David de Gea musi zadbać w doliczonym czasie o swoje czyste konto. Hiszpan interweniował po uderzeniu Mateja Vydry.

2
1
1
88'

Końcówka spotkania. Manchester United gra w osłabieniu, ale to nie oznacza, że wygląda gorzej od swojego przeciwnika.

3
3
86'

Pojedynek Romelu Lukaku z Benem Mee. Belg spojrzał z niepokojem w kierunku sędziego, który przy drobinie złośliwości mógłby pokazać mu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

3
3
1
1
84'

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Matej Vydra.

82'

David de Gea nie do pokonania. Nie wypuścił piłki nawet na centymetr po obronieniu strzału z główki.

3
2
80'

Burnley. Schodzi: Dwight McNeil. Wchodzi: Ashley Barnes.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dwight McNeil #31
2
2
79'

Romelu Lukaku po raz drugi sam na sam z bramkarzem Burnley FC. Nawet już położył Joe Harta, tyle że jak sprinter wrócił za napastnikiem przyjezdnych Ben Mee i nie pozwolił mu na oddanie strzału z bliska do odsłoniętej bramki.

3
3
1
1
76'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Romelu Lukaku za wcześniejsze przewinienie.

Manchester United
5
3
1
1
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw za faul blisko linii własnego pola karnego.

5
3
1
3
1
73'

Romelu Lukaku poradził sobie z defensorem, ale nie poradził sobie z Joe Hartem. Interweniował z wyczuciem były bramkarz Manchester City w sytuacji sam na sam.

3
2
1
1
71'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcus Rashford za uderzenie głową Phila Bardsley. Dał się sprowokować zmiennik i już nie ma go na murawie.

7
10
6
6
10
71'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley za sprowokowanie Marcusa Rashforda do...

5
4
3
3
3
69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Paul Pogba!

Francuz wziął rozbieg prawie tak samo długi jak Simone Zaza. Wreszcie oddał strzał z rzutu karnego w kierunku lewego narożnika bramki, ale kapitalnie interweniował Joe Hart. Nie ma gola!

17
14
7
9
9
68'

Rzut karny dla Manchester United! Jonathan Moss wskazał na 11. metr po przewinieniu Aarona Lennona na Marcusie Rashfordzie.

3
2
2
1
2
66'

Luke Shaw dostał podanie, kiedy ustawił się na obrzeżach pola karnego. Nie zastanawiał się długo defensor i oddał mocne uderzenie. Joe Hart był właściwie ustawiony i sparował piłkę na korner.

4
2
1
1
1
64'

Coraz mniej czasu mają gospodarze na zdobycie gola kontaktowego. Udało im się oddać celne uderzenie, ale to wszystko mało. Manchester United ponownie jest na połowie Burnley FC.

2
1
63'

Pobudka. David de Gea interweniował tuż przed linią bramkową po uderzeniu głową. Chwyt bez zarzutu.

3
2
1
63'

Romelu Lukaku najlepszym zawodnikiem tego spotkania. Czy zamknął wynik przed przerwą?

2
1
61'
60'

Wrzuta Aarona Lennona prosto na głowę środkowego defensora Manchester United. Minutę wcześniej prostopadłe podanie Alexisa Sancheza w udo przeciwnika. Fatalny kwadrans po przerwie.

2
1
58'

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Sam Vokes.

57'

Niebawem będzie pierwsza zmiana w obozie gospodarzy. Zmiennik jest już przygotowany do wejścia na boisko i czeka na odpowiedni moment.

1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Dwight McNeil za zatrzymanie faulem Jessego Lingarda.

Burnley FC
1
1
1
51'

Zablokowane uderzenie jednego z gospodarzy z dystansu. Po chwili futbolówka wróciła w pole karne Manchester United, gdzie złapał ją David de Gea.

4
1
50'

Aktywny w pierwszej połowie na lewym skrzydle.

2
1
48'

Generalnie utrzymuje się w posiadaniu piłki Manchester United. Co prawda na trzy sekundy ją stracił, ale Burnley FC nie potrafił nic zrobić z odzyskanym przedmiotem.

3
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

2
3
1
16:12

Dobrze wiedzie się dotychczas drużynie z Manchesteru.

2
1
Czy Romelu Lukaku strzeli trzeciego gola po przerwie?
2
1
45'

Doliczona minuta.

