, który omal nie wbił piłki do bramki. Sandomierski obronił. Futbolówkę przejął Chrapek i z kilku metrów trafił przy słupku na 1:0!

Śląsk Wrocław
94
62
16
13
24
7'

Kontra Jagiellonii, dograni do Novikovasa, który chciał przelobować Słowika. Jednak wyraźnie przestrzelił.

7
5
5
5
6
6'

Akcja Musondy lewą stroną. Efektem rzut rożny dla Śląska.

9
4
5
1
4
3'

W pierwszych minutach gra toczy się głównie w środku pola. Dobre tempo, czekamy na okazje bramkowe.