Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka
02 kwi 2019 20:30
90+2'

Przerwa w grze. Oko i Sekulić zderzyli się głowami. Niezbędna będzie interwencja sztabów medycznych.

2
1
10
7
7
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Zapolnik.

Górnik Zabrze
3
6
1
4
5
90+1'

Akcja zagłębia przerwana. Mares był na spalonym.

3
6
2
1
5
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
1
1
89'
88'

Uderzenie z dystansu Slisza. Z problemami obronił Chudy.

5
6
4
2
4
87'

Zbyt krótkie podanie Tosika do Forenca. W stronę bramkarza ruszył Angulo, ale Forenc zdołał wybić piłkę.

2
1
1
3
3
86'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez lubinian. Starzyński dograł do Guldana, ten wyłożył piłkę kolegom, ale żaden z nich nie dopadł do piłki.

1
1
2
1
2
83'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Filip Jagiełło. Szybka odpowiedź Zagłębia. Jagiełło dośrodkował ze skrzydła, a Pawłowski tylko dołożył nogę i pokonał Chudego.

19
10
4
16
25
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Dziwniel.

KGHM Zagłębie Lubin
7
2
1
4
81'

Starzyński uderzył z szesnastu metrów. Trafił w obrońcę Górnika.

4
6
4
79'

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego fatalnie spisała się obrona Zagłębia. Piłka trafiła do Matrasa, a ten wpakował piłkę do siatki.

47
25
6
6
9
78'

Gryszkiewicz dośrodkował do Żurkowskiego. Ten strzelił z ostrego kąta, ale kapitalną interwencją popisał się Forenc. To pierwszy celny strzał zabrzan.

5
6
3
77'

Jimenez dograł w pole karne, ale tam piłkę zablokował Oko. Chwilę później Hiszpan został złapany na spalonym.

3
3
1
4
2
76'

Groźny strzał Starzyńskiego. Zabrakło metra, by strzelił gola.

3
2
2
2
74'

Zabrzanie mieli szczęście, że Mares nie zdążył wrócić ze spalonego. Gdyby nie to, byłaby groźna kontra Zagłębia.

2
2
1
1
5
72'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką Górnika.

1
71'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Pawłowskiego. Z autu zaczęli goście.

4
3
3
70'
69'

Angulo oddał strzał głową. Hiszpan był na spalonym. Akcja przerwana.

2
3
1
3
2
69'

Strzał Slisza z trzydziestu metrów. Z problemami obronił Chudy. To drugi celny strzał w tym meczu!

3
3
3
66'

Lubinianie domagają się rzutu karnego. Uważają, że Pawłowskiemu przeszkodził Sekulić. Po analizie VAR nie dopatrzono się faulu.

8
5
5
66'

Po dośrodkowaniu Czerwińskiego ze skrzydła niecelnie uderzył Pawłowski.

3
3
2
64'

Starzyński strzelił tuż nad poprzeczką.

4
3
2
4
4
63'

Rzut wolny dla Zagłębia. Wiśniewski sfaulował Maresa tuż przed linią pola karnego.

4
2
2
4
61'

Wreszcie coś się dzieje! Kontra Zagłębia zakończona minimalnie niecelnym strzałem Maresa. Górnik miał sporo szczęścia.