Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joel Matip.

Dośrodkowanie z prawej stron, główka Grossa i Alisson kapitalnie obronił!

2
2
2
87'

Orlikowy strzał Salaha, piłka poszybowała daleko od celu. W A klasie wpadłaby w krzaki.

2
4
2
3
3
86'

Z okolic linii pola karnego płasko, ale minimalnie niecelnie uderzał Arnold.

6
2
1
2
2
85'

Liverpool nie chce kusić losu i oddalił grę od własnej bramki. Prowadzenie wciąż jest jednak minimalne.

4
3
5
3
2
81'

Brighton w ataku, w polu karnym Liverpoolu momentami robi się niebezpiecznie.

1
1
8
3
5
80'

Brighton. Schodzi: Yves Bissouma. Wchodzi: Pascal Gross.

3
3
2
2
2
80'
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Trent Arnold.

2
4
2
2
2
75'

Brighton. Schodzi: Anthony Knockaert. Wchodzi: Alireza Jahanbakhsh.

75'

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Juergen Locadia.

71'

Liverpool wziął się za robotę i zaatakował rywala. Okazji jednak jak nie było tak nie ma.

3
1
1
1
68'

Alisson w niebezpiecznej sytuacji zdecydował się... ośmieszyć rywala. Ryzykowne, ale efektowne.

3
2
7
1
67'
66'

Bissouma uderzył z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie na rzut rożny.

1
64'

Goście w końcu w ataku i może uda im się coś zdziałać.

1
61'

Salah do Gomeza, a ten głową w środek bramki. Wciąż 1:0.

1
1
3
1
60'

Żółtą kartkę za bardzo ostre wejście otrzymał Leon Balogun.

Brighton and Hove Albion
4
1
56'

Liverpool cały czas przeważa, ale wyniku podwyższyć nie potrafi. Wydaje się, że do czasu.

6
2
53'

Firmino już na boisku, a getrę można przekazać kibicom. Zapewne znajdą się tacy, którzy czekają na pamiątkę z meczu.

2
8
1
52'

Firmino ucierpiał, a przede wszystkim ucierpiała jego... getra. Trzeba założyć nową.

2
1
1
2
51'

Mathew Ryan wyszedł daleko w pole karne, staranowało Firmino. Sędza uznał, że gracz Liverpoolu faulował. Dziwne...

4
1
3
48'

Powinno być 1:1! Glenn Murray ograł kilku rywali, po chwili obrońca źle wybijał piłkę, a Anthony Knockaert przestrzelił z ośmiu metrów!

3
1
4
2
1
46'

Wracamy do meczowych emocji!

2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
1
44'

Z okolic linii pola karnego uderzał Firmino, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
3
1
42'

Już do przerwy chyba niewiele się wydarzy. Liverpool spokojnie dogrywa 1. połowę.

6
1
1
2
39'

Ponownie przeważa Liverpool, ale okazj na podwyższenie prowadzenia sobie póki co nie stwarza.

1
1
36'

Groźnie pod bramką Alissona, po interwencji obrońcy piłka zaledwie minęła o metr bramkę Liverpoolu.

3
2
3
2
1
34'

Mane szczupakiem uderzał z ok. 10 metrów. Bramkarz obronił zbyt słaby strzał.

1
1
1
1
3
33'

W końcu Liverpool puścił trochę uścisk i rywal może sobie pokopać piłkę. Szkoda, że jedynie na własnej połowie.

2
5
2
1
1
31'

Georginio Wijnaldum uderzał z pola karnego, bramkarz wybił na róg.

1
1
1
28'

Milner zabawił się w Pazdana. Szpagat zacny, ale sędziemu się nie spodobał. Obyło się bez kartki.

3
27'

Goście postawili pod własnym polem karnym niemal zajezdnię autobusową, ale i tak są blisko straty kolejnych goli.

4
3
25'

To na pewno nie koniec. Liverpool chce więcej i dąży do kolejnych trafień. Goście są świadomi, że zbyt wiele tutaj nie ugrają.

4
2
1
1
23'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino. Fatalne rozegranie piłki przez gości. Przejęli ją gospodarze, otrzymał Firmino, dograł do Salaha, a ten z precycją leczącego kanałowo zęba dentysty, trafił tuż przy słupku. 1:0!

50
20
1
2
2
20'

Liverpool pewny swego spokojnie realizuje założony plan. Szturm to wielki nie jest, ale przewaga gospodarzy spora.

5
17'

Gol dla gospodarzy wisi w powietrzu, niczym Tekla nad Polską.

9
1
15'

Trent Arnold uderzył z rzutu wolnego i trafił w poprzeczkę. Ciekawie wyglądało ustawienie muru, gdzie z tyłu klęknął jeden z graczy gości, asekurując wyskakujących kolegów. Ciekawie, ciekawie.

3
1
2
1
14'

Oczywiście pizzę czujemy w sektorze, w którym siedzimy. A co do gola to...

1
1
2
13'

Rzut wolny dla gospodarzy tuż sprzed pola karnego. Czuć pizzę i czuć gola.

4
12'

Alisson wybrał się na spacer do boku pola karnego i omal nie staranował rywala. Mogło być "czerwo", ale bramkarz w ostatniej chwili schował nogę.

2
9'

Firmino uderzał głową, ale Mathew Ryan świetnie obronił uderzenie głową z pięciu metrów! Boże! To było tylko pięć metrów! Jak on to zrobił? Ten bramkarz musi muchy łapać w locie.

2
2
2
6'

Odpowiedź gości. Płaski strzał Anthony'ego Knockaerta, ale Alisson to nie Karius i takie strzały łapie nawet mając w ręce zakupy ze spożywczaka.

10
6
2
5'

Zaczęło się. Akcja prawą stroną Salaha, dogranie do Mane, ale ten uderzył z ok. 15 metrów tuż obok słupka.

3
3
2
1
3'

Liverpool stara się szanować piłkę i zmusić rywala do błędu. Póki co bezskutecznie.