Gola nie ma, ależ te interpretacje VAR-owe są zabawne.

6
8
16
90+5'

Pewien ekspert w takich sytuacjach mawia, że powinno się rozstrzygać na korzyść zespołu atakującego. Tak było m.in. w meczu Jagiellonii z Górnikiem.

13
2
1
4
90+4'

Sędzia jeszcze sprawdza czy nie było spalonego. Stykowa sytuacja.

13
5
7
5
5
90+3'

W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Tarasovsa, który z bliska wbił futbolówkę do siatki. 2:1.

18
14
6
9
18
90+3'

Piłka trafiła do Gąski, który uderzył niecelnie.

7
4
4
4
6
90+2'

Kolejny strzał gości, z dystansu kilka metrów ponad bramką uderzył Chrapek.

8
8
3
4
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
3
3
4
7
89'

Śląsk szuka kontaktowego gola. Z pola karnego uderzał Piech, ale w bramkę nie trafił.

8
5
3
4
3
88'
85'

Daehne świetnie obronił strzał z kilku metrów Piecha poprawka Robaka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

10
6
2
5
5
84'

Groźnie zapowiadała się akcja płocczan. Furman jednak w końcowej fazie źle uderzył.

2
81'
79'

Z dystansu mocno uderzył Rasak. Piłka poszybowała daleko od celu.

5
5
8
2
3
76'

Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego, z pięciu metrów głową uderzał Golla. Przestrzelił!

9
3
4
10
6
75'

3
74'

Gol! Strzelił Ricardinho. Pewny, mocny strzał w lewy róg. Słowik nie miał szans na skuteczną interwencję! 2:0!

Wisła Płock
45
26
7
15
19
74'

Do piłki podejdzie Ricardinho.

18
9
2
5
6
73'

Rzut karny dla Wisły Płock. Ręką zagrał Celeban.

20
17
8
7
8
70'

Stevanović zagrywał z pola karnego, ale Kuświk nie zdołał dojść do piłki.

3
2
3
2
2
69'

Śląsk Wrocław stara się ruszyć do odrabiania strat, ale gol dodał płocczanom wiary w powodzenie i gospodarze nie pozwalają gościom na wiele.

5
2
2
2
5
66'

Gol! Strzelił Dominik Furman. Asystował mu Mateusz Szwoch. Szwoch krótko rozegrał piłkę z rzutu wolnego, a z ok. 8 metrów do bramki trafił Furman! 1:0!

53
29
17
15
27
64'

Będzie rzut wolny pośredni z pola karnego dla Wisły. Sędzia uznał, że Słowik nie mógł złapać podania Celebana.

13
5
8
6
9
62'

Wciąż niewiele dzieje się na boisku, przeważa Śląsk, ale nie potrafi sobie wykreować okazji na gola.

5
5
4
5
5
59'
56'

Angielski odebrał piłkę Celebanowi, ale ruszył na bramkę rywala niczym koń ciągnący wóz z węglem w kierunku Morskiego Oka.

2
54'

Optyczna przewaga Śląska, z której póki co niewiele wynika. Jednak można mieć wrażenie, że wkrótce coś się wydarzy.

5
1
4
5
2
51'

Remis satysfakcjonuje drużynę Śląska. To Wisła musi atakować i odrabiać straty w Lotto Ekstraklasie.

7
2
2
2
4
49'

Uderzał Ricardinho, bardzo daleko od celu.

4
3
3
3
3
46'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Chrapek.

6
3
1
3
2
46'

Wracamy do meczu!

2
1
1
1
44'

Coraz bliżej przerwy. Nic nie wskazuje, aby w 1. połowie w meczu miały paść gole.

1
43'

Śląsk starał się wyprowadził kontrę, Musonda biegł, ale lepsi obrońca z bramkarzem Wisły.

4
3
1
4
2
40'

Piłka spadła pod nogi Celebana, który stał pięć metrów przed bramką. Obrońcy zdołali wybić mu piłkę.

4
1
5
3
1
36'

Teraz to w polu karnym Śląska było groźnie. Oczywiście uderzenia po raz kolejny zabrakło.

8
4
3
2
2
35'

Mączyński z rzutu wolnego do Tarasovsa, ten głową w bramkarza, a dodatkowo był na spalonym. Chwilę wcześniej Mączyński sugerował kontuzję, cudownie ozdrowiał i dogrywał piłkę. Prawdziwa magia.

4
3
2
4
3
31'

Z dystansu uderzyl Jake McGing, wysoko ponad poprzeczką.

5
2
5
3
1
31'

Gooooo.... Oczywiście żartowaliśmy. Na teraz wiele wskazuje na to, że nawet po dziesięciu godzinach gry żadna bramka nie padnie.

1
28'

Thomas Daehne chciał efektownie złapać piłkę, tymczasem spadł na udo i stłukł mięsień. Pobolało, ale przeszło. A na boisku wciąż nuda panie, nuuuuuudaaaaaaa.

2
1
1
2
2
24'

Mączyński z okolic lewej strony pola karnego dośrodkował w kierunku dalszego słupka. Tarasovs uderzał, ale nie trafił! "Ten z włosami" zmarnował doskonałą okazję! Powinno być 0:1.

5
6
4
3
1
22'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Ricardinho, piłka poszybowała metr ponad bramką. W końcu coś się podziało. Już nie mamy tętna jak komar.

1
21'

Jeszcze 69 minut meczu przed nami. Królestwo za emocje, jakiekolwiek.

3
2
4
19'

Jest na meczu również p. Janusz, wielki kibic piłki nożnej. P. Janusz twierdzi, że atakować będzie Wisła, ale to Śląsk zdobędzie gola. Pan Janusz wie co mówi, w domu ma szalik i piłkę, zna się na tym, co lubi.

10
6
2
1
3
18'

Z dystansu uderzał Tarasovs, niecelnie.

4
3
2
3
16'

Po rzucie rożnym piłka dograna do Angela Garcii, który powinien huknąć nie do obrony. Tymczasem na bramkę poszybowało coś, co miało nazywać się strzałem. Ponad poprzeczką. Źle, bardzo źle to wygląda.

5
6
3
2
3
13'

Wciąż niewiele dzieje się w Płocku. Pani Grażyna już powoli zasypia. Jej entuzjazm minął, nasz powoli również jest bliski wyczerpania. Jeszcze kawka, może dwie, ale co później?

7
5
5
6
3
9'

Z rzutu wolnego dośrodkował Furman. W polu karnym powstało zamieszanie, zabrakło uderzenia.

5
3
3
3
3
8'

Uwidocznila się przewaga Wisły Płock. Nafciarze jednak w dalszym ciągu bez strzału na bramkę.

4
2
3
2
3
6'

Kilka razy piłka przedostała się w pole karne, wciąż jednak czekamy na większe emocje.

4
2
3
2
1
2'

Rwana gra w pierwszych minutach. Sędzia przerywa grę, sporo niecelnych zagrań.

5
4
5
3
2
17:58

Pustki na stadionie w Płocku. - Po co to komu? - pyta p. Grażyna.

11
7
3
3
3
17:58

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).