Stałe fragmenty nie są w tym meczu mocną stroną gospodarzy. Okazja zmarnowana.

Sroki jeszcze walczą, za chwilę wznowią z rzutu rożnego. To co, jednak remis?

1
3
1
90+3'

Dość przypadkowo Perez stanął przed szansą na strzał zza pola karnego. Decyzja słuszna, ale wykonanie bardzo mizerne. Z piątego metra wznowi golkiper Chelsea.

2
3
1
1
2
90+2'

Podopieczni Maurizio Sarriego wiedzą co robić w takiej sytuacji, futbolówka daleko od bramki Arrizabalaga.

2
3
1
1
1
90'

Arbiter dorzucił 5 minut.

4
3
3
5
4
89'

Chcieliśmy ciekawej końcówki i taką też mamy. Czy to koniec strzelania?

4
3
3
2
3
87'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! DeAndre Yedlin.

Chelsea znów prowadzi! Ustawiony w polu karnym Newcastle Marcos Alonso uderzył w kierunku dalszego słupka, piłka po drodze odbiła się od nogi Yedlina i wpadła do siatki!

Newcastle United
24
20
7
4
3
86'

Rzut wolny dla Chelsea. Będzie gorąco pod bramką Dubravki?

4
3
3
2
2
85'

Gospodarze odżyli, teraz to goście muszą uspokoić grę.

2
2
2
3
5
83'

Gol! Strzelił Joselu.

Joselu notuje świetne wejście z ławki, zdobywając gola po strzale głową... ale tego gola nie powinno być. Yedlin uderzył w twarz Giroud, ale sędzia pozwolił kontynuować grę i The Blues mają problem.

5
3
3
12
19
82'

1
81'

Zawitaliśmy na połowę Chelsea na dłuższą chwilę. Gospodarze nie sprawiają jednak wrażenia zespołu podrażnionego stratą gola.

2
1
1
1
1
79'
79'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

4
2
1
2
1
78'

Newcastle nie ma już czego bronić. Będą emocje w końcówce?

2
1
1
1
1
76'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Dubravka dobrze odczytał intencje Belga, ale jego uderzenie było wystarczająco silne, żeby otworzyć wynik!

27
9
3
1
2
76'

Rzut karny dla gości, faulowany Marcos Alonso! Czy to dobra decyzja arbitra? Mocno dyskusyjna.

8
1
1
1
75'

Ale ten korner nie podniósł ciśnienia kibicom na St James' Park.

1
1
74'

Alonso trochę za mocno podkręcił piłkę przy dośrodkowaniu, ale dzięki interwencji obrońcy gospodarzy Chelsea zyskała korner.

1
1
73'

Newcastle. Schodzi: Jacob Murphy. Wchodzi: Ayoze Perez.

72'

Poprzeczka! Co za pocisk! Antonio Ruediger przyłożył z dystansu ile sił w nodze, to byłby cudowny gol!

4
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Ritchie.

1
3
71'

Obraz gry bez zmian. Goście cały czas w okolicach pola karnego Newcastle. Kepa Arrizabalaga z kolei może się nudzić.

69'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fernandez.

1
67'

Maurizio Sarri szykuje drugą zmianę. Jak myślicie, zobaczymy gole w tym meczu?

1
66'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer.

1
1
62'

Newcastle. Schodzi: Jose Salomon Rondon. Wchodzi: Joselu.

61'

The Blues zaczynają się spieszyć. Póki co biją głową w mur. A Newcastle? Dawno nie było na połowie londyńczyków.

2
59'

Gospodarze zostawiają rywalowi bardzo mało miejsca. Mimo to gracze Chelsea wymieniają kolejne podania. Nie idą jednak za tym okazje strzeleckie.

1
1
57'

Z tego mógł paść gol! Podanie ze skrzydła do będącego w polu karnym Alvaro Moraty, lecz ten popełnił prosty techniczny błąd. Powinien być strzał a wyszło złe przyjęcie.

3
55'

Yedlin wćsiekły na sędziego, który przerwał akcję Newcastle, dopatrując się przewinienia na Marcosie Alonso.

1
1
54'

Nie idzie z akcji, to może ze stałego fragmentu? Hazard bardzo źle dośrodkował z rzutu wolnego.

1
53'

Czas płynie a Sroki cały czas realizują swój plan - nie dają sobie zrobić krzywdy.

1
1
1
50'

Goście przyspieszyli. Świetne przerzucenie piłki na prawe skrzydło do Pedro, który wystawił ją do nadbiegającego Azpilicuety. Jego uderzenie, z dobrej pozycji, bez problemu zatrzymał Dubravka.

2
1
1
1
1
49'

Hazard do Moraty, ten chciał odegrać do kolegi z zespołu, ale na posterunku był jeden z przeciwników.

2
1
48'

Nic się nie zmienia. Ani w składach, ani na murawie. Londyńczycy znów w ataku pozycyjnym.

