Zakończony
Arsenal FC
90+1'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Aaron Ramsey.

Pogrom! Piękny strzał w długi róg po podaniu z głębi pola. Bez reakcji bramkarza.

90'

Mecz potrwa 3 minuty dłużej.

3
1
88'

Prostopadłe podanie do Aubameyanga, ale radzi sobie Odoi.

1
2
85'

Szarpnął jeszcze skrzydłem Andre Schuerrle , ale rywale nie pozwolili mu na dośrodkowanie spod linii końcowej boiska.

1
2
1
1
1
83'
81'
79'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Hector Bellerin.

Arsenal już pewny swego! Dogranie z prawej strony boiska, błyskawiczny zwrot w kierunku bramki i skuteczny strzał w długi róg.

75'

Informacja o frekwencji. Dziś na kameralnym obiekcie Fulham FC zasiada 25 401 kibiców.

5
1
1
1
2
73'

Gospodarze jeszcze nie zwiesili głów i starają się złapać kontakt. Trudno jednak przebić się przez zdecydowanie grającą defensywę gości.

3
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Schuerrle. Brzydki faul na Toreirze.

2
2
1
1
1
67'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang.

Trzeci gol Arsenalu. Kontra zakończona przepiękną "piętką" w jednym z pierwszych kontaktów z piłką. Cóż za gol!

67'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

5
2
2
1
1
65'

Ryan Sessegnon dryblował prawą stroną pola karnego, udało się minąć rywala, ale wyjechał z piłką poza boisko.

1
1
2
1
1
61'

Precyzyjne dośrodkowanie z prawej flanki, ale Aboubakar Kamara w znakomitej sytuacji trafia piłkę barkiem i ta przelatuje wzdłuż bramki.

59'

Shkodran Mustafi jednak wraca do gry.

6
2
58'

Kontuzja Mustafiego. Skręcony staw skokowy i chyba konieczna będzie zmiana.

2
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Luciano Vietto. Ściągany za koszulkę był Lacazette.

1
1
2
1
1
54'

Fulham. Schodzi: Tim Ream. Wchodzi: Aboubakar Kamara.

1
53'

Długie podanie Bellerina do napastników, ale Alexandre Lacazette na prawym skrzydle przegrywa walkę z defensorami.

1
1
49'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Danny Welbeck.

Teraz już do siatki! Piękny strzał z 20 metrów tuż przy lewym słupku. Marcus Bettinelli tym razem nie dał rady.

16
11
4
3
2
48'

Cóż za parada Marcusa Bettinelliego! Hector Bellerin dopadł do bezpańskiej piłki na 14. metrze, ale bramkarz Fulham odbił to prawą ręką.

4
1
1
47'

Rusza lewą stroną Iwobi, ale zbyt lekko dogrywa przed bramkę do Mchitarjana.

2
1
46'

Zaczynamy II połowę.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Andre Schuerrle. Asystował mu Luciano Vietto.

Niespodziewane wyrównanie! Niemiec idealnie wybiegł do prostopadłego podania i chytrą "podcinką" pokonał Leno.

15
9
4
2
10
43'

Mocno, ale bardzo niecelnie. Po strzale Andre Schuerrle piłka poszybowała hen hen wysoko w trybuny.

42'

Czujny Leno wybiegł na 15. metr i uprzedził Mitrovicia. Serb już szykował się do strzału i nie spodziewał się tak dalekiego wyjścia bramkarza Arsenalu.

3
2
39'

Bellerin pomknął prawą flanką, miał dużo miejsca, ale piłka została mu gdzieś pod nogami i zamiast zagrożenia bramki gospodarzy, trzeba było przerywać kontrę rywali.

2
3
1
36'

Długie podanie do Welbecka, ale Marcus Bettinelli wybiegł poza pole karne i głową odegrał do jednego ze swoich obrońców.

1
2
33'

Soczysty strzał zza pola karnego w wykonaniu Mchitarjana, po którym piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

3
1
1
1
32'

Ależ groźnie! Danny Welbeck podaje na 3. metr, gdzie nadbiega Henrich Mchitarjan. Instynktowna obrona bramkarza ratuje gospodarzy przed stratą drugiego gola.

3
2
29'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Nacho Monreal.

Iwobi ruszył lewym skrzydłem i podał na obieg do Monreala. Płaskie podanie przed bramkę przyjął odwrócony tyłem do Bettinelliego Lacazette. Francuz oszukał Reama i huknął przy bliższym słupku.

19
10
7
3
4
27'

Bezproblemowa obrona Leno. Niemiec pewnie złapał piłkę po strzale Andre Schuerrle oddanym z lewej strony boiska.

3
3
3
1
1
25'

Jean Seri uderzył z ok. 25 metrów, ale na linii strzału stanął jego klubowy kolega Mitrović.

2
3
2
1
1
23'

Świetna interwencja Reama, który przerywa płaskie podanie Welbecka wzdłuż bramki. Za nim już czekał Alexandre Lacazette.

3
2
1
1
1
20'

Sporo pracy ma dzisiaj sędzia. Trwają przepychanki w polu karnym gości. Paul Tierney wstrzymał wybicie rzutu rożnego i uspokaja piłkarzy, zresztą nie pierwszy już raz.

1
1
4
1
1
18'

Siła właściwa, ale wykonanie słabe. Aleksandar Mitrović huknął "wolejem" z lewego narożnika pola karnego Arsenalu... kilka metrów nad celem.

2
1
3
1
1
18'

Zderzenie Monreala z Mitroviciem w środku boiska. Obaj mocno to odczuli.

3
3
3
2
3
16'

Xhaka dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam w walce o górną piłkę Bellerin faulował Schuerrle.

5
3
1
1
2
12'

Monreal łatwo odbiera piłkę Zambo Anguissie tuż przed polem karnym Fulham. Mogło być bradzo groźnie, gdyby Hiszpan nie wyjechał z piłką poza boisko.

2
2
2
1
5
11'

Pierre-Emerick Aubameyang nie podnosi się z ławki, zatem wydaje się, że Francuz wróci na boisko.

2
1
1
1
2
10'

Celowe wybicie w aut. Po starciu z Mitroviciem na boisku leży Alexandre Lacazette.

2
2
1
3
2
7'

Szybki mecz w Londynie! Odpowiada Fulham. Świetne podanie do Mitrovicia, ale strzał Serba w ostatniej chwili ofiarnie blokuje Shkodran Mustafi.

4
2
1
2
2
6'

Alex Iwobi miał mnóstwo miejsca po lewej stronie pola karnego Fulham. Płaskie wyłożenie na 10. metr, ale tam obrońcy blokują Mchitarjana.

1
1
1
1
3
3'

Hector Bellerin źle podaje w poprzek boiska i piłkę przejmuje Luciano Vietto. Mocne uderzenie z 18 metrów fantastycznie odbija Bernd Leno. Niemiec miał utrudnione zadanie, bo piłka delikatnie zmieniła kierunek lotu po rykoszecie od nóg Holdinga.

2
2
1
1
3
2'

Danny Welbeck pobiegł lewym skrzydłem i podał do środka do Mchitarjana. Strzał z 25 metrów mija bramkę Marcusa Bettinelliego.