Strzał Sturridge'a, ale to nie mogło zaskoczyć Fabiańskiego.

Fabiański rzecz jasna nie miał szans na skuteczną interwencję przy golu Sturridge'a.

1
5
2
88'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. 4:0! Ledwie kilkanaście sekund był na boisku Anglik, gdy po dośrodkowaniu z kornera Snodgrass tak przedłużył piłkę, że tę z czterech metrów wpakował do siatki właśnie Sturridge.

17
13
4
6
10
87'
84'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę, ale nadal szuka kolejnego gola.

4
4
2
2
3
82'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Xherdan Shaqiri. Debiut Szwajcara.

5
4
7
2
3
81'

Dziecko wbiegło na murawę i podbiegło do Salaha. Egipcjanin uśmiechnął się, ale coś przy okazji powiedział młodemu fanowi.

2
14
2
80'

Bardzo dobra interwencja Fabiańskiego na własnym przedpolu.

11
78'

Salah skutecznie blokowany na piątym metrze i nie dziubnął piłki dogranej przez Robertsona.

3
2
1
1
76'

Młoty nieco odważniej, ale Alisson nadal się nudzi w bramce LFC.

5
7
3
2
3
73'

Georginio Wijnaldum uderzył wysoko nad poprzeczką z 18 metrów.

2
1
2
2
72'

Chwila chaosu na boisku, bo Liverpool źle wyprowadzał piłkę. Bez konsekwencji dla The Reds.

2
1
70'

Zmiany zmianami, ale nadal grę prowadzi Liverpool.

1
1
1
65'

Oj, najpierw Wilshere oberwał w czułe dla każdego mężczyzny miejsce, a po chwili także Noble...

2
2
2
64'

Balbuena wyciął Mane i ma szczęście, że nie dostał drugiej żółtej kartki.

3
1
63'

Łukasz Fabiański bardzo dobrze zatrzymał Georginio Wijnalduma. Na dodatek był na spalonym.

6
1
2
62'

West Ham. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Javier Hernandez. Kiepski debiut Brazylijczyka.

62'

Marko Arnautović przesadził z dryblingiem i stracił piłkę w polu karnym gospodarzy.

3
2
2
1
1
60'

Liverpool cierpliwie rozgrywa piłkę, a West Ham tylko biega za nią.

3
1
2
1
1
58'

Zbyt mocne dośrodkowanie Masuaku. Żaden gracz Młotów nie sięgnął piłki.

2
1
1
2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Balbuena. Faul w środkowej strefie boiska.

West Ham United
2
2
1
1
2
53'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino. 3:1! Niestety, ale Senegalczyk był na wyraźnym spalonym. Ten gol nie powinien zostać uznany. Mane pokonał Fabiańskiego płaskim strzałem z 14 metrów.

19
14
4
7
28
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michail Antonio. Faulowany Arnold.

3
1
4
1
49'

W dobrej sytuacji znalazł się Antonio, ale uderzył nad poprzeczką z czterech metrów.

2
1
1
1
2
49'

Virgil van Dijk kiepsko interweniował we własnym polu karnym i goście wywalczyli korner.

4
1
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
46'
45+2'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu James Milner. 2:0! Goście zupełnie odpuścili i Milnera, i Mane. Ten pierwszy spod linii końcowej zagrał na czwarty metr do Mane, który skierował piłkę do pustej bramki. Fabiański? Bez najmniejszych szans.

24
21
5
22
21
45'

Minuta doliczona.

2
1
3
5
6
45'

Czujny Fabiański, który szybko przeczytał zamiary gospodarzy i na 13. metrze uprzedził Salaha.

15
7
1
1
2
44'

Pressing The Reds w okolicach pola karnego WHU przynosi efekty. Młoty mają spore problemy.

2
2
4
4
41'

Ogromna przewaga Liverpoolu. West Ham ma niewiele do powiedzenia.

8
6
5
8
8
39'

Tym razem Fabiański wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu (Polak po prostu ledwie ją dostał), ale pobiegł za nią i ostatecznie wybił na połowę The Reds.

15
4
2
3
2
37'

FABIAŃSKI!!! Polak instynktownie obronił strzał Salaha z kilku metrów!

37
25
4
3
7
36'

Leciutkie uderzenie głową Salaha i Fabiański poprawia statystykę obronionych strzałów.

19
6
1
2
2
34'

Masuaku jak profesor zablokował we własnym polu karnym szarżującego Salaha.

6
6
3
3
4
33'

Kolejna akcja gości. Jest lepiej niż na początku meczu, ale nadal brakuje jakości.

4
3
3
3
1
30'

Dziwaczna sytuacja. Piłkę piłkarzowi Liverpoolu odebrał... sędzia, a po chwili ta trafiła pod nogi Arnautovicia, który chybił celu.

1
8
4
3
3
13:35

Dziennikarze Sky Sports chwalą Fabiańskiego za paradę po strzale Arnolda, ale nazwiska Polaka chyba nigdy już się nie nauczą...

24
9
3
4
6
27'

I mamy pierwszy celny strzał WHU. Wprost w Alissona przymierzył Balbuena.

4
1
2
2
1
27'

Odpowiedź londyńczyków. Marko Arnautović z ostrego kąta uderzył obok słupka. Będzie jeszcze korner.

4
1
3
1
2
25'

Zaraz padnie drugi gol dla Liverpoolu... Georginio Wijnaldum z miejsca uderzył z 10 metrów i piłka przeleciała obok słupka.

2
2
2
8
5
24'

FABIAŃSKI! Kapitalna interwencja Polaka przy strzale z rzutu wolnego Arnolda. Piłka zmierzała tuż przy słupku, ale Polak wyciągnął się jak struna i sparował ją na korner.

35
17
10
1
3
22'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Arnold. Anglik wydaje się, że przypadkowo, ale uderzył Andersona ręką w twarz.

3
1
1
6
21'

A nie, dalej gra Liverpool. Rozpędzał się Salah, zagrał na środek pola karnego, gdzie nie było żadnego zawodnika gospodarzy.

1
1
5
20'

Może Młoty w końcu zaczną grać w piłkę.

7
1
2
1
1
19'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson. 1:0 dla LFC! Goście doigrali się. Kolejna akcja The Reds, w której Robertson dośrodkował na trzeci metr, a Salah tylko dostawił nogę. Fabiański bez szans.

36
19
9
16
21
18'

Bardzo dobre dośrodkowanie Milnera. Piłkę atakowali Salah i Firmino. Ten drugi nawet ją delikatnie dotknął, ale piłka przeleciała obok słupka.

6
2
2
3
6
17'

Sadio Mane wbił się w pole karne WHU, szukał strzału, ale gdy go oddał, został zablokowany.

6
5
3
2
4
15'

Brawo Fabiański! Polak dobrze się zachował przy dograniu do Mane i zatrzymał piłkę.

18
11
3
3
4
14'

Korner dla Młotów (pierwszy w meczu), ale dośrodkowanie na piąty metr bez problemu wybił Virgil van Dijk.

6
4
4
3
1
12'

Liverpool prowadzi grę. West Ham rzadko jest przy piłce.

6
4
3
3
4
9'

Kolejne już dośrodkowanie Arnolda. Znów niecelnie.

4
3
3
5
4
8'

Firmino już przymierzał się do oddania strzału i w ostatnim momencie Antonio wybił mu piłkę.

4
3
5
4
1
6'

Lepsza centra Arnolda. Piłka spadła na piąty metr, gdzie Fabiański wypiąstkował ją.

5
7
3
1
1
5'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Arnolda. Piłka na aucie.

3
2
2
4
1
3'

Długie zagranie Fabiańskiego na głowę Antonio, ale ten przegrał pojedynek powietrzny.

4
3
1
5
5
1'

Gorąco w "piątce" Fabiańskiego! Firmino zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie dotknął piłki.