Premier League: 3. kolejka
25 sie 2018 16:00
90+2'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Hector Bellerin. 3:1! Fabiański był bez szans, gdy Welbeck był sam na siódmym metrze.

13
11
1
5
8
90'

Cztery minuty doliczone.

4
4
1
1
90'

Felipe Anderson zagrał przed bramkę, jednak nikt nie zamknął akcji WHU.

4
2
1
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Faulowany Welbeck.

West Ham United
1
2
2
2
1
88'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, jednak Hernandez dobrze przyblokowany i nie oddał strzału.

2
2
84'

Zmarnowana szansa przed WHU! Szybka kontra, w której Perez źle podał na piąty metr do Jarmolenki.

3
3
3
5
3
83'

Klasa Fabiańskiego! Z 25 metrów płasko uderzył Ramsey i piłka leciała tuż przy słupku. Polak popisał się refleksem.

12
5
2
1
2
81'

Henrich Mchitarjan zbyt mocno dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Grę wznowił Fabiański.

4
4
3
2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks. Faulowany Monreal.

4
6
2
2
3
77'

Welbeck tylko dotknął piłki i tę złapał Fabiański.

4
3
2
1
1
75'
73'

Leciutki strzał Aubameyanga i piłka w rękach Fabiańskiego.

5
5
3
3
4
72'

Teraz Diop dobrze się ustawił i zablokował strzał Aubameyanga.

2
5
2
5
4
70'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Issa Diop. Pech Fabiańskiego i WHU! Alexandre Lacazette mocno kopnął piłkę na piąty metr i tak nabił nią Diopa, że ta wpadła do siatki.

10
5
4
20
10
69'

Teraz Anderson oddał strzał sprzed pola karnego i Cech sparował piłkę przed siebie.

4
2
1
2
1
68'

Korner dla WHU i dośrodkowanie Andersona zostało wybite.

2
2
1
1
1
64'

Sporo chaosu w ostatnich minutach gry. Mało dokładnych podań w grze obu drużyn.

1
1
1
1
3
62'

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Lucas Perez.

59'

West Ham. Schodzi: Marko Arnautović. Wchodzi: Javier Hernandez. Kontuzja Austriaka.

57'

Alexandre Lacazette przymierzył z 10 metrów, jednak Fabiański sparował piłkę przed siebie.

5
4
1
1
1
56'
55'

Anderson rozpędził się lewą flanką i zagrał na środek pola karnego do Arnautovicia. Ten uderzył źle, ponieważ wprost w Cecha.

1
1
1
2
1
53'

Powtórka z rozrywki - tym razem Xhaka i piłka w rękach Fabiańskiego.

2
3
1
1
1
53'

Alexandre Lacazette sprawdził czujność Fabiańskiego. Strzał "do koszyczka" Polaka z 18 metrów.

3
3
1
1
1
50'

Potężna bomba Arnautovicia, który był bez krycia na ósmym metrze. Austriak spudłował.

2
1
3
1
1
50'

Szarża Antonio lewą flanką, ale Bellerin kończy faulem jego akcję.

1
1
1
1
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
1
1
45+2'

Robert Snodgrass był teraz sam na sam z Cechem, ale górą bramkarz Arsenalu!

4
4
2
4
4
45+1'

Przyblokowany strzał Snodgrassa z 17 metrów. Goście mogli lepiej się zachować w tej sytuacji.

1
2
1
1
1
45'

Trzy minuty doliczone.

2
2
1
1
1
44'

Kolejna kontuzja. Tym razem Xhaka, który faulował, zwija się z bólu.

1
1
1
4
1
43'

Henrich Mchitarjan nie przebił się z piłką przez mur i zmarnował rzut wolny.

3
5
1
2
1
42'

Dopiero teraz Aubameyang schodzi z boiska, ale mocno kuleje.

3
3
2
3
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Issa Diop. Faulowany Aubameyang.

2
1
2
2
1
40'

Pierre-Emerick Aubameyang przymierzył z 25 metrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
2
1
2
2
39'

Odważny strzał Antonio z 25 metrów, ale Cech nie musiał interweniować.

5
4
1
1
1
37'

Instynktowna obrona Fabiańskiego po strzale Ramseya. Jeszcze Diop zmienił tor lotu piłki utrudniając zadanie Polakowi.

10
6
3
2
3
33'

Kolejna szansa gości. Anderson w niezłej sytuacji został zablokowany przez Sokratisa.

3
4
1
4
2
32'

Anderson wypracował okazję Michail Antonio, który jednak z 14 metrów uderzył bardzo lekko i wprost w Cecha.

1
1
1
1
1
30'

Gol! Strzelił Nacho Monreal. 1:1! Młoty głęboko cofnęły się w pole karne i zapomniały o Monrealu, który z pięciu metrów pokonał Fabiańskiego. Polak chwilę wcześniej próbował przeciąć dośrodkowanie Bellerina, ale nie udało mu się to.

7
6
4
18
17
29'

Pierre-Emerick Aubameyang zagrał w pole karne, gdzie jednak Ramsey został zablokowany.

2
1
2
5
3
27'

Przypomnijmy, że obie drużyny przegrały oba mecze w tym sezonie.

1
1
1
4
3
25'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Asystował mu Felipe Anderson. 1:0 dla WHU! Dwójkowa akcja i płaski strzał Arnautovicia z 18 metrów. Cech nie dał rady sięgnąć piłki.

22
18
5
6
6
24'

Dośrodkowanie w pole karne WHU, bardzo kiepskie i piłka w rękach Fabiańskiego.

7
4
1
3
23'

I znów zabrakło konkretów w polu karnym Arsenalu. Nie było nawet strzału. W kontrze zablokowany został Ramsey.

2
1
1
4
20'

Kanonierom i Młotom brakuje dokładności w okolicach "szesnastek". Dlatego gra jest tak rwana.

1
1
3
1
18'

Przerwa w grze. Problemy ma Nacho Monreal.

1
1
2
7
2
17'

Fatalnie Jack Wilshere, który tak długo zwlekał z podaniem, że Iwobi odebrał mu piłkę.

1
1
15'

Dobre kilka minut, które znacznie ożywiły ten mecz.

4
2
2
2
2
12'

Odpowiedź WHU! Marko Arnautović z prawej strony pola karnego uderzył bardzo mocno, jednak w boczną siatkę.

3
1
2
1
1
11'

Henrich Mchitarjan huknął jak z armaty z 15. metrów i kapitalnie interweniował Fabiański. Piłkę do siatki skierował jeszcze Ramsey, ale był na spalonym co zauważyli sędziowie.