3
4
6
90+2'

Jeszcze raz Łukasz Fabiański! W tym meczu reprezentant Polski jest nie do pokonania. Ross Barkley zmarnował piłkę meczową tak jak wcześniej inny zmiennik Alvaro Morata.

17
8
4
2
3
90'

Cztery doliczone minuty przez sędziego.

6
2
3
2
88'

Czas na ostatni szturm. Ciekawe, czy któraś z jedenastek zdecyduje się postawić wszystko na jedną kartę w ostatnich minutach.

7
4
2
1
3
85'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Carlos Sanchez.

84'

Szansa dla podopiecznych Maurizio Sarriego na zdobycie gola po rzucie rożnym. Dośrodkowanie nie było jednak idealne i poradzili sobie Łukasz Fabiański i spółka.

11
5
2
4
81'

N'Golo Kante dopadł do piłki na obrzeżach pola karnego West Ham United. Francuz nie zastanawiał się długo i huknął w kierunku bramki. Pudło!

8
5
1
4
3
79'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

78'

Po wrzutce Roberta Snodgrassa świetna szansa na gola dla gospodarzy. Będą mieć do siebie pretensje, a przede wszystkim do Andrija Jarmolenki, jeżeli tego meczu nie wygrają. Nie trafił do siatki Ukrainiec.

2
1
1
5
76'

Felipe Anderson robił w tym meczu dużo zamieszania, ale nieco zgasł w drugiej połowie. Zobaczył to menedżer West Ham United i wprowadził na ostatni kwadrans zmiennika.

2
2
1
2
2
72'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania mają lokalni rywale.

2
2
5
70'

Chelsea. Schodzi: Antonio Ruediger. Wchodzi: Gary Cahill.

68'

Brawa dla Łukasza Fabiańskiego. Po wejściu na boisko Alvaro Morata mógł ekspresowo zdobyć gola. Piłkę po jego uderzeniu z bliska zatrzymał jednak w świetnym stylu reprezentant Polski.

23
14
2
3
6
66'

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Lucas Perez.

65'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

63'

Brazylijska akcja bez efektu bramkowego. David Luiz pojawił się w polu karnym gospodarzy i próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu Williana. Czujnie interweniowali kompani z bloku defensywnego Łukasza Fabiańskiego.

6
3
1
1
60'

Godzina meczu za Łukaszem Fabiańskim i prezentuje się solidnie. Przypomniał o sobie przed momentem dobrym chwytem po dośrodkowaniu.

10
6
4
3
5
58'

Chelsea ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Dobrze przygotowali się do tego spotkania gospodarze

3
1
1
1
55'

David Luiz zatrzymał Andrija Jarmolenkę. Skrzydłowy West Ham United ma najwidoczniej nieograniczony zapas energii na to spotkanie, ale Brazylijczyk to rutyniarz i poradził sobie.

3
3
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Anderson za przewinienie taktyczne.

3
2
1
52'

Andrij Jarmolenko zbiegł ze skrzydła do środka i znalazł miejsca do oddania strzału. Nieznacznie chybił Ukrainiec.

2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante za ostre przewinienie po stracie piłki.

4
1
3
47'

Spora liczba udanych interwencji Arthura Masuaku. Poradził sobie przed momentem z szarżującym na tym samym skrzydle Cesarem Azpilicuetą.

1
1
1
46'

2
42'

Andrij Jarmolenko zamierzał uruchomić swoim podaniem Michaila Antonio, ale trafił prosto w Davida Luiza. Niby częściej widać Ukraińca, ale to Felipe Anderson stwarza na drugim skrzydle większe zagrożenie.

3
2
3
2
2
40'

Jeszcze pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Niby prowadziła grę Chelsea, ale lepsze sytuacje podbramkowe stworzyła dotychczas drużyna Łukasza Fabiańskiego.

3
2
2
2
2
38'

Oberwał Andrij Jarmolenko od Davida Luiza, ale Mike Dean nie zdecydował się po ukraińsko-brazylijskim starciu przyznać West Ham United rzutu wolnego.

