Cztery minuty doliczone.

88'

Bournemouth. Schodzi: Jefferson Lerma. Wchodzi: Lewis Cook.

85'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Marcos Alonso. 2:0! Silny strzał lewą nogą z ośmiu metrów i piłka poleciała pod ręką Begovicia.

18
13
2
83'

Niezła okazja przed Pedro, który był niepilnowany z prawej strony pola karnego. Hiszpan uderzył płasko i lekko - wprost w bramkarza.

1
1
80'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Lys Mousset.

80'

Bournemouth. Schodzi: Adam Smith. Wchodzi: Jordon Ibe.

79'

Giroud bardzo dobrze interweniował we własnym polu karnym i zatrzymał Rico.

1
76'

Ryan Fraser urwał się lewą flanką, chciał technicznym strzałem z lewej strony pola karnego umieścić piłkę w siatce. Chybił dość znacznie.

2
1
1
72'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. 1:0 dla Chelsea! Hiszpan przełożył sobie piłkę na prawą nogę i oddał techniczny strzał z 15 metrów.

22
17
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Lerma. Faulowany Hazard.

AFC Bournemouth
4
2
69'

Nieczysty strzał z 17 metrów oddał Giroud. Chelsea stworzyła bardzo mało klarownych okazji strzeleckich.

68'

Upiekło się teraz Alonso. Mógł dostać drugą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

1
1
66'

Nieudany strzał Lermy z 20 metrów. Piłka wylądowała na trybunach.

3
65'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

64'

Kolejne już dośrodkowanie z prawej strony, jednak ponownie piłka w rękach Begovicia.

1
61'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

61'

Teraz Ake nieprzepisowo atakował Kepę na piątym metrze i faul.

1
57'

Ake nie zdążył dołożyć nogi na drugim metrze. To mógł być gol dla gości.

2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. Faulowany Wilson.

55'

Marcos Alonso teraz miał więcej miejsca na ósmym metrze. Oddał techniczny strzał, który sparował Begović.

1
54'

Bournemouth bardzo dobrze przesuwa się w defensywie i Chelsea ma bardzo mało miejsca w ofensywie.

2
2
52'

Eden Hazard napędzał akcję Chelsea, lecz już przy polu karnym zwolnił.

1
1
2
50'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej połowy.

1
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
1
2
45'

SŁUPEK! Hazard wycofał piłkę na linię pola karnego, gdzie strzał Alonso trafił w słupek.

2
2
3
6
4
44'

Jorginho podał do Moraty, jednak Begović był pierwszy przy piłce na 15. metrze.

3
1
1
2
43'

Pogubił się Begović, który nie do końca wiedział co ma zrobić z podaniem i wybił piłkę na aut.

1
2
1
1
40'

Po początkowej przewadze Chelsea Bournemouth jest coraz częściej przy piłce.

2
1
1
1
6
37'

Rico spróbował swoich sił strzałem z dystansu - bez efektu.

2
35'

Mateo Kovacić przedarł się środkiem boiska, oddał strzał z 18 metrów i został przyblokowany. Korner.

3
33'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso. Faulowany Smith.

1
30'

Bardzo, bardzo dobra okazja przed Wilsonem, który skiksował na środku pola karnego.

1
1
1
30'

Płaskie dośrodkowanie na trzeci metr i piłka w rękach bramkarza. Dosyć senne tempo meczu na Stamford Bridge.

1
26'

Sporo podań i następnie mocno niecelny strzał Alonso z 20 metrów.

1
2
23'

Willian wystawił piłkę Jorginho, który został przyblokowany na 16. metrze.

1
23'

Bournemouth zamknięte na własnej połowie.

21'

85 proc. posiadania piłki ma Chelsea.

8
4
7
20'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Gosling. Faulowany Hazard.

1
3
18'

Antonio Ruediger oddał koszmarny strzał z 35 metrów.

1
2
2
15'

Błąd defensywy Chelsea i Bournemouth wyszło z szybką kontrą. Kante w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Frasera.

3
1
4
13'

Przewaga Chelsea nie podlega dyskusji. The Blues mają w tym sezonie komplet trzech zwycięstw.

7
6
11'

Antonio Ruediger oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z kornera. Niemiec mógł lepiej wykończyć tę sytuację.

9'

Przypadkowe zagranie piłki ręką przez Lermę we własnym polu karnym. Słusznie sędzia nie wskazuje na "wapno".

9'

Kolejna szarża Azpilicuety, jednak ponownie zabrakło dobrego dośrodkowania.

7'

Zamieszanie w polu karnym Bournemouth. Begović jakoś przypadkowo obronił strzał Williana.

2
2
6'

Dobra interwencja Rico, który zatrzymał na 16. metrze podanie do Williana.

4'

Cesar Azpilicueta szukał dośrodkowaniem Moraty. Podał jednak mocno niecelnie.

1
3'

Ryan Fraser dograł płasko przed bramkę Chelsea, jednak Wilson nie sięgnął piłki.