1
1
2
90+1'

Sean Morrison po dośrodkowaniu z lewej strony boiska główkował tuż nad poprzeczką bramki Arsenalu. Kibice i zawodnicy Cardiff City zawiedzeni.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

Cardiff. Schodzi: Victor Camarasa. Wchodzi: Gary Madine.

Czy Cardiff City jeszcze zdoła strzelić gola w końcówce?
2
1
2
86'

Cardiff City, które musi odrabiać jednobramkową stratę, ruszyło do ataku lewym skrzydłem. Po chwili piłkę przejęli Kanonierzy.

2
84'

Cardiff. Schodzi: Danny Ward. Wchodzi: Kenneth Zohore.

84'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Danny Welbeck.

81'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Lucas Torreira.

Arsenal FC wyszedł na prowadzenie 3:2! Lucas Torreira zagrał prostopadłe podanie do Alexandre'a Lacazette'a, a ten odpalił "bombę" i trafił po krótkim rogu.

20
11
1
2
4
79'

Cardiff City stara się uspokoić grę i wymienić kilka podań na połowie rywala. Po chwili celnie strzelił Bobby Reid, a piłkę złapał Petr Cech.

3
2
1
77'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Victor Camarasa.

1
1
74'

Ładna kombinacja Arsenalu, z prawej strony szarżował Hector Bellerin i będzie korner dla gości. Chwilę później celnie uderzył Shkodran Mustafi, a piłkę złapał Neil Etheridge.

2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Junior Hoilett.

2
1
71'
70'

Gol! Strzelił Danny Ward. Asystował mu Sean Morrison.

Świetny pojedynek w Cardiff - gospodarze po raz drugi doprowadzili do wyrównania! Miejscowa ekipa wykonywała rzut wolny. Sean Morrison zgrał piłkę do Danny'ego Warda, a ten zdobył bramkę uderzeniem piłki głową. Po drodze futbolówka jeszcze odbiła się od słupka.

8
3
4
3
5
68'

Starają się odpowiedzieć piłkarze Cardiff, którzy wywalczyli rzut rożny. Po chwili piłkę złapał Petr Cech.

1
66'

Żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie rywala otrzymał Granit Xhaka.

1
65'

Arsenal FC nie chce powtórzyć błędu z pierwszej połowy i walczy o podwyższenie swojego prowadzenia.

1
1
1
62'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Alexandre Lacazette.

Arsenal FC wygrywa 2:1! Świetna współpraca Alexandre'a Lacazette'a z Pierre'm-Emerickiem Aubameyangiem. Ten drugi po szybkiej wymianie podań przymierzył z 17 metrów i pokonał Neil'a Etheridge'a.

60'

Junior Hoilett uderzył z 17. metra obok słupka bramki Arsenalu.

58'

Żółtą kartkę za taktyczny faul otrzymał Matteo Guendouzi.

58'

Alexandre Lacazette nie opanował długiego podania i do ataku ruszyli gospodarze, niesieni dopingiem miejscowych kibiców.

56'

Arsenal FC ma optyczną przewagę, ale jego gra jest zbyt wolna i przewidywalna, żeby mogła zaskoczyć Cardiff City.

54'

Celnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Shkodran Mustafi. Natomiast piłkę do boku odbił Neil Etheridge.

51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

50'

Sean Morrison świetnie interweniował w obronie, wybijając piłkę poza linię końcową boiska.

48'

Strzelony gol uskrzydlił Cardiff City, który na starcie II połowy naciera na bramkę Kanonierów.

1
1
1
1
3
46'

Początek drugiej odsłony potyczki Cardiff City - Arsenal FC!

1
45+2'

Gol! Strzelił Victor Camarasa. Asystował mu Joe Bennett.

