Jeszcze uderzał Alexandre Lacazette, piłka o dwa metry minęła bramkę gości.

2
1
1
90'

Dośrodkowanie z lewej strony Holebasa, Abdoulaye Doucoure głową dwa metry ponad bramką.

2
1
1
1
88'

Watford jeszcze walczy. Strzał oddał Roberto Pereyra, piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
85'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Marc Navarro. Wchodzi: Kiko Femenia.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexandre Lacazette. Arsenal dobił Watford! Akcja prawą stroną, Lacazette płasko do Oezila, a ten do siatki na 2:0!

12
9
1
1
3
83'

Watford rzucił się do ataku. Strzał Abdoulaye Doucoure kilka pięter ponad bramką.

1
1
1
1
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Craig Cathcart. Niespodziewanie na prowadzenie wyszedł Arsenal. Z prawej strony dogrywał Iwobi, a Cathcart naciskany przez Lacazette trafił do własnej bramki. 1:0!

13
8
3
3
4
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure.

75'

Isaac Success urwał się obrońcom, w sytuacji sam na sam w trudnej sytuacji minimalnie przestrzelił!

1
74'

Kolejne zamieszanie pod bramką Leno, bramkarz w końcu złapał piłkę!

1
1
73'

Success mógł zanotować wejście smoka, ale został zablokowany w ostatnim momencie.

1
1
1
72'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Isaac Success.

70'

Znowu pazury zaczyna wyciągać Watford. Kolejny strzał, tym razem technicznie przymierzył Roberto Pereyra, jednak pomylił się o kilka metrów.

1
68'

Już jesteśmy po drugiej stronie, sam na sam z bramkarzem znalazł się Gray, górą Leno!

2
1
67'

Monreal wślizgiem doszedł do piłki w polu karnym, jednak nie był w stanie oddać celnego uderzenia.

66'

Gray zagrał piłkę wzdłuż bramki, jednak wcześniej był na metrowym spalonym.

1
63'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Alex Iwobi.

62'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Shkodran Mustafi.

61'

Problemy ma Capoue, zawodnik Watfordu jest opatrywany.

1
57'

Kilka akcji Arsenalu. Sędzia przerwał grę, Pierre-Emerick Aubameyang na spalonym.

54'

Kontra Arsenalu, dogranie do Lacazette'a, ale ten głową źle uderzył!

1
1
54'

Coraz groźniejszy Watford. Arsenal w sporych opałach.

1
52'

Leno uratował Arsenal. Dogrywał Holebas, uderzał Troy Deeney, golkiper sparował piłkę na róg!

1
1
1
51'

Po dograniu z rogu Holiding uderzał z kilku metrów, ale przestrzelił.

1
49'

Arsenal przy piłce, ale Watford nie zamierza tylko bronić się przed atakami Kanonierów.

1
46'

Gramy po przerwie.

1
1
45+3'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Petr Cech. Wchodzi: Bernd Leno.

45+1'

Na murawę padł Cech, to uraz mięśniowy. Będzie potrzebna zmiana.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Torreira.

42'

Trochę chaosu pod koniec 1. połowy. Goli do przerwy już raczej nie zobaczymy.

1
1
39'

Mocny strza oddał Granit Xhaka, Foster sparował uderzenie. Będzie rzut rożny.

1
1
1
36'

Po rzucie wolnym zamieszanie przed bramką Cecha. Bramkarz w końcu złapał futbolówkę, ale przy okazji ucierpiała jego dłoń.

1
1
34'

I znowu zmiana w obrazie gry. Arsenal przy piłce, ale długo konstruuje swoją akcję.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Troy Deeney.

Watford FC
1
30'

Arsenal w ataku? Już nie! To Watford na połowie gospodarzy szuka szansy na zdobycie gola.

1
27'

Arsenal uzyskał optyczną przewagę, gospodarze dłużej przebywają na połowie gości.

1
2
24'

Arsenal starał się wyprowadzić kontrę. Oezil daleko dograł do Pierre-Emericka Aubameyanga, ale szybszy Foster.

21'

Akcja za akcję. Przed momentem, po wymianie podań przez Arsenal, Alexandre Lacazette trącił piłkę, jednak wprost w ręce Fostera.

1
1
1
18'

Ponownie lepszy fragment w wykonaniu Watfordu. Piłka znalazła się nawet w bramce gospodarzy, ale arbiter trafienia nie uznał. Powód? Spalony.

1
1
1
15'

Alexandre Lacazette sam na sam z bramkarzem, po błędzie obrońcy, techniczny strzał nad Fosterem minął bramkarza, ale także przeleciał obok bramki!

1
1
1
1
15'

Wyrównał się mecz. Wydawało się, że gole szybko padną, ale jak na razie ich brak.

1
11'

Powinno być 0:1! Z woleja z ok. 15 metrów uderzał Will Hughes, pomylił się o centymetry!

1
2
1
8'

Gra przeniosła się do środka pola. Czekamy na pierwsze groźniejsze sytuacje.

1
5'

O! Niewidomy sędzia. Alexandre Lacazette podcinany przez rywala, ale nie przewrócił się i po chwili uderzył niecelnie. Gdyby padł arbiter wskazałby na rzut karny. I powinien to zrobić nawet po niecelnym uderzeniu!

1
1
1
1
5'

Pazerni od początku piłkarze Watfordu, Arsenal stara się ułożyć grę.

1
1
3'

Dobrze weszli w mecz goście. Watford wykonywał już rzut rożny, dogranie Holebasa na aut wybił Cech.