Mocny strzał Ayite z 18 metrów, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
1
83'

Wydaje się, że przez ostatnie 10 minut pograją sobie piłkarze Fulham. Gospodarze oddali inicjatywę.

2
1
80'

Gabriel Jesus idealnie wykłada piłkę na 12. metr. Bernardo Silva chciał wpisać się na listę strzelców z pompą, ale zamiast gola obejrzeliśmy koszmarne pudło nad poprzeczką.

1
2
77'

Ładnie odwrócił się z piłką w kierunku bramki Gabriel Jesus, ale huknął obok celu.

1
2
74'
73'

Sterling włączył piąty bieg i łatwo wyprzedził Sessegnona. Podanie wzdłuż bramki przecieli jednak obrońcy rywali.

1
3
70'

Andre Schuerrle w  dryblingu na prawej stronie boiska. Udało się zakręcić obrońcami, ale centra już zdecydowanie zbyt mocna.

1
1
1
1
1
69'

Fulham. Schodzi: Luciano Vietto. Wchodzi: Floyd Ayite.

1
67'

Man City. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

3
1
1
1
1
66'

Zabawa Laporte'a mogła słono kosztować. Piłkę przechwycił niewidoczny jak dotąd Aleksandar Mitrović, ale przegrał pojedynek z Otamendim.

1
1
1
1
1
62'

Dobre, mocne dośrodkowanie Sterlinga z prawej flanki. Gabriel Jesus zaatakował piłkę na wślizgu, ale posłał ją nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
61'

Rzadki obrazek. Goście pograli 2 minuty na połowie Manchesteru City, ale już muszą bronić.

1
1
1
1
1
59'

Huknął z 20 metrów Fernandinho i pomylił się o centymetry. Piłka minęła bramkarza, ale przeleciała tuż obok lewego słupka.

1
1
2
1
1
58'

Manchester City nie zwalnia tempa, momentami atakując prawie całą drużyną.

55'

Totalnie rozklepana defensywa Fulham FC! Gabriel Jesus strzela z kilku metrów, ale wspaniale broni Bettinelli.

1
1
53'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

52'

Mocny strzał Aguero z 22 metrów trafia w mur.

50'

I kolejny zablokowany strzał, tym razem w rywali trafia Aguero.

49'

Zablokowany strzał Bernardo Silvy! Portugalczyk protestuje domagając się rzutu karnego za zagranie ręką jednego z obrońców, ale sędzia nie zareagował.

47'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Sergio Aguero.

Druga połowa zaczyna się identycznie jak pierwsza. Szybki gol "do pustaka" po płaskim podaniu z prawego skrzydła.

7
6
3
2
2
46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
1
1
1
45+1'

Bettinelli ratuje Fulham przed stratą trzeciego gola, zatrzymując strzał Sterlinga! Anglik świetnie wbiegł między obrońców, ale zabrakło kropki nad "i".

1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył do I połowy 2 minuty.

1
1
1
1
1
42'

I kolejny celny strzał Obywateli. Leroy Sane oszukał dwóch obrońców, ale piłkę na rzut rożny zbija Marcus Bettinelli.

1
1
1
1
1
41'

Atomowy strzał Schuerrle z 20 metrów i Ederson z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
39'

Kocioł w polu karnym Fulham! Sterling dośrodkował na głowę Bernardo Silvy, ale piłka nie zmierzała w światło bramki, po chwili poprawka Laporte'a obroniona przez bramkarza.

1
1
1
1
1
36'

Zmarnowana szansa Sane! Niemiec mógł strzelić drugiego gola, ale tuż przed bramką źle przyjmował piłkę. Można było uderzyć bez przyjęcia.

33'

Mięciutka centra Davida Silvy do Aguero, ale ten źle złożył się do strzału głową i piłka minęła cel. Dodatkowo, upadając na murawę chyba źle stanął i utyka.

32'

Sterling znakomicie wyłożył piłkę Bernardo Silvie. Do bramki 17 metrów, ale futbolówka trafia w nogi Mawsona.

30'

Zaskakujące uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Andre Schuerrle! Ederson rzucił się w swój lewy róg i udało mu się odbić piłkę.

3
3
1
1
1
28'

Ryan Sessegnon wygrał pojedynek z Walkerem i dograł do Mitrovicia. Napastnik chyba nie bardzo wierzył, że koledze się uda, bo posłał w kierunku bramki fatalną świecę.

25'

Na wiwat z 25 metrów kropnął Andre Schuerrle.

1
1
1
1
1
24'

David Silva przewrócony przez Seriego tuż przed polem karnym gości. Hiszpan próbuje jeszcze podać do Aguero, ale zabrakło dokładności.

21'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Sergio Aguero.

Już 2:0! Bernardo Silva powalczył o piłkę przy linii końcowej i płasko dogrywał na 5. metr do Aguero. Argentyńczyk jednak kiksuje, ale robi się z tego asysta. Przyjęcie na klatkę piersiową i mocny strzał pod poprzeczkę z kilku metrów.

8
5
3
2
2
18'

Raheem Sterling z piłką po prawej stronie pola karnego Fulham. Proba dryblingu, ale radzi sobie młody Ryan Sessegnon.

15'

Prostopadłe podanie do Sterlinga, a ten stanął sam przed bramkarzem. Próba złapania na wykroku udana, ale Marcus Bettinelli delikatnie trąca piłkę. Poprzeczka!

12'

Manchester City nie ma żadnych problemów z ogrywaniem obrony gości. Znów szybkie podanie Sane do Davida Silvy, który urwał się rywalowi. Zagranie wzdłuż bramki i rykoszet ratuje Fulham.

10'

Długie podanie do Aguero, wydaje się, że ten jest na spalonym, ale sędziowie nie reagują. Anemiczny strzał z 18 metrów trafia do rąk bramkarza.

7'

Kyle Walker oberwał w oko. Medycy na boisku, zatem chwila przerwy w grze.

1
2
6
3
3
5'

Gospodarze mają chrapkę na wielkie strzelanie. Wymiana podań na prawej flance Sterlinga z Walkerem kończy strzał tego pierwszego. Anglik nieczysto trafił w piłkę.

1
1
1
1
1
2'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Fernandinho.

Koszmarne wyprowadzenie piłki z własnej połowy przez gości kończy się stratą gola. Zbyt lekkie podanie Jeana Seriego i przechwyt Fernandinho. Dogranie z lewej strony boiska tuż przed bramkę kończy ze spokojem Sane.

Manchester City
11
6
3
2
2
1'

Dynamicznie, prawym skrzydłem pobiegł Cyrus Christie, ale wywalczył tylko rzut rożny.