4
1
1
1
4
35'

Wymieniają podania piłkarze ze Stamford Bridge. Byli w opałach i chcą ostudzić impet kompanów Łukasza Fabiańskiego.

3
1
1
1
1
31'

Słupek! Kolejna akcja West Ham United, którą przeprowadził Felipe Anderson. Podanie Brazylijczyka do Michaila Antonio, a ten huknął z bliska w obramowanie. Chelsea dostaje bardzo poważne ostrzeżenia.

8
3
2
1
4
29'

Konkretna riposta! Akcję West Ham United rozpędził Felipe Anderson. Piłkarz kupiony z Lazio wygrał pojedynek z Cesarem Azpilicuetą i obsłużył podaniem Michaila Antonio. Najbardziej wysunięty zawodnik gospodarzy uderzył nieznacznie ponad poprzeczką bramki Kepi Arrizabalagi.

4
3
1
1
3
26'

Issa Diop zablokował w ostatnim momencie uderzenie Mateo Kovacicia po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego. Dobre ustawienie środkowego defensora West Ham United, a było niebezpiecznie.

2
2
2
1
2
22'

Willian zbiegł ze skrzydła do środka pola. Słusznie wpadł na pomysł, że będzie tam trochę miejsca. Uderzenie pomocnika wyraźnie obok bramki Łukasza Fabiańskiego.

6
3
1
1
1
20'

Kilka strat na boisku. Zgubili futbolówkę kolejno Andrij Jarmolenko i Eden Hazard. Nie tego oczekuje publiczność.

2
3
3
1
3
17'

W rozegraniu Willian, ale poukrywali się jego kompani z Chelsea za plecami przeciwników. Brazylijczyk oczekuje większej liczby opcji.

4
3
1
2
4
15'

Seria rzutów rożnych Chelsea. W pole karne Łukasza Fabiańskiego wbiegli najwyżsi podopieczni Maurizio Sarriego, ale nie zdołali oddać strzału. Broni się West Ham United.

5
4
1
1
2
12'

Coraz groźniejsza jest ekipa ze Stamford Bridge. Przed momentem akcja Oliviera Girouda, Edena Hazarda oraz Williana. Łukasz Fabiański interweniował ostatecznie po niebezpiecznym strzale tego drugiego, kreatywnego Belga. Pierwsze brawa dla Polaka.

7
5
1
2
2
8'

Olivier Giroud próbował oddać uderzenie po wrzutce wysoko ustawionego Cesara Azpilicuety. Szybszy od Francuza był stoper West Ham United. Łukasz Fabiański nie musiał interweniować.

3
3
2
2
4
5'

W odpowiedzi rajd po skrzydle Andrija Jarmolenko. Przedarł się Ukrainiec, ale nie obsłużył dośrodkowaniem żadnego z centralnie ustawionych gospodarzy. Interweniowali podopieczni Maurizio Sarriego.

3
1
1
1
1
3'

Pierwsza w tym meczu akcja Edena Hazarda. Belg położył się w polu karnym West Ham United. Mike Dean popatrzył uważnie w jego kierunku i pobiegł w przeciwnym. Nie ma jedenastki.

13:32

W poprzednim sezonie derby Chelsea z West Hamem United były zaciętymi pojedynkami. The Blues nie wygrali żadnego z nich. Na Stamford Bridge padł remis 1:1, natomiast na wyjeździe zespół Antonio Conte przegrał 0:1.

3
2
13:32

Chelsea była przed kolejką liderem Premier League z kompletem 15 punktów na koncie. Drużyna Maurizio Sarriego zwyciężyła kolejno z Huddersfield, Arsenalem, Newcastle United, Bournemouth i Cardiff City.

2
2
1
1
1
13:32

West Ham United ma za sobą przełamanie. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała poprzedni mecz 3:1 z Evertonem, dzięki czemu przesunęła się ponad strefę spadkową Premier League. Zwycięstwo nadeszło po czterech porażkach.