Watford FC
34' Etienne Capoue 36' Jose Holebas 65' Andre Gray 70' Troy Deeney
Manchester United
35' Romelu Lukaku 38' Chris Smalling 70' Nemanja Matić 81' Antonio Valencia 90+3' Nemanja Matić
1:2

Koniec. Po sporych emocjach w końcówce United może cieszyć się z wygranej!

De Gea kapitalnie interweniował po strzale głową! Powinno być 2:2!

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nemanja Matić.

Man Utd. Schodzi: . Wchodzi: Eric Bailly.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Uderzenie Abdoulaye Doucoure, górą w bramce de Gea!

Watford. Schodzi: Craig Cathcart. Wchodzi: Isaac Success.

Starają się przeprowadzić akcję na wagę remisu gospodarze. Mają jednak problemy z przedostaniem się pod bramkę United.

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Adam Masina.

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Scott McTominay.

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Antonio Valencia.

Czerwone Diabły w końcu wypchnęli rywala od okolic własnej bramki. Na jak długo?

Zagranie Holebasa, ale czujnie obrona United.

Rzut wolny dla Watfordu z ok. 24 metrów.

Watford poczuł krew i atakuje. Goście cofnęli się. Jeszcze może być ciekawie.

Watford. Schodzi: Daryl Janmaat. Wchodzi: Kiko Femenia.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Anthony Martial.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

Żółtą kartkę otrzymał Troy Deeney.

Jak zareagują goście. Gospodarze dostali dodatkowych mocy i zaczęli wierzyć w remis.

Gol! Strzelił Andre Gray. Asystował mu Abdoulaye Doucoure. Doucoure dograł z lewej strony pola karnego do Gray'a, a ten mocnym strzał w samo okienko daje nadzieję Watfordowi! 1:2!

Męczy się Watford, United wyraźnie ma patent na rywala.

Watford stara się odmienić losy meczu. Gospodarze nie potrafią wykreować okazji do zdobycia kontaktowego gola.

Young dośrodkował z lewej strony, zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli goście.

United atakuje gospodarzy już na ich połowie. To bardzo utrudnia grę drużynie Watfordu.

Goście rozgrywają piłkę na połowie rywala. Watford nie potrafi przejąć piłki.

Na strzał zdecydował się Pogba, piłka minęła bramkę Watfordu.

Szukają nadziei gospodarze. Manchester United broni się jednak skutecznie.

Podobnie jak w 1. połowie, tak i teraz, goście rozpoczęli od spalonego. Na nim znalazł się Sanchez.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Goście lubią grać z Watfordem i po raz kolejny o tym przekonują. 0:2, piłkarze schodzą do szatni.

Doliczone 2 minuty.

Goście chcą dowieźć dwubramkowe prowadzenie do przerwy. Gospodarze niewiele robią, aby zmienić swoją sytuację.

Podłamani są gospodarze po szybkiej stracie dwóch goli. United panuje na boisku.

Gol! Strzelił Chris Smalling. Asystował mu Marouane Fellaini. Watford na kolanach! Dogranie w pole karne do Smallinga, ten przyjął piłkę i uderzył nie do obrony! 0:2!

Żółtą kartkę otrzymał Jose Holebas.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Ashley Young. Young dogrywał z lewej strony, piłka otarła się o jednego z zawodników. Lukaku wepchnął ją z bliska do bramki! 0:1!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Etienne Capoue.

Sanchez wpadł z piłką w pole karne, jednak Foster wybił piłkę na róg. Mogło być 0:1!

Wciąż dość wolne tempo gry. Niewiele dzieje się na boisku.

Kombinacyjna akcja Watfordu. Efektem tylko rzut rożny.

Alexis Sanchez do bramki z sześciu metrów. Jednak Chilijczyk na spalonym i gola nie ma.

Dalekie dogranie Fostera, jednak Troy Deeney na spalonym.

Niewiele dzieje się na boisku, piłkarze nie kwapią się do ataku.

De Gea interweniował, a na bramkę groźnie uderzał Troy Deeney. Mogło być 1:0!

Gray dogrywał do Hughesa, ten jednak uderzył wprost w bramkarza. Chwilę wcześniej podobnie strzelił Pogba.

Szuka swojej szansy zespół United. Gospodarze jednak bronią się skutecznie i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

Watford nie kwapi się do ataku, czeka na ruch rywala.

Pierwsza próba Watfordu. Strzał Doucoure poszybował dość daleko od wymarzonego celu.

Manchester od początku w ataku. Goście chcą szybko objąć prowadzenie.

Ruszyli goście. Dogranie do Lukaku, ten jednak na spalonym.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Michael Dean.

Watford niespodziewanie w czterech meczach zgromadził komplet 12 punktów. Rywal Manchester United ma ich zaledwie 6.