The Citizens złapali wiatr w żagle i jeszcze walczą o swoje czwarte trafienie w tym spotkaniu.

5
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Bernardo Silva.

Manchester City prowadzi 3:1 w derbach Manchesteru! Bernardo Silva dośrodkował piłkę w prawego skrzydła. Futbolówkę w polu karnym świetnie opanował Ilkay Gundogan i pokonał de Geę.

42
24
9
12
20
84'

Manchester United próbował odważniej zaatakować, ale bezskutecznie.

2
2
2
5
2
81'

The Citizens zamykają Czerwone Diałby w ich polu karnym. Niecelnie uderzał z 17. metra Ilkay Gundogan.

12
6
2
5
5
79'

Leroy Sane dryblował w polu karnym gości, jednakże stracił piłkę.  Manchester City mocno naciska na rywala.

8
6
2
4
3
77'

Benjamin Mendy nieprzepisowo zatrzymał Sancheza i będzie rzut wolny dla Man Utd.

11
8
3
3
2
75'
ZMIANA
10
7
5
5
5
74'

Leroy Sane huknął na wiwat i od własnej bramki grę wznowi de Gea.

3
3
4
4
4
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Juan Mata.

8
4
2
2
2
72'

W końcu piłkę przejęli piłkarze Manchesteru United, którzy starają dłużej utrzymać się przy futbolówce.

8
3
3
1
2
70'

Celnie przymierzył Fernandinho, ale znów pewnie piłkę chwycił David de Gea.

3
1
4
1
1
69'

Nikt nie doszedł do piłki dośrodkowanej z rzutu wolnego przez Sane'a.

6
3
3
4
3
67'

Celnie z dystansu uderzył Fernandinho. Pewnie piłkę po tym strzale złapał David de Gea.

3
3
1
1
2
66'

Manchester City nie forsuje tempa, przez co nie może zagrozić bramce Czerwonych Diabłów.

2
1
1
64'

Niezła akcja Sergio Aguero, którą skutecznie rozbił Victor Lindelof.

1
62'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Leroy Sane.

60'

Luke Shaw był faulowany i będzie rzut wolny dla podopiecznych Jose Mourinho.

5
4
4
2
3
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Manchester United zdobył bramkę kontaktową! Pewnie "jedenastkę" na gola zamienił Anthony Martial.

Manchester United
34
22
8
12
16
57'

Rzut karny dla Manchesteru UnitedEderson faulował Lukaku.

19
13
7
5
8
57'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Romelu Lukaku.

7
3
4
1
2
55'

Dryblował w polu karnym przyjezdnych Raheem Sterling, ale zmieszał się i stracił piłkę.

1
1
1
1
54'

Gospodarze wymieniają kolejne podania i czyhają na swoją następną okazję do strzelenia gola.

1
1
3
2
51'

The Citizens nie zamierzają zwalniać tempa i atakują lewą flanką.

2
2
1
3
4
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Riyad Mahrez.

Manchester City wygrywa już 2:0! Szybka wymiana podań w polu karnym gości pomiędzy Riyadem Mahrezem a Sergio Aguero. Argentyńczyk sfinalizował akcję potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.

28
19
10
11
17
46'

Początek II odsłony spotkania Manchester City - Manchester United.

12
4
4
3
3
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

7
2
3
2
2
45'

Sergio Aguero trafił w boczną siatkę i od własnej bramki rozpocznie de Gea.

5
3
2
2
2
44'

Zamieszkanie pod bramką Man Utd wyjaśnił David de Gea, który wyłapał futbolówkę.

4
4
1
1
1
42'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Mahrezie otrzymał Luke Shaw.

3
3
2
7
3
41'

Gospodarze wydają się mieć wszystko pod kontrolą i co chwila rozgrywają akcję w okolicach pola karnego przyjezdnych.

1
1
1
1
3
39'

Groźny strzał Martiala został przyblokowany i piłkę złapał Ederson.

4
3
3
5
3
37'

Man City wykonywał rzut rożny, ale ta akcja okazała się zupełnie nieudana.

5
6
2
2
35'

Manchester United wygląda na razie na bezradny. Ciągle w ofensywie znajduje się Manchester City.

7
5
5
7
11
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bernardo Silva.

Manchester City
13
7
6
3
6
31'

Aymeric Laporte uderzył z dystansu, jednakże bardzo niecelnie.

5
6
1
2
3
30'

Zawodnicy Manchesteru City spokojnie operują piłką w środku pola, zaś goście muszą tylko biegać za futbolówką.

2
3
3
3
28'

Ederson pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i szybko rozpoczął atak swojego zespołu.

3
1
4
25'

Fernandinho sfaulował Jesse'a Lingarda w środkowej strefie boiska.

4
3
4
1
4
23'

The Citizens cały czas prowadzą grę i szukają swojego drugiego gola w tym meczu.

5
3
3
4
7
21'

Spotkanie z trybun ogląda były trener Czerwonych Diabłów, Alex Ferguson.

11
7
9
1
1
19'

Piłkarze Manchesteru United mają problem z wymianą kilku celnych podań.

4
4
6
4
17'

Groźnie atakowali gospodarze, ale szybki Raheem Sterling został zatrzymany przez rywala.

3
1
1
3
15'

Bardzo aktywny na lewym skrzydle jest Bernardo Silva, który napędza kolejne ataki Man City.

7
1
3
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Bernardo Silva.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Bernardo Silva dograł piłkę na piąty metr do Davida Silvy, który strzelił mocno nie do obrony.

54
25
9
25
33
11'

6
9'

Sergio Aguero faulował rywala i będzie rzut wolny dla gości.

5
2
1
3
3
7'

Szarżował Raheem Sterling, który został zablokowany w ostatniej chwili, ale wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

6
2
3
1
4
4'

The Citizens wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska, budując swój atak pozycyjny.

3
2
3
3
3
2'

Bernardo Silva huknął z dystansu, ale obok słupka bramki Man Utd.

5
5
2
3
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.