Śląsk bije głową w mur. Jak przez cały mecz.

1
5
13
90+2'

Trochę przypadkowa okazja dla Śląska po nieudanym strzale Musondy. Nikt nie przeciął jednak piłki.

12
9
2
3
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
8
6
14
90'
3
2
1
3
2
88'

Śląsk jak znokautowany bokser, nie potrafi odpowiedzieć w jakikolwiek sposób.

28
11
1
2
4
85'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez.

Obrońcy Śląska tylko biernie patrzyli, jak Hiszpan wbiegł w pole karne, zrobił sobie miejsce do strzału i pięknym strzałem w okienko pokonał Słowika. Wisiało w powietrzu.

Górnik Zabrze
72
31
5
9
13
81'

Zupełnie nieudany korner w wykonaniu Górnika. Niestety, mecz rozczaruje. I to bardzo.

1
1
4
3
3
78'

Trochę komiczne uderzenie, od niechcenia, tyłem do bramki, prawie wpadło za kołnierz Chudego. Słowak z trudnościami na rożny.

1
1
4
1
77'

Gvilia nie może uwierzyć, że spudłował. Gruzin dostał idealną wrzutkę na głowę, ale źle się złożył.

5
2
8
13
15
74'

Całe szczęście, że trochę ożywił nas Angulo, bo powoli usypialiśmy. Hiszpan uderzył głowem, niezbyt groźnie, ale chociaż Słowik musiał cokolwiek zrobić.

9
3
6
3
1
71'
69'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego. Korner dla Śląska.

7
5
2
1
4
67'

Generalnie poziom meczu nie zachwyca, dużo gry w środku pola. Okazji jak na lekarstwo.

1
2
2
5
4
64'

Decyzja dobra, wykonanie średnie. Pich z 30 metrów płasko po ziemii, tuż obok słupka.

4
6
1
1
4
61'

Nie popisał się Śląsk. Pich spowolnił kontrę, sytuację próbował jeszcze ratować Hołownia, ale nic z tego nie wynikło.

2
5
1
58'

Oho, uaktywnił się Górnik. Słowik z trudem sparował strzał Żurkowskiego.

6
6
1
2
55'

Strzał Gąski z daleka powalił jednego z rywali. Cierpiał Bochniewicz, ale już się otrzepał.

5
3
2
1
54'

Tak czy inaczej, Śląsk zaczął naciskać. Na razie bez efektów.

3
7
3
1
53'

Śląsk próbował rozklepać obrońców Górnika, ale tak długo zwlekał, że wrócił z piłką aż na środek boiska.

1
4
2
2
50'

Początek drugiej połowy bardzo niemrawy, zespoły bez okazji.

2
2
2
2
3
48'

Mecz potrzebuje pierwszej bramki, zespoły niespecjalnie zamierzają się otwierać, przynajmniej na razie.

3
1
2
2
3
46'

Gramy!

9
4
1
1
1
45+1'

Cały stadion jęknął. Kapitalny wolej Chrapka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka minęła poprzeczkę o centymetry.

7
7
1
1
4
44'

Koledzy mają pretencje do Jimeneza. Hiszpan nie widział partnerów i huknął z daleka wysoko nad bramką.

4
3
4
5
5
42'

Jimenez ośmieszył dwóch obrońców Śląska, ale przesadził z drylingiem, trzeciego już nie oszukał.

10
8
4
3
2
40'

Nieźle rozegrany korner, akcję na dalszym słupku próbował zamknąć Hołownia. Strzał lewego obrońcy wysoko nad poprzeczką, ale na jego usprawiedliwienie był w trudnej pozycji.

6
8
1
3
3
39'

Gorąco w polu karnym zabrzan. Pich groźnie wstrzelił piłkę, ratunkowa interwencja Suareza i rzut rożny.

2
4
1
3
2
37'

Piłka wyłożona do Gvilii i Gruzin spróbował szczęścia. Strzał wysooooko nad poprzeczką. Pomocnik przeprosił kolegów.

2
2
2
5
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Robak. Bardzo nieładny faul na Bochniewiczu, napastnik Śląska będzie pauzował w kolejnym meczu.

Śląsk Wrocław
9
2
2
4
8
30'

Żółtą kartkę otrzymał Farshad Ahmadzadeh.

5
2
1
2
3
34'

Zakotłowało się w polu karnym Górnika. Pich doszedł do piłki po linią końcową i szukał partnerów. Nerwowa interwencja stoperów.

3
1
2
1
3
32'

Słowikowi zrobiło się gorąco. Angulo rozprowadził akcję i Bochniewicz kropnął zza szesnastki. Nieznaczna pomyłka, byłaby piękna bramka.

12
4
4
7
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

11
2
1
8
4
30'

Dośrodkowanie spadło na głowę Hołownii. Strzał jednak prościutki dla Chudego.

3
4
1
2
1
27'

Upiekło się Mączyńskiemu. Faul w środku pola, ewidentnie na przerwanie akcji.

1
1
1
2
5
23'

Ależ blisko. Po ładnej akcji z Hołownią nieznacznie pomylił się Farshad.

3
2
1
1
3
21'

Przebudził się Górnik, mniej aktywny w ostatnich 10 minutach. Golla przeciął dośrodkowanie do Angulo.

8
4
1
2
2
18'

Dobra sytuacja dla Śląska, piłka 20 metrów od bramki, rzut wolny. Dośrodkowanie jednak znacznie przeciągnięte.

2
1
3
2
7
16'

Strzał Chrapka na wiwat. Albo by sprawdzić wytrzymałość band reklamowych.

3
7
7
14'

Golla ucierpiał w pojedynku powietrzu. A właściwie to jego głowa. Stoperowi Śląska na moment odcięło prąd.

2
3
2
2
12'

Górnik tak spokojnie rozprowadzał piłkę i aż chyba się uśpił, bo stracił futbolówkę w łatwy sposób. Śląsk w ataku.

4
3
2
5
10'

Miło ze strony piłkarza Śląska, że rozgrzał dośrodkowaniem Chudego.

6
1
2
1
9'

Po rykoszecie Śląsk wywalczył rzut rożny.

4
1
2
8'

Aktywny jest Górnik, Angulo znowu blisko wyjścia sam na sam.

8
5
1
1
4
5'

Pefekcyjna wręcz akcja Górnika, Angulo dostał piłkę pod nogę i kropnął bez zastanowienia do siatki, ale był na spalonym.

12
7
5
5
9
4'

Robak uaktywnił się z przodu. Długa piłka z głębi pola, szybszy Chudy.

4
1
3
2
3'

Pierwsza ciekawsza akcja. Po dośrodkowaniu Gvilii z daleka strzelał Żurkowski. Spokojna interwencja Słowika.