Premier League: 4. kolejka
01 wrz 2018 18:30
90+1'

Aguero wyszedł sam na sam z Dubravką, ale Słowak dobrze wyszedł do napastnika, który się pogubił i z gola nici.

1
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

Fatalne uderzenie Gundogana sprzed pola karnego.

89'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Vincent Kompany.

1
1
1
2
1
88'

Joselu uderzył z obrębu pola karnego, ale bardzo lekko i wprost w ręce Edersona.

87'

Na spalonym David Silva.

84'

Próbują goście zaatakować wyżej i od razu przyniosło to efekty w postaci szybkiego wypadu w pole karne City.

81'

Newcastle. Schodzi: Ciaran Clark. Wchodzi: Jacob Murphy.

79'

Po dograniu z narożnika żaden z graczy City nie zdołał dojść do piłki, więc złapał ją Dubravka.

2
1
1
1
2
77'

Obraz gry nie ulega zmianie. City ciągle utrzymuje się przy piłce.

1
1
1
1
1
76'

Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

1
1
1
1
1
73'

Newcastle. Schodzi: Jose Salomon Rondon. Wchodzi: Joselu.

1
1
1
1
1
71'

David Silva szybko odegrał do Sterlinga, który uderzył z pierwszej piłki. Minimalnie obok.

1
1
1
1
1
70'

Miejscowi spokojnie rozgrywają piłkę. Rywale nawet za bardzo nie próbują ich atakować przed własnym polem karnym.

1
1
2
2
1
67'

Newcastle skoszarowane we własnym polu karnym. Tak punktów nie zdobędzie.

2
2
64'

Dubravka niesamowicie ratuje swój zespół! Aguero dograł do Fernandinho, którego strzał z bliska zablokował bramkarz. Dobitkę Davida Silvy z kilku metrów również zatrzymał. Hiszpan spróbował po raz drugi, ale znowu przegrał pojedynek z golkiperem Srok.

3
2
63'

City spokojnie gra piłką w okolicach pola karnego Newcastle. Goście chyba czekają na kolejny złoty wypad, który da im gola.

2
58'
57'

Piłka w siatce Dubravki, ale Jesus był na spalonym i gol nieuznany.

2
55'

Strzał Dummetta bardzo niecelny.

2
54'

Newcastle. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Christian Atsu.

52'

Gol! Strzelił Kyle Walker. Asystował mu Sergio Aguero. Szybka akcja City zakończona powodzeniem! Aguero odegrał do Walkera, który huknął z 25 metrów nie do obrony!

15
4
4
2
5
49'

Uderzenie Silvy z rzutu wolnego trafiło w mur. Dobitka Mahreza powędrowała w trybuny.

3
46'

Gra wznowiona.

3
45'

Doliczona minuta.

3
1
44'

Mahrez zagrał piłkę w pole karne, Aguero lekko ją trącił, ale Dubravka bez problemu zatrzymał futbolówkę.

2
40'

Aguero próbował skopiować bramkową akcję Sterlinga, ale jego strzał trafił w Fernandeza.

2
39'

Przeciągnięte dośrodkowanie Mahreza. Skrzydłowemu brakuje dziś dokładności.

2
36'

Silva zagrał do Sterlinga, ale tego drugiego w ostatniej chwili uprzedził Dubravka.

2
2
35'

Strzał Jesusa zablokowany. City podrażnione ruszyło na rywala.

1
1
1
1
1
34'

Aguero trafił w mur po strzale z rzutu wolnego.

1
2
33'

Mahrez próbował dośrodkować z rzutu rożnego, ale... trafił w najbliższego obrońcę.

2
2
2
30'

Gol! Strzelił DeAndre Yedlin. Asystował mu Jose Salomon Rondon. Niebywałe! Newcastle grało, jakby czekało na najniższy wymiar kary, a tymczasem goście wyrównali! Rondon dostał piłkę na skrzydło po podaniu z własnej połowy i zauważył wbiegającego w pole karne Yedlina. Defensor uciekł Jesusowi i kompletnie nieatakowany trafił na 1:1 z kilku metrów.

9
4
3
4
9
28'

Kenedy dorzucił piłkę w pole karne, ale ponownie pewnie wyłapał ją Ederson.

2
27'

Silva dograł "na nos" do Jesusa, ale ten nieczysto trafił w piłkę i Dubravka spokojnie interweniował.

2
24'

Goście spróbowali zaatakować, ale posłali piłkę w pole karne do nikogo. Spokojnie złapał ją Ederson.

2
2
20'

Newcastle nawet nie próbuje atakować. Gracze Beniteza czekają na to, co zrobi City.

2
2
18'

Aguero świetnie zagrał do Jesusa w pole karne, który zabawił się z obrońcami. Wydawało się, że zaraz będzie 2:0, lecz Brazylijczyk uderzył zbyt lekko i Dubravka złapał piłkę.

2
16'

Aguero huknął z dystansu i do szczęścia zabrakło mu naprawdę niewiele.

2
13'

Za mocne dogranie Fernandinho w pole karne. Rozpocznie Dubravka.

2
12'

Totalna dominacja City. Newcastle broni się coraz głębiej i coraz bardziej rozpaczliwie.

2
2
2
11'

Niezłe dośrodkowanie Sterlinga, ale Silvę uprzedził Dubravka.

2
8'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Benjamin Mendy. Obrońca City zgrał piłkę w pole karne do Sterlinga, który ściął akcję do środka i długo się nie namyślając dokładnie przymierzył na bramkę Dubravki. Futbolówka zatrzepotała w siatce.

14
7
5
1
3
6'

Fatalne podanie Fernandinho do Mahreza. Od bramki goście.

2
4'

Po szybkim przejęciu piłki, Mahrez dostał ją na boku, wpadł w pole karne i uderzył obok słupka.

2
3'

Spokojnie piłkę rozgrywa City. Miejscowi czekają na odpowiedni moment, aby rozerwać zasieki Newcastle.