1:3
Zakończony
West Ham United
90+4'

Niasse próbował szarżować na przebój środkiem pola karnego, ale nie przebił się w gąszczu graczy.

2
1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Bernard Anicio Caldeira Duarte. Wślizg w nogi Snodgrassa.

1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Snodgrass. Brutalny faul na Bernardzie.

2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
3
2
1
89'

Kontra West Hamu, ale fatalnym strzałem w nogi rywali kończy ją Michail Antonio.

1
1
1
87'

Everton zepchnął Młoty do defensywy, ale chyba jest już za późno.

2
1
84'

Poprzeczka po atomowym strzale Niasse z 5 metrów!

1
3
1
79'

Felipe Anderson zakręcił rywalami, ale podanie do Antonio nie dociera do adresata. W ostatniej chwili wstawił nogę jeden z obrońców.

1
77'

Everton. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Ademola Lookman.

76'

Gylfi Sigurdsson z 20 metrów trafia w mur, a dokłądnie w twarz Jarmolenki.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Declan Rice. Taktyczny faul przed własnym polem karnym.

74'

Głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Fabiańskiego. Polak wzorowo spisuje się na przedpolu.

3
3
72'

Felipe Anderson nie widząc innej możliwości kropnął z dystansu, ale pomylił się dość znacznie.

69'

Everton. Schodzi: Cenk Tosun. Wchodzi: Oumar Niasse.

66'

Kontratak gospodarzy wyprowadzony przez Calverta-Lewina, piłka trafia do Walcotta, a ten z 5 metrów huknął nad poprzeczką.

1
2
1
1
61'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Asystował mu Pedro Obiang.

Dwójkowa "klepka" całkowicie rozmontowała obronę Evertonu. Arnautović celnie strzela z ok. 10 metrów.

14
5
1
1
1
57'

Mark Noble w roli napastnika, popędził środkiem między dwóch obrońców. Nie udało się, zadecydowały słabe warunki fizyczne.

56'

Gylfi Sigurdsson poczuł na plecach rękę Obianga i zanurkował w polu karnym. Pan Atkinson słusznie puszcza grę.

5
1
55'

Umiejętna gra West Hamu. Młoty trzymają piłkę daleko od własnej bramki.

3
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Zabaleta. Faul zatrzymujący kontrę.

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko. Faulowany Bernard.

2
1
3
50'

Płaskie podanie w pole karne Evertonu, soczysty strzał Obianga szybuje jednak hen hen wysoko.

48'

Holgate ostro potraktował Arnautovicia. Austriak trzyma się za twarz, ale chyba przesadza z aktorstwem.

46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
Jak sądzicie co wydarzy się po przerwie?
Everton wyrówna
West Ham skutecznie skontruje
obie drużyny jeszcze coś strzelą
2
2
45+2'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Asystował mu Jonjoe Kenny.

Kontaktowy gol gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej flanki kończy pięknym strzałem głową Sigurdsson.

45'

Jeszcze 2 minuty gry w pierwszej połowie.

2
2
1
41'

Strzał obok muru, ale Łukasz Fabiański spokojnie "przytula" piłkę.

6
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku.

40'

Masuaku staranował Walcotta na linii pola karnego. Będzie dobra okazja dla Evertonu.

37'

Przez nikogo nieatakowany Cenk Tosun strzela z 14 metrów po długim rogu, ale fantastycznie odbija to Fabiański.

3
3
2
36'

Theo Walcott lobuje Fabiańskiego zaskakującym strzałem z ostrego kąta. Polski bramkarz zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką.

5
5
2
34'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale piłka szczęśliwie trafia do rąk Fabiańskiego.

4
4
31'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko.

Ależ zakręcił rogala Ukrainiec! Zouma i Digne nie byli w stanie zapobiec uderzeniu. Technicznie z 17 metrów tuż przy lewym słupku.

12
10
3
2
29'

Gapiostwo Kenny'ego, który traci piłkę w okolicach środka boiska. Podanie Obianga na wolne pole do Jarmolenki i tylko daleki wybieg Pickforda ratuje Everton.

2
2
1
26'

Idrissa Gueye znalazł miejsce do strzału. Mocno z 23 metrów, ale daleko od celu.

1
1
24'

Brawo Fabiański! Lucas Digne łatwo poradził sobie z rywalem na lewej stronie boiska. Centra w pole karne trafiła na głowę Tosuna, ale kapitalnie na linii broni Fabiański.

6
3
20'

Kilka starć na granicy przepisów, ale Mark Atkinson dziś pozwala na wiele.

1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Dominic Calvert-Lewin. Faulowany w środku pola był Noble.

16'

Dośrodkowanie z prawej flanki przecina Pedro Obiang, ale piłka zmierzała dokładnie tam gdzie stał bramkarz.

1
15'

Kolejna kontra West Hamu! Podanie na wolne pole do Jarmolenki, ten znalazł w polu karnym Noble'a, ale strzał weterana daleki od doskonałości.

1
2
11'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Marko Arnautović.

Zabójcza kontra gości! Wysokie podanie nad głowami defensorów przechwytuje Arnautović. Austriak jest sam na sam z bramkarzem, ale nie strzela tylko wykłada piłkę koledze. Ukrainiec nie miał prawa spudłować.

13
7
4
1
10'

Idrissa Gueye posłał piłkę za plecy obrońców West Hamu na wolne pole do Calverta-Lewina, ale czujnie na 15. metrze interweniował Fabiański.

7'

Theo Walcott widowiskowo ograł obrońcę na prawym skrzydle, próba podania na 8. metr była już jednak mało precyzyjna.

1
4'

Felipe Anderson z piłką przy nodze na 16. metrze przed bramką Evertonu. Błyskawicznie doskoczyli do niego obrońcy i nie udało się strzelić.

3'

Od pierwszych minut trwa ostra walka w środku pola.