Zakończony
Chelsea FC
90+2'

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek.

4:0 dla Chelsea FC! W doliczonym czasie gry trafił jeszcze Ruben Loftus-Cheek, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym Burnley i wpakował piłkę do siatki z około 5 metrów.

15
7
7
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
1
1
1
1
88'

Problemy zdrowotne Tarkowskiego, który potrzebował pomocy medycznej.

1
1
1
2
1
87'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w Burnley. Przy piłce znajdują się goście.

1
1
1
1
1
85'

N'Golo Kante królem środka pola. Umiejętnie kieruje teraz poczynianiami londyńczyków.

3
1
1
1
1
83'

Chelsea FC już skupia się przede wszystkim na defensywie, bo chce wyjechać z Burnley z czystym kontem.

1
1
1
1
1
81'

Kepa Arrizabalaga był faulowany i Chelsea zainicjuje grę od rzutu wolnego.

1
1
1
1
1
78'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Cesc Fabregas.

1
1
1
1
1
77'

Gospodarze ambitnie walczą o swojego pierwszego gola w tym meczu, ale defensywa gości kierowana przez Davida Luiza spisuje się bez zarzutu.

3
2
1
1
1
74'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

73'

Burnley. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Ashley Westwood.

2
1
1
1
1
72'

The Blues już nie forsują tempa i tylko kontrolują boiskowe, spokojnie wymieniając kolejne podania.

3
2
2
2
2
69'

Na spalonym zameldował się jeden z zawodników Burnley.

1
1
1
67'

Chelsea gra już na dużym luzie i co chwilę gości pod polem karnym miejscowej drużyny.

3
2
2
2
2
65'

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Ashley Barnes.

64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Johann Gudmundsson.

2
1
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Ross Barkley.

Chelsea FC ma już trzy gole przewagi! Po podaniu od Rossa Barkleya Willian przeprowadził indywidualną akcję. Brazylijczyk zszedł do środka z lewego skrzydła i mocnym strzałem zza pola karnego nie dał szans Hartowi.

15
10
2
2
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robbie Brady.

2
1
1
1
1
59'

Burnley. Schodzi: Sam Vokes. Wchodzi: Chris Wood.

1
2
1
1
1
57'

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu N'Golo Kante.

Chelsea FC wygrywa już 2:0! N'Golo Kante zagrał piłkę do Rossa Barkleya, a ten przebiegł z nią kilka metrów i uderzył dokładnie po ziemi z 20 metrów. Ładne trafienie pomocnika The Blues.

16
11
2
2
2
57'

I znów szarżował Willian! Po wrzutce Brazylijczyka niecelnie główkował Alvaro Morata.

1
1
1
1
1
55'

Robbie Brady huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie i piłka poszybowała w trybuny.

1
1
1
53'

Dzisiaj wielką ochotę do gry przejawia Willian, który jest bardzo trudny do zatrzymania dla rywali.

1
1
1
1
1
51'

Akcję prawym skrzydłem starają się przeprowadzić gospodarze, zaś goście czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego ataku.

1
1
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeff Hendrick.

2
1
1
1
2
46'

Początek drugiej odsłony starcia Burnley FC - Chelsea FC.

5
5
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Willian.

Chelsea FC
1
1
1
1
5
43'

Żółtą kartkę za przepychanki z Moratą otrzymał James Tarkowski.

3
1
1
1
1
43'

Żółtą kartkę za przepychanki z Tarkowskim otrzymał Alvaro Morata.

2
1
1
1
2
42'

Joe Hart obronił groźny strzał Alvaro Moraty z około pięciu metrów i wciąż bez zmiany wyniku.

1
1
1
1
2
41'

Próba długiego podania z głębi pola do Rubena Loftusa-Cheeka zakończona niepowodzeniem i od własnej bramki grę rozpocznie Hart.

1
1
1
1
2
39'

Chelsea ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, jednakże nic z tego nie wynika i mało pracy ma Joe Hart.

1
1
5
1
2
37'

Zawodnicy Burnley FC od pewnego czasu mają problem z wymianą kilku celnych podań, a spowodowane to jest wysokim pressingiem ze strony londyńczyków.

3
1
1
1
1
35'

Ben Mee dopuścił się faulu i przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego.

1
2
1
1
1
33'

Chelsea FC ma coraz większą optyczną przewagę, zaś piłkarze z Burnley muszą przede wszystkim uciekać się do obrony.

2
1
1
1
1
30'

Chelsea. Schodzi kontuzjowany: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

29'

Pedro Rodriguez ucierpiał w starciu rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
1
1
1
2
27'

Próbował uderzać dynamiczny Willian, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
1
1
5
26'

Londyńczycy szukają kolejnego gola i szybko wymieniają podania w na połowie gospodarzy.

2
3
1
1
1
24'

Niecelnie, nad poprzeczką bramki Chelsea główkował James Tarkowski.

3
1
1
1
1
22'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Ross Barkley.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! Ross Barkley zagrał świetne, prostopadłe podanie do Alvaro Moraty, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Joe'a Harta.

25
18
5
3
5
21'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Willian trafił w słupek, a piłka wyszła poza linię końcową boiska.

5
2
1
2
1
20'

Dotychczas piłkarze z Burnley stawiają duży opór zdecydowanie wyżej notowanej drużynie z Londynu.

1
1
5
1
2
17'

Steven Defour zdecydował się na strzał, ale uderzył niecelnie. Jednak wysłał ostrzeżenie The Blues.

1
1
2
1
1
17'

Burnley FC spokojnie rozgrywa atak pozycyjny od lewego do prawego skrzydła i na odwrót.

1
1
1
1
1
15'

Wydaje się, że podopieczni trenera Sarriego w końcu wrzucili wyższy bieg i coraz częściej goszczą na połowie Burnley FC.

3
1
1
1
1
13'

Joe Hart popisał się dobrą interwencją po strzale głową jednego z zawodników Chelsea FC, odbijając piłkę na korner.

5
2
1
1
1
13'

Aktywny w szeregach Burnley jest Johann Gudmundsson, który stara się napędzać akcje ofensywne swojego zespołu.

1
1
1
1
5
11'

5
10'

Do tej pory może podobać się gra gospodarzy, którzy stosują wysoki pressing i nie pozwalają przyjezdnym na zbyt wiele.

1
1
4
1
2
8'

Na razie znakomicie radzi sobie środkowa formacja Burnley FC, która błyskawicznie rozbija próby kolejnych ataków Chelsea.

1
1
1
1
5
7'

Gospodarze wykonywali rzut wolny w okolicach pola karnego gości, lecz nic dobrego dla nich nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

3
3
1
1
1
6'

Na razie więcej z gry ma miejscowa drużyna, która częściej znajduje się przy piłce. Wydaje się, że The Blues na początku spotkania dają się wyszaleć rywalom.