Premier League: 13. kolejka
25 lis 2018 14:30
90+6'

Junior Stanislas nie potrafił celnie uderzyć z rzutu wolnego. Zmarnowana okazja.

3
3
2
1
2
90+5'

Fatalne zachowanie Mustafiego, który faulował rywala 17 metrów od własnej bramki. Ostatnia szansa dla gospodarzy.

4
3
1
2
3
90+4'

Arsenal. Schodzi: Pierre-Emerick Aubameyang. Wchodzi: Edward Nketiah.

4
3
2
1
1
90+1'

Nieudany strzał Aubameyanga lewą nogą z okolic pola karnego.

2
1
90'

Cztery minuty doliczone.

2
1
1
89'

Ofiarna interwencja Leno tuż przed linią bramkową. Niemiec domagał się jeszcze faulu, ale sędzia nie użył gwizdka.

3
1
1
86'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Mustafi.

3
1
1
1
85'

Lerma mógł odkupić swoje winy, jednak piłka trafiła w słupek po soczystym strzale z 30 metrów.

3
2
2
82'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Lys Mousset.

82'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

80'

Junior Stanislas na siódmym metrze nieczysto trafił w piłkę i nie zagroził bramce Leno.

2
2
1
79'
78'

Kolasniac wpadł w pole karne, ale zamiast podawać to strzelił w boczną siatkę.

1
1
1
76'

Bournemouth nie potrafi zepchnąć Arsenalu do defensywy. Kanonierzy przeważają.

1
1
73'

Bournemouth. Schodzi: David Brooks. Wchodzi: Junior Stanislas.

73'

Bournemouth. Schodzi: Dan Gosling. Wchodzi: Lewis Cook.

72'

Próbował Fraser sprzed pola karnego, jednak znów niemal wprost w Leno.

1
69'

Henrich Mchitarjan spartolił dobrą okazję dla Arsenalu. Złe przyjęcie piłki i już nie było czego zbierać.

2
2
1
1
67'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Sead Kolasinac. 2:1 dla Arsenalu! Bardzo składna akcja i płaskie zagranie do Aubameyanga, który tylko dołożył nogę na piątym metrze.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Lerma. To już piąte napomnienie w tym sezonie.

AFC Bournemouth
1
64'

Celny strzał Brooksa, jednak wprost w Leno. Niemiec nie miał problemów z chwytem piłki.

1
1
64'

Pierre-Emerick Aubