Rzut wolny dla Chelsea. To już chyba będzie ostatnia szansa na gola.

4
10
2
89'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Cóż za wejście Sturridge'a! Uderzenie lewą nogą sprzed pola karnego i piłka wpadła w samo okienko! 1:1!

59
32
7
16
25
86'
10
7
3
1
1
84'

Xherdan Shaqiri uderzył z rzutu wolnego, Kepa pewnie obronił.

5
4
2
1
3
83'

Coraz mniej czasu ma Liverpool. Goście w natarciu!

5
4
1
1
4
81'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

78'
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

2
3
5
5
75'

Już tylko kwadrans pozostał Liverpoolowi na uratowanie co najmniej remisu.

3
4
2
5
3
73'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

5
3
3
3
1
72'

Kocioł na przedpolu bramki Kepy. Luiz wybił piłkę tuż sprzed linii!

4
1
1
1
4
70'

Xherdan Shaqiri uderzał z sześciu metrów, ale w bramkę nie trafił!

5
2
2
4
3
69'

Jorginho był już precyzyjniejszy, górą jednak Alisson.

2
1
2
1
1
69'

Morata uderzał z pola karnego, źle jednak trafił w piłkę, która dodatkowo zatrzymała się na rywalu.

1
1
66'
65'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

64'

Szybkie wznowienie gry przez Chelsea, piłkę otrzymał Hazard, w sytuacji sam na sam górą Alisson!

4
62'

Chelsea przetrwała cięższe chwile. Jednak wkrótce może spodziewać się kolejnego szturmu Liverpoolu.

1
59'

Strzał Salaha, piłka wyszła na rzut rożny. Naciska Liverpool.

5
3
2
2
58'

Cały czas szukają goście dziury w obronie Chelsea. I przed momentem ją znaleźli! Strzał z pola karnego Mane, Kepa końcami palców na róg!

1
1
1
1
55'

Liverpool na połowie gospodarzy. Goście nie potrafią jak na razie poważniej zagrozić Chelsea.

4
1
2
52'

Na murawie leży Henderson. Gracz gości potrzebuje pomocy.

3
1
3
50'

Chelsea po przerwie szybko chciała zamknąć mecz. Teraz już jednak Liverpool wziął się za robotę.

4
4
2
47'

Willian w polu karnym Liverpoolu, ale Chelsea nie wywalczyła nawet rzutu rożnego.

4
2
1
46'

Gramy po przerwie!

4
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
2
3
44'

Liverpool jeszcze szuka wyrównania przed przerwą. Za dużo jednak chaosu w akcjach lidera Premier League.

2
2
1
1
1
41'

Salah przed polem karnym nie uderzał, dograł do Firmino, ale ten nie doszedł do piłki.

2
1
1
4
5
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sadio Mane.

3
3
2
4
38'

Coraz mniej czasu w 1. połowie ma Liverpool na odrobienie strat. Goście na połowie Chelsea, jednak niewiele z tego wynika.

2
1
1
2
1
35'

Chelsea przetrwała napór Liverpoolu i stara się długo rozgrywać piłkę.

3
2
1
4
4
32'

Salah minął już bramkarza, strzał z ostrego kąta do pustej bramki wybił obrońca!

11
8
4
5
9
32'

Po rzucie wolnym Liverpoolowi należał się korner, sędzia się pomylił, a gracz Chelsea nie przyznał się do zagrania.

4
2
2
5
4
30'

Liverpool w końcu ruszył do odrabiania strat. Chelsea broni się przed własnym polem karnym.

3
2
1
4
28'

Chelsea chce pójść za ciosem. Liverpool nie potrafi się pozbierać po stracie gola.

11
4
3
6
7
25'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Mateo Kovacić. Świetna akcja Chelsea. W końcowej fazie z okolic środka pola Kovacić do Hazarda. Belg w sytuacji sam na sam precyzyjnie uderzył w kierunku dalszego słupka i jest 1:0!

39
17
4
12
18
25'

Coraz ciekawiej na boisku. W końcu Liverpoolowi zaczęła odgryzać się Chelsea.

5
1
2
4
22'

W końcu Cheslea! Willian znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak górą Alisson!

8
7
1
3
20'

Więcej z gry ma Liverpool. Jednak goście jak na razie groźnego uderzenia na bramkę rywala nie oddali.

1
1
2
2
18'

Firmino z piłką w polu karnym. Brazylijczyk został zatrzymany przez Davida Luiza.

1
1
18'

Chelsea stara się atakować Liverpool już na jego połowie, gościom udaje się wyjść cało z opresji.

1
1
15'

Strzał sprzed pola karnego Mane, ponownie daleko od wymarzonego celu.

1
1
14'

Liverpool dłużej rozgrywa piłkę, ale nie potrafi znaleźć dziury w obronie Chelsea.

11'

Efektowna akcja Salaha, strzał Egicpjanina już jednak bardzo zły.

1
1
10'

Jak na razie żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować i dość spokojnie konstruuje swoje akcje.

1
1
1
1
2
8'

Groźnie mogło być w polu karnym Liverpoolu, gościom udało się w porę przejąć piłkę.

1
2
2
1
1
5'

Uderzenie Salaha, piłka skozłowała przed bramkarzem, który pewnie ją złapał.

1
1
2
1
2
3'

Sporo biegania, ale póki co bez okazji bramkowych. Rozkręcają się drużyny, dość wolno.