Premier League: 3. kolejka
25 sie 2018 13:30
90+5'

POPRZECZKA! Silny strzał Aguero z rzutu wolnego z 25 metrów i szczęście gospodarzy.

11
13
6
6
10
90+3'

Man City atakuje. Świetny rajd przeprowadził właśnie Sane, a faulowany na 25. metrze był Aguero.

7
2
1
3
7
90+1'

Fatalne dośrodkowanie Sane z rzutu rożnego. Niemiec gra katastrofalnie.

4
9
4
1
3
90'

Pięć minut doliczonych.

7
2
4
2
1
89'

Druga akcja Traore, który minął Mendy'ego i mocno dośrodkował na czwarty metr, gdzie Kompany ratował się wybiciem piłki na korner.

2
2
1
1
3
87'

Bardzo łatwa strata Mahreza. Gospodarze skupili się już na defensywie.

2
1
2
1
4
85'

Wolves. Schodzi: Jonny Castro. Wchodzi: Ruben Vinagre.

1
85'

Man City. Schodzi: . Wchodzi: Riyad Mahrez.

82'

Sterling dryblował na prawej flance i wywalczył rzut rożny.

5
2
3
80'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn w ostatnich minutach meczu.

4
2
1
2
77'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leroy Sane.

76'

Rui Patricio świetnie sparował strzał Jesusa z pięciu metrów. To mógł być gol!

3
2
5
72'

Wolves. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Adama Traore.

72'

Niecelny strzał Aguero sprzed pola karnego.

2
2
1
70'

Aguero pada w polu karnym Wolves i domaga się "jedenastki". Raczej nie było.

3
1
4
69'

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu Ilkay Gundogan. 1:1! Rzut wolny dla gości i Laporte idealnie nabiegł na piłkę. Strzał głową i mamy remis.

12
6
1
5
9
66'

Zmarnowana okazja Nevesa. Uderzył z 17 metrów obok słupka Man City.

4
2
1
65'

Leciutki strzał Gundogana z 16 metrów. Rui Patricio bez problemu złapał piłkę.

1
1
3
64'

Silva wycofał piłkę na jedenasty metr, gdzie nie było żadnego zawodnika City. Widać, że goście są rozdrażnieni.

2
2
1
1
2
62'
60'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva. Hiszpan ma jeszcze pretensje do arbitra o sytuację sprzed chwili.

Manchester City
2
1
1
2
58'

David Silva wścieka się, ponieważ jest zdania, że był faulowany w polu karnym Wilków.

2
1
57'

Gol! Strzelił Willy Boly. Asystował mu Joao Moutinho. 1:0 dla Wolves! Dośrodkowanie Moutinho na czwarty metr, gdzie... ręką (!!!) Boly zdobył bramkę. Nie ma VAR-u, gol jest.

Wolverhampton Wanderers
16
14
7
8
10
56'

Świetna interwencja Edersona, który nie dał się pokonać Coście, który z lewej strony pola karnego oddał techniczny strzał.

2
1
1
2
54'

Man City wymienia dużo podań w środkowej strefie, ale okazje wypracowuje sobie bardzo rzadko.

1
2
50'

Mocno niecelny strzał Sterlinga z 14 metrów.

2
1
49'

Vincent Kompany wysoko wyszedł w powietrze, jednak oddał niecelny strzał głową z sześciu metrów.

2
4
48'

Coady dobrze interweniował we własnym polu karnym i wybił piłkę na korner.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
45'

Minuta doliczona.

1
45'

Bardzo dobre podanie Sterlinga do Bernardo Silvy, który nie poradził sobie z obrońcą w polu karnym rywali.

1
2
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Conor Coady. Faulowany Aguero.

Conor Coady #16
2
1
41'

Błąd Patricio, który tak wybił piłkę, że ta spadła pod nogi Aguero. Argentyńczyk z ośmiu metrów strzelił zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza.

1
1
38'

Jimenez miał bardzo dobrą okazję, aby zatrudnić Edersona. Z 7 metrów uderzył jednak wyraźnie obok bramki.

1
36'

Zaskakujący strzał Nevesa z 30 metrów i piłka przeleciała obok słupka.

1
1
33'

Niecelne uderzenie Fernandinho z 17 metrów.

31'

Źle rozegrany rzut rożny przez mistrzów Anglii. Nie było żadnego zagrożenia pod bramką Wilków.

1
1
1
29'

Aguero wpadł w pole karne, już praktycznie oddawał strzał, ale został ostatecznie zablokowany.

1
1
28'

Zepsuty rzut wolny przez Davida Silvę. Dośrodkowanie było zdecydowanie za niskie i piłka została wybita.

25'

David Silva zdecydował się na podanie zamiast strzału z 16 metrów, jednak była to zła decyzja, ponieważ dograł niedokładnie.

1
1
22'

Fantastyczna interwencja Patricio! Portugalczyk cudem sparował na poprzeczkę potężną bombę Sterlinga z 25 metrów.

1
3
20'

Natychmiastowa riposta Man City i strzał Aguero z 13 metrów trafił w słupek!

2
3
20'

Strata piłki Kompany'ego w środkowej strefie. Piłka trafiła na piąty metr, gdzie do siatki trafił Jimenez. Był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

2
2
1
2
1
17'

Neves huknął z 25 metrów, ale wyraźnie obok bramki Man City.

1
2
1
2
1
15'

Druga okazja przed Gundoganem. Z ośmiu metrów uderzył jednak wprost w bramkarza.

2
1
1
1
1
14'

Fernandinho miał teraz szczęście, że nie otrzymał od sędziego żółtej kartki za faul.

2
1
2
3
2
13'

Ładna akcja The Citizens. Kilka szybkich podań i zablokowany strzał Gundogana.

2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany. Zdecydowane wejście Belga.

1
3
1
3
2
9'

Ederson chciał szybko wybić piłkę z własnego pola karnego, jednak przeszkodził mu jeden z zawodników Wilków.