Cardiff City doprowadził do remisu 1:1, a Arsenal FC otrzymał typową bramkę do szatni! Gospodarze wykorzystali minimalizm londyńczyków, którzy po strzelonym golu zwolnili tempo. Z lewej flanki dośrodkował Joe Bennett, zaś do piłki dopadł Victor Camarasa, który obrócił się z futbolówką i potężnym strzałem z 7 metrów pokonał Petra Cecha.

2
3
2
5
3
45+1'

W trybuny z powietrza huknął Harry Arter i grę wznowi Cech.

1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

43'

Niezła wrzutka w pole karne Arsenalu FC, ale futbolówkę pewnie chwycił Petr Cech.

1
1
41'

Harry Arter miał problemy z kolanem i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1
1
39'

Aktywny na lewym skrzydle jest Pierre-Emerick Aubameyang, który stara się napędzać grę drużyny z Londynu.

2
1
1
37'

Londyńczycy starają się szanować piłkę na połowie Cardiff i cierpliwie budują atak pozycyjny.

1
1
1
35'

Sean Morrison celnie główkował na bramkę gości po dośrodkowaniu z kornera, ale ten strzał był zbyt lekki i piłkę bez problemów złapał Petr Cech.

3
1
33'

Mnożą się faule z obydwu stron, przez co rywalizacja nie jest płynna. Alexandre Lacazette mniej więcej z 18 metrów trafił w słupek! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

1
4
3
1
31'

Junior Hoilett nieprzepisowo zatrzymał rywala i Arsenal FC rozpocznie od rzutu wolnego.

2
2
1
29'

Bobby Reid uderzył piłkę z przewrotki z około 8 metrów, lecz nad londyńską bramką.

2
3
2
1
2
28'

Granit Xhaka zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył niecelnie.

1
2
2
4
2
26'

Petr Cech pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i szybko wznowił grę Arsenalu.

2
3
1
1
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Monreal.

1
2
1
1
4
23'

Na placu gry sporo walki, szczególnie o górne piłki. Przy futbolówce znajduje się ekipa Cardiff City.

1
1
1
4
3
21'

Faulowany na połowie rywala był Alexandre Lacazette i od rzutu wolnego grę rozpocznie Arsenal.

2
2
1
2
1
19'

Junior Hoilett po szybkim kontrataku uderzył niecelnie na bramkę strzeżoną przez Cecha.

2
1
2
1
1
19'

Na razie Kanonierzy dzielą i rządzą na boisku, zaś gospodarze uciekają się przede wszystkim do obrony przed kolejnymi atakami gości.

5
4
4
2
2
17'

2
15'

Dobrze strzelił Nacho Monreal, ale na posterunku był Neil Etheridge, który obronił to uderzenie.

2
1
1
4
4
14'

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników z Cardiff.

1
4
2
2
1
11'

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Granit Xhaka.

Arsenal FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Granit Xhaka dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a celnie pod poprzeczkę główkował Shkodran Mustafi.

18
11
2
2
2
11'

Arsenal FC nie forsuje tempa i spokojnie wymienia kolejne podania w środkowej strefie boiska.

3
2
2
1
1
9'

Zagotowało się pod bramką gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili nad poprzeczką uderzył Shkodran Mustafi.

1
2
2
2
1
8'

Harry Arter spudłował po tym, jak błąd przy wyprowadzeniu piłki popełnił Petr Cech. To powinno być 1:0 dla Cardiff.

2
1
2
1
1
7'

Danny Ward zamedlował się na pozycji spalonej.

1
1
4
1
1
6'

Zespół z Cardiff próbował wyjść z szybką kontrą, jednakże bezskutecznie i znów w ataku znajdują się przyjezdni.

2
1
1
2
1
4'

Cardiff City miał rzut wolny na połowie londyńczyków, ale nic dobrego dla miejscowej ekipy nie wynikło z tej akcji.

1
1
1
2
2
2'

Gospodarze postawili na wysoki pressing i sprawiają gościom sporo problemów w rozgrywaniu akcji.

1
1
2
2
1
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli piłkarze Arsenalu.