Piłkarzem tego meczu został oczywiście Sergio Aguero.

6
2
2
90+1'

Jon Stanković leży poza boiskiem. Tymczasem Andre Marriner doliczył trzy minuty.

4
2
2
2
2
89'

Foden przewracany w polu karnym, ale o jedenastce nie może być mowy.

3
1
2
3
1
88'

Bernardo uderza za lekko, dzięki czemu pozwolił Benowi Hamerowi na zjawiskową interwencję. To powinien być siódmy gol dla City.

3
2
4
2
2
87'

City chce roznieść rywala w pył. Uderza Mendy, który niewątpliwie zasługuje na swojego gola w tym meczu.

2
2
2
2
1
84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Terence Kongolo. Świetna akcja Leroya Sane, który prześcignął defensorów Huddersfield, strzelił na bramkę Hamera, lecz golkiper tak niefortunnie odbił piłkę, że ta trafiła wprost pod nogi francuskiego stopera.

Huddersfield Town
15
9
9
4
3
84'
82'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Phil Foden.

79'

Bardzo niecelne uderzenie Gabriela Jesusa z najbliższej odległości.

1
2
1
78'

Vincent Kompany wybija piłkę niemal z liniii bramkowej. Rzut rożny dla Huddersfield.

2
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Philip Billing.

3
1
77'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Leroy Sane.

76'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Benjamin Mendy. Argentyńczyk patrzył, patrzył i wypatrzył hat-tricka, który pozwala mu na wejście do grona 10 najskuteczniejszych strzelców w historii Premier League. Piękne uderzenie głową po dograniu Mendy'ego.

20
10
4
2
75'

Mahrez trafia w Aguero z dystansu.

1
2
1
74'

Ależ przewaga Manchesteru City w strzałach. 22 uderzenia gospodarzy i tylko 4 próby Terrierów.

1
73'

Piłka minęła wszystkich graczy gości. Od bramki Ederson.

1
72'

Fernandinho falujue Jona-Gorenca Stankovicia. Rzut wolny dla Huddersfield.

1
71'

Stones niecelnie obok bramki.

2
1
1
1
71'

Ben Hamer rehabilituje się za błędy z pierwszej połowy. Dobra interwencja po strzale Augero.

2
2
1
3
2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Schindler.

1
1
1
67'

Próba szybkiej kontry Huddersfield zakończona fatalną wrzutką Billinga.

65'

Augero z dystansu, ale sędzia zdążył przerwać grę.

64'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Riyad Mahrez.

64'

Diakhaby złożył się ładnie do strzału, ale chybił dramatycznie.

63'

Kongolo faulowany przez Davida Silvę. Piłka ustawiona na 40 metrze.

1
61'

Huddersfield Town. Schodzi: Alex Pritchard. Wchodzi: Adama Diakhaby. Bardzo dyskretny występ Anglika.

61'

Ofiarna interwencja Billinga przerywa kontrę City.

1
60'

Minęła godzina gry, a do wejścia na boisko szykowany jest Riyad Mahrez.

2
2
59'

Sergio Aguero spragniony strzelania kolejnych goli - i znów piłka szybuje ponad bramką.

2
1
58'

Rozpędzał się prawym skrzydłem Depoitre, ale Belg nie dał rady przebić się przez linię środkową i stracił piłkę.

2
2
57'

Augero z dystansu w słupek!

1
56'

Chris Loewe nerwowo wybija futbolówkę poza obręb własnego pola karnego. City znów przy piłce.

2
1
56'

Billing wybija dośrodkowanie Mendy'ego poza linię końcową. Będzie korner.

2
2
2
1
1
54'

Bernardo Silva zablokowany. Po chwili poprawia niecelnym strzałem Mendy.

1
1
1
2
2
53'

Manchester City znów spokojnie wymienia podania na wysokości 30-40 metra.

3
2
1
1
1
51'

Ile goli padnie dziś na Etihad Stadium? Nie wierzymy, że City zatrzyma się na czterech!

2
2
1
2
2
48'

Gol! Strzelił David Silva. Przecudowna bramka Hiszpana bezpośrednio z rzutu wolnego! Idealnie mierzone uderzenie.

Manchester City
20
16
5
2
3
47'

Steve Mounie fauluje przed polem karnym. Szansa na kolejnego gola dla gospodarzy.

1
1
czas Druga połowa
45'

Uderza z dystansu Bernardo Silva - znów w światło bramki. Tymczasem mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

43'

Gol! Strzelił Jon-Gorenc Stanković. Asystował mu Steve Mounie. Niespodziewany gol dla gości po wyrzucie z autu. Mounie przedłużył piłkę zgraniem głową, a młodzieżowy reprezentant Słowenii strzela swojego debiutanckiego gola w Premier League.

6
4
7
8
15
42'

Pierwszy korner dla gości, który nie przyniósł nawet strzału.

1
40'

Gundogan sfaulował Hadergjonaja. Rzut wolny dla Terrierów.

38'

Miejscowi cierpliwie wymieniają teraz podania na własnej połowie i czekają na kolejną szansę.

2
1
36'

Ciężko jest być fanem Huddersfield Town na początku sezonu. Drużyna Davida Wagnera nie ma absolutnie żadnych atutów, aby przeciwstawić się The Citizens.