2
1
1
1
2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

3
4
Czy Chelsea uda się złamać defensywę Newcastle?
2
45'

Azpilicueta strzela z powietrza. Trafił w Alvaro Moratę.

2
43'

Był rzut wolny, po chwili również korner. Cały czas mamy bezbramkowy remis.

1
42'

Jedna wrzutka, druga, trzecia... Gospodarze próbowali, ale i tym razem bez celnego strzału. Okazję na to będą mieli goście, których kontra została przerwana faulem.

1
40'

Sung-Yong mógł dokładnie dośrodkować... ale nie wyszło. Newcastle za chwilę wznowi jednak grę spod chorągiewki.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

2
1
39'

Sprytne podanie w kuerunku Azpilicuety. Ten jednak nie zdołał dogonić futbolówki. Gdyby to się udało, byłoby gorąco pod bramką Srok.

2
38'

Pierwsza połowa zbliża się do końca. Mecz nabrał nam tempa, to Chelsea cały czas ma przewagę, ale czekamy na kolejne okazje, więcej emocji!

2
36'

I jeszcze raz Pedro! Tym razem płaski strzał w kierunku dalszego słupka został zatrzymany przez Dubravke.

2
35'

Świetna okazja dla Chelsea! Pedro Rodriguez wykorzystał bierną postawę obrońców, znalazł się z futbolówką w polu karnym, lecz zamiast do siatki posłał ją w trybuny.

1
34'

Matt Ritchie posłał niezłą wrzutkę. Po chwili, po centrze z drugiej strony, piłka trafiła na głowę Rondona, a ten uderzył niecelnie.

1
1
33'

Mimo to gospodarze zyskali rzut wolny. Marcos Alonso był lekko spóźniony, mógł za to zagranie dostać żółtą kartkę.

2
1
1
1
1
32'

Rafael Benitez nie może być zadowolony. Gra jego zespołu jest bardzo chaotyczna.

1
30'

Ładna, indywidualna akcja aktywnego Hazarda. 27-latek i tym razem jednak nie zmusił bramkarza do interwencji.

1
28'

I już jesteśmy pod drugim polem karnym. Alvaro Morata długo się przymierzał aż w końcu uderzył. Jego próba została zablokowana, a rzut rożny, który zyskała Chelsea, nie wyszedł jej piłkarzom.

1
27'

Alvaro Morata traci piłkę, w końcu jakaś kontra Newcastle? Nic z tego. Rondon może i miał dobry plan, ale nie udało mu się utrzymać przy futbolówce.

1
25'

Hazard pokazuje, że nie ma zamiaru odpuszczać. Mimo obecności rywali zdołał oddać strzał, precyzji w tym jednak nie było.

1
24'

Cały zespół gospodarzy w okolicach własnego pola karnego. To chyba najlepiej pokazuje, jak wygląda obraz gry.

2
22'

Hazard wrócił do gry. Ciekawe czy uda mu się rozbiegać ten drobny uraz.

1
1
20'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Eden Hazard. Czyżby jednak zmiana?

1
3
19'

Londyńczycy wymieniają bardzo dużą liczbę krótkich podań. Może się to podobać, ale nie przekłada się to na klarowne okazje. Nie może to jednak dziwić, Newcastle stawia "autobus".

1
17'

Dużo dymu, mało ognia. Kotłowało się pod bramką Dubravki. Skończyło się niecelnym strzałem Antonio Ruedigera.

2
16'

Ritchie notuje udany wślizg, rzut rożny dla przyjezdnych.

3
15'

Newcastle broni się bardzo głęboko, Chelsea ma wyraźną przewagę. Jeśli miejscowi nie zmienią taktyki to ciężko będzie im utrzymać bezbramkowy remis.

1
1
14'

Eden Hazard próbował zrobić coś z niczego w bardzo dużym tłoku. Skończyło się na udanej interwencji obrońców.

1
12'

Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne gospodarzy. Na boisko upadł jeden z londyńczyków, ale o odgwizdaniu przewinienia nie mogło być mowy.

1
9'

Rondon fauluje w ataku, nic z tej akcji Newcastle nie będzie.

1
8'

Teraz ekipa z Londynu przeniosła się pod bramkę rywala. Sroki jednak mocno skupione w obronie.

1
6'

Jacob Murphy dostał piłkę przed polem karnym, miał trochę wolnego miejsca, więc co? Uderzenie! Mocne, płaskie, lecz Arrizabalaga był dobrze ustawiony.

1
3'

Początek spokojny, goście w ataku pozycyjnym popełnili błąd. Newcastle ruszyło z kontratakiem, który jednak stracił na dynamice.

1
1'

Matt Ritchie trafił w nogę Edena Hazarda. Gracz Chelsea mocno odczuł to starcie, ale wydaje się, że szybko dojdzie do siebie.

16:28

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie zajmującego 15. miejsce w tabeli Newcastle z plasującą się na 4. pozycji Chelsea.