Korner dla Arsenalu, jednak po dośrodkowaniu nie ma nawet strzału.

3
3
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Eden Hazard. 3:2 dla Chelsea! Płaskie dośrodkowanie Hazarda i Alonso uderzeniem między nogami Cecha znów daje The Blues prowadzenie.

27
14
7
3
8
78'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu i Kante źle uderzył piłkę głową.

2
4
2
3
1
77'

4
77'

Zagotowało się w polu karnym Chelsea po tym jak Kepa "wypluł" piłkę po strzale Ramseya. Dobijać próbował jeszcze Lucas Torreira, ale bramkarz naprawił swój błąd.

2
3
3
2
2
76'

Monreal zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem i został zablokowany.

1
2
5
2
2
75'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

75'
ZMIANA
73'

Niezły strzał Davida Luiza z rzutu wolnego z około 23 metrów. Nie był jednak w stanie zaskoczyć Petra Cecha.

1
1
1
1
70'

Płaskie dośrodkowanie Hazarda minęło całe pole karne Arsenalu.

1
3
2
2
2
68'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Aaron Ramsey. Kolejny słaby mecz Niemca. Na dodatek wydaje się, że chciał pozostać na boisku.

5
3
1
2
2
66'

O, pojawił się Oezil, ale stracił piłkę.

2
5
2
5
2
64'

Przewaga Chelsea i kolejny strzał. Tym razem Jorginho, jednak Cech był na posterunku.

4
2
3
3
1
63'

Piękne podanie do Moraty, który zmarnował sytuację sam na sam z Cechem (obronił bramkarz), ale i tak był na spalonym.

2
1
1
61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

3
2
1
3
60'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Mateo Kovacić.

58'

Aubameyang umieścił piłkę w siatce, ale był na minimalnym spalonym i gol nie został uznany.

3
2
1
2
5
57'

Bardzo kąśliwy strzał Barkleya z prawej strony pola karnego i Cech sparował piłkę na korner.

1
2
55'

Morata urwał się prawą flanką i wywalczył rzut rożny.

1
1
1
52'

Przyblokowany strzał Kante ze środka pola karnego. Francuz mógł lepiej wykorzystać tę okazję.

2
3
2
51'

Nadal lepiej radzą sobie gracze Arsenalu.

1
4
5
48'

Techniczny strzał Pedro sprzed pola karnego i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
2
1
47'

Pierre-Emerick Aubameyang płasko dośrodkował na czwarty metr, jednak żaden gracz Arsenalu nie zamknął akcji.

2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
46'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Lucas Torreira.

45+1'

O rany, kolejne pudło Arsenalu. Iwobi dołączył do tego grona strzelając wysoko nad poprzeczką z 13 metrów. Nigeryjczyk był zupełnie niepilnowany.

3
6
2
2
2
45'

Chelsea zupełnie się pogubiła. Arsenal jest teraz dużo lepszym zespołem.

2
1
1
1
4
44'

Kolejne pudło Aubameyanga. Był niepilnowany na siódmym metrze i jego płaski strzał minął o centymetry słupek Chelsea.

1
1
1
43'

Kolejna akcja Arsenalu. Matteo Guendouzi przymierzył z 25 metrów, ale zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza.

5
2
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 2:2! A jednak Arsenal dojechał na mecz. Płaskie dośrodkowanie na ósmy metr i Iwobi nie skopiował "wyczynów" Aubameyanga i Mchitarjana i ze środka pola karnego huknął nie do obrony.

18
16
6
4
8
38'

Odpowiedź Chelsea! Silny strzał Moraty sprzed pola karnego i Cech wybił piłkę na korner.

5
3
6
2
4
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Gol dla Arsenalu! Tym razem Ormianin miał trudniejszą sytuację, ale uderzył soczyście z lewej nogi z 17 metrów i Kepa skapitulował.

16
11
5
5
13
35'

Arsenal stara się prowadzić grę, ale mimo wszystko jest daleko od złapania kontaktu z Chelsea.

1
2
3
3
32'

Pudło sezonu nr 2. Tym razem Henrich Mchitarjan z siedmiu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

3
6
5
5
4
31'

Znów obok meczu przechodzi Oezil. Niemiec jest zupełnie niewidoczny.

1
3
3
4
4
27'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany Pedro.

1
1
6
24'

Żywe spotkanie na Stamford Bridge. Pomijając już wynik to Arsenal zaczyna dojeżdżać na mecz.

2
5
1
1
5
22'

Zamiast 1:1 Chelsea prowadzi 2:0. Kanonierzy w fatalnej sytuacji.

7
5
1
3
3
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. 2:0! Hiszpan miał przed sobą Mustafiego, poradził sobie z nim i lewą nogą z 13 metrów płaskim strzałem pokonał Cecha.

22
11
10
7
8
19'

Pudło sezonu? Bellerin podał na dziesiąty metr do Aubameyanga, który mając niemal pustą bramkę uderzył wysoko nad poprzeczką!

3
4
5
1
17'

Kepa obronił strzał Aubameyanga z prawej strony pola karnego.

4
2
2
1
4
16'

Morata czekał na dośrodkowanie od Alonso, ale Hiszpan przerzucił całe pole karne.

1
3
1
14'

Pedro naprawdę niewiele zabrakło, żeby przyjąć piłkę w polu karnym Arsenalu.

1
4
13'

Kane do Barkleya, który sprzed pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką. Gdzie jest Arsenal?

1
1
4
1
12'

Kolejne minuty dla Chelsea. Arsenal przed tygodniem biegał za piłką w meczu z Man City i robi to właśnie w tym momencie.

1
2
4
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Marcos Alonso. 1:0 dla Chelsea! Płaskie dośrodkowanie Hiszpana do swojego rodaka. Pedro był niepilnowany na dwunastym metrze i płaskim strzałem pokonał Cecha.

21
12
4
7
7
8'

Kontra Arsenalu i to mógł być gol. Dośrodkowanie Monreala na szósty metr, gdzie Oezil doszedł do strzału, ale piłka przeciała obok słupka.

1
1
3
1
1
8'

Przewaga Chelsea od pierwszych minut spotkania.

2
1
4
6'

Jorginho zagrał do Barkley'a, któremu niewiele zabrakło, żeby przejąć piłkę w polu karnym Arsenalu.

2
1
3
4'

Kolejny strzał - tym razem Pedro przymierzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie nad poprzeczką.