1
1
35'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Co za pogrom! Fatalny błąd Hamera, który wypuszcza piłkę pod brzuchem, gdzie tylko czekał Argentyńczyk.

14
7
3
1
1
35'

Piąty rzut rożny dla City, ale tym razem bez efektu.

1
1
1
34'

Zablokowany strzał Davida Silvy.

1
2
2
31'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Benjamin Mendy. Piłkarze City bawią się z defensywą Huddersfield niczym z juniorami. Mendy nieco przypadkowo zaliczył asystę przy niskim uderzeniu z 16. metra Brazylijczyka.

16
7
2
1
2
30'

Znów z kłopotami Hamer! Bramkarz Huddersfield wybijał futbolówkę poza linię końcową, ale Aguero zdążył do niej dopaść i oddać uderzenie w boczną siatkę.

28'

Mała przerwa w grze. Ben Hamer ma problemy z łukiem brwiowym.

2
2
1
1
28'

Sapiri nie opanował piłki w polu karnym City. Od bramki Ederson.

2
1
26'

Kolejny celny strzał City. Tym razem próbował rozpędzony Gabriel Jesus.

3
3
2
1
1
25'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Ederson. Przecudowna bramka po podaniu golkipera! Hamer chyba niepotrzebnie wyszedł na 16 metr, gdzie Aguero zatańczył z nim i ośmieszył go technicznym lobem. 1:0!

19
12
6
3
2
25'

Niespodziewana akcja ofensywna Huddersfield. Mounie i Stanković wymienili między sobą kilka podań, po czym Słoweniec oddał strzał z dystansu.

2
2
23'

Terence Kongolo fauluje Bernardo Silvę, ale pan Andre Marriner nakazuje grać dalej.

1
2
22'

Hamer jest zdecydowanie najczęściej dotykającym piłkę zawodnikiem, ale jak na razie obrona Częstochowy sprawdza się bez zarzutu.

1
2
21'

Hamer miał nieco problemów przy kolejnej wrzutce Mendy'ego.

1
2
1
20'

Dynamiczna akcja Aguero i uderzenie główką w boczną siatkę.

2
1
1
1
18'

Napór City znów wzrósł. Gracze Pepa Guardioli kilkukrotnie próbowali uderzać z dystansu, ale zostali zablokowani.

2
2
1
1
16'

Bardzo aktywny Gabriel Jesus uderza głową - tym razem nieco zbyt słabo.

3
1
1
16'

Ostatni raz City wygrało z Huddersfield Town na własnym stadionie w 1987. Wówczas padł wynik 10:1!

1
3
4
1
2
14'

Benjamin Mendy trafia w boczną siatkę.

1
1
1
1
13'

W ostatniej chwili przecięte podanie Fernandinho do wychodzącego na wolne pole Gabriela Jesusa.

1
1
1
1
12'

Frontalne ataki City nieco ustały, ale Huddersfield absolutnie nie jest w stanie przeciwstawić się mistrzom Anglii.

3
3
1
2
2
12'

Posiadanie piłki - 77% do 23% dla City.

2
2
2
1
1
11'

Hamer dobrze wychodzi do dośrodkowania Mendy'ego.

2
2
2
2
2
11'

David Silva gra jak nakręcony. Jeden zwód, drugi zwód i kolejny korner.

5
3
3
2
1
10'

Kolejny rzut rożny dla City. Bramka wisi wręcz w powietrzu.

4
3
2
8'

Hamer wychodzi do dalekiej piłki posłanej w kierunku Aguero.

3
2
2
1
2
7'

Na trybunach widać Kevina de Bruyne, który niestety musi poruszać się o kulach.

1
1
1
2
6'

Ciekawe rzeczy dzieją się w Burnley, gdzie padły już dwa gole. Gospodarze remisują z Watfordem 1:1.

2
2
1
5'

Nie minęło 5 minut, a City marnuje kolejną stuprocentową sytuację! Aguero minął się z piłką posłaną przez Davida Silvę, a Gabriel Jesus tylko musnął piłkę.

1
1
1
1
1
4'

Hamer długo dochodził do siebie po uderzeniu Jesusa, ale będzie w stanie kontynuować grę.

4
4
1
1
3'

I znów doskonale Hamer! Gabriel Jesus posłał potężną bombę w stronę bramki gości, co odbiło się na zdrowiu przyćmionego golkipera.

2
2
1
1
3'

Olbrzymie zamieszanie na polu bramkowym! Mounie mógł wpakować piłkę do własnej siatki, lecz Ben Hamer w ostatniej chwili sparował ją na poprzeczkę.

2
2
2'

Pierwsza dobra okazja gospodarzy - strzał Aguero zablokowany przez jednego z obrońców. Będzie rzut rożny.

4
4
2'

Na stadionie mistrzów Anglii panuje dziś znakomita, niemal sielankowa atmosfera.

5
5
1'

Pierwsza interwencja Edersona. Brazylijczyk pewnie złapał kozłującą piłkę.

4
3
czas Start meczu
14:00

Na inaugurację, City bez problemów pokonało Arsenal FC 2:0. Z kolei Huddersfield dość dotkliwie uległo na własnym stadionie Chelsea FC 0:3.

3
2
1
14:00

Spotkanie odbędzie się na Etihad Stadium w Manchesterze. Niepodważalnymi faworytami tego spotkania są oczywiście mistrzowie Anglii.