Premier League: 3. kolejka
27 sie 2018 21:00
90+2'

United walczy o honor, jednak gospodarze niewiele potrafią zdziałać i prawdopodobnie przegrają do zera.

11
15
3
9
8
89'

Sanchez z rzutu wolnego, wprost w bramkarza. A sędzia doliczył 5 minut.

12
8
4
7
5
89'

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Harry Winks.

6
4
3
2
7
88'

Uderzał Jesse Lingard, słabo i w bramkarza.

13
8
4
6
5
88'

Fani United nie wierzą w to co widzą. Natomiast goście szaleją.

7
9
5
4
5
87'

Valencia do Freda, ten jednak bez wiary uderzył lekko i niecelnie.

7
6
4
3
3
84'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Harry Kane. Po meczu! Moura znalazł się sam na sam z De Geą, mocny strzał do siatki z kilku metrów był już tylko formalnością. Obrona United? Tragedia! 0:3!

Tottenham Hotspur
40
25
7
8
11
82'

Christian Eriksen uderzył sprzed pola karnego. Piłka opadała, ale minęła bramkę.

6
4
2
4
5
81'

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Davies.

5
4
3
2
2
80'

Sanchez potężnie uderzył z woleja, piłka przeleciała kilka metrów ponad bramką.

8
5
3
3
2
79'

United ponownie naciska. Tym razem Lingaard uderzył, ale będzie tylko rzut rożny.

4
3
4
4
4
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danny Rose.

4
3
4
4
4
76'
75'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, bez reakcji sędziego.

5
6
2
2
8
73'

Minuty upływają, a goście konsekwentnie utrzymują prowadzenie. Czerwone Diabły powoli tracą nadzieję i już tak często nie goszczą w polu karnym rywala.

7
5
3
4
3
70'

Gospodarze cały czas szukają swojej szansy na złapanie kontaktu, ale goście coraz bardziej ich zniechęcają pewnie rozbijając akcje.

5
5
2
2
4
66'

O Panie! Po wrzutce z rogu Kane głową przestrzelił w świetnej sytuacji!

6
4
3
3
7
66'

Victor Lindelof podał do rywala. Dele Alli znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go, ale... pozwolił De Gei wrócić i zostać bohaterem chwili.

5
5
3
3
4
65'

Dośrodkował Fred, Victor Lindelof uderzył w boczną siatkę.

5
6
4
5
4
64'

Gracze United wściekle atakują Tottenham. Goście jednak skutecznie bronią się.

4
4
3
5
2
61'

Jesse Lingard uderzał z kilku metrów, jednak przestrzelił! Nieprawdopodobne.

7
6
5
5
2
61'
58'

4
58'

Man Utd. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Victor Lindelof.

7
6
3
3
4
57'

Stara się odrabiać straty United, ale sporo nerwowośi w grze.

7
8
3
3
4
55'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Alexis Sanchez.

13
10
3
3
4
52'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Christian Eriksen. Fani gości w ekstazie! Płaskie dogranie z prawej strony, a nadbiegający Moura płaskim strzałem z pola karnego na 0:2!

37
20
10
9
16
51'

Lloris ratuje gości! To Lukaku uderzał z okolic narożnika pola bramkowego! Ależ się dzieje!

8
6
5
4
6
50'

Gol! Strzelił Harry Kane. Dośrodkowanie z rogu, kontrującą piłkę głową w kierunku bramki uderzył Kane i bramkarz nawet nie drgnął! 0:1!

39
18
13
13
17
49'

Dele Alli otrzymał piłkę  w okolicach punktu karnego i źle uderzył! Tylko rzut rożny.

6
5
4
3
2
47'

Dogrywał Kane, David de Gea podbił piłkę, ale nikt nie zdołał jej wbić do siatki.

6
5
2
2
3
46'

Groźny strzał Pogby z ok. 18 metrów, piłka minęła jednak bramkę o metr!

5
5
3
2
2
46'

Gramy po przerwie!

7
4
3
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę,

7
6
2
3
2
42'

Dele Alli w polu karnym, już miał uderzać, ale został zablokowany przez wracającego Herrerę.

6
7
2
6
3
40'

W końcu Tottenham. Uderzał z pola karnego Christian Eriksen. Zbyt słabo i w środek bramki.

9
7
2
3
5
39'

Coraz wyraźniejsza przewaga United, Koguty nie kwapią się do ataku. Ich jak na razie remis satysfakcjonuje.

14
11
3
5
4
36'

Gospodarze na pewno zasłużyli na co najmniej jedną bramkę. Goście póki co zawodzą swoją grą w ofensywie.

12
13
5
3
4
34'

Strzał Pogby odbił Lloris, po chwili Matić z sześciu metrów trafił w nogę obrońcy.

8
7
2
4
6
33'

Częściej przy piłce wybrańcy Jose Mourinho, coraz więcej dzieje się pod bramkami, jednak goli wciąż brakuje.

11
9
4
5
5
30'

Fred uderzał z pola karnego, pomylił się tylko o pół metra.

9
11
4
3
7
29'

Moura padł w polu karnym gospodarzy. Sędzia karnego nie widział, a wóz VAR w Anglii nie istnieje.

8
6
3
3
7
27'

Głową z siedmiu metrów uderzał Lukaku. Piłka o metr minęła bramkę.

12
11
3
4
3
25'

Strata ManU przed własną bramką, jednak Dele Alli źle rozegrał akcję, a już był w polu karnym. Błąd popełnił Matić.

8
9
4
4
6
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Kane.

15
14
6
8
7
22'

Częściej w polu karnym rywala gości United. Tottenham jak na razie przyczajony, bez okazji na gola.

11
11
4
4
4
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ander Herrera.

9
9
3
4
4
19'

Coś się podziało. Shaw dograł z lewej strony, Lukaku znowu źle uderzył. Wprost w bramkarza.

7
7
2
8
3
18'

Drużyny mają problemy z wykreowaniem sobie sytuacji na gola. Dobra organizacja gry obronnej obu ekip i szary kibic nudzi się setnie.

7
6
2
4
2
16'

Lukaku ograł już bramkarza, ale z ostrego kąta nie trafił do pustej bramki! Wcześniej Danny Rose zagrywał do tyłu, jednak uczynił to zbyt lekko.

11
14
3
4
4
13'

Sporo walki w środku pola, nikt nie odstawia nogi. Jednak w polu karnym już nic się nie dzieje, bo... piłka tam nie dochodzi.

7
6
3
7
2
10'

Moura w walce o piłkę kopnął w nos Jonesa, który jednak dość szybko pozbierał się z murawy,

12
10
3
5
3
9'

Niebezpiecznie w polu karnym United, ale po raz kolejny zabrakło uderzenia.

9
8
5
3
3
7'

Wciąż mecz nie potrafi nam się rozkręcić. Sporo biegania, ale wszystko w środku pola.

7
8
3
6
2
4'

Po obiecującym początku gra toczy się w środku pola. Groźnych akcji więcej nie stwierdzono.

10
7
5
6
2
1'

I już groźnie pod bramką Kogutów. Strzał Freda z pola karnego w 15. sekundzie, ale niecelnie.