2
1
44'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Kolejne trafienie Romelu Lukaku! Manchester United coraz bliżej zdobycia drugiego w sezonie kompletu punktów. Belg dopadł do piłki, która wylądowała w środku pola karnego po zablokowanym przez Bena Mee uderzeniu Jessego Lingarda, i wpakował ją prosto do siatki.

30
11
2
1
43'

Drobny rykoszet po płaskim strzale z dystansu Dwighta McNeila nie zaskoczył Davida de Gei. Hiszpan spokojnie poczekał aż piłka doturla się w jego rękawice.

3
2
41'

Nie tylko obraz meczu, ale też statystyka jest za zespołem z Manchesteru.

4
5
40'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Mocniej zanosi się na drugiego gola uczestnika Ligi Mistrzów niż na wyrównanie.

5
4
36'

Podobnie jak przed golem Alexis Sanchez uruchomił podaniem w pole karne Romelu Lukaku. Belg wybiegł sam na sam z Joe Hartem i przegrał ten pojedynek! Bramkarz Burnley FC zrobił kilka kroków do przodu i utrudnił napastnikowi Manchester United oddanie celnego uderzenia.

1
1
2
2
35'

Tak Romelu Lukaku otworzył wynik meczu.

3
3
34'

Kilkanaście podań podopiecznych Jose Mourinho. Nie udało im się rozmontować ciasno ustawionej defensywy Burnley FC. W odpowiedzi nieuany kontratak byłego uczestnika Ligi Europy.

2
1
1
30'

Czerwone Diabły pozostają na połowie przeciwnika. Płaskie dośrodkowanie Paula Pogby nie sprawiło tym razem problemu stoperom Burnley FC.

4
3
2
27'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez.

Luke Shaw wymienił podania z Alexisem Sanchezem blisko pola karnego Burnley FC. Po tym Chilijczyk wrzucił piłkę do Romelu Lukaku, który strzałem głową z bliska pokonał Joe Harta. Manchester United trochę uśpił przeciwnika, po czym zadał mu mocny cios.

34
16
4
3
7
26'

David de Gea nie miał problemu ze złapaniem piłki po wrzutce z lewego skrzydła. Nikt nie atakował bramkarza Manchester United.

2
1
1
2
24'

Zwolnili piłkarze z Manchesteru po dynamicznym początkowym kwadransie. Joe Hart trochę popracował i aktualnie odpoczywa.

3
2
1
1
1
21'

Poradził sobie defensor z wybiciem piłki po wrzutce Luke'a Shawa. Na dodatek był faulowany przez Romelu Lukaku. Po gwizdku sęziego ze stojącej piłki Joe Hart.

3
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez za faul blisko linii własnego pola karnego.

2
2
3
17'

Zaczęli odpowiadać gospodarze po trudnym dla siebie początku spotkania. Burnley FC uruchamia skrzydła i zdecydowanie żwawiej organizuje się do ataku.

3
3
1
1
2
14'

Rzut wolny dla byłego uczestnika Ligi Europy. Młody Dwight McNeil próbował oddać strzał po dośrodkowaniu, ale bezskutecznie. Ostatecznie David de Gea wyjaśnił sytuację chwytem.

2
2
10'

Cały czas atakuje Manchester United, a rozmontowanie defensywy Burnley FC staje się coraz prostsze. Jesse Lingard dostał podanie kilkanaście metrów przed bramką, po czym strzelił niecelnie.

1
1
1
1
7'

W odpowiednim momencie wybiegł na przedpole Joe Hart i sprzątnął tam futbolówkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
2
1
1
4'

Drugie uderzenie. Paul Pogba uruchomił Luke'a Shawa przed polem karnym Burnley FC, a lewy obrońca poczęstował Joe Harta strzałem po ziemi. Bez zarzutu interweniował były bramkarz Torino.

2
2
1
3
3'

Tym razem jest uderzenie i od razu było blisko prowadzenia Manchester United. Jesse Lingard zwiódł balansem ciała defensora i starał się przymierzyć w narożnik bramki Joa Harta. Zabrakło mu pół metra do trafienia.

3
2
2
1
2
2'

Grający w jasnych koszulkach i czarnych spodenkach piłkarze Manchester United byli na obrzeżach pola karnego Burnley FC. Nie znaleźli tam jeszcze miejsca do oddania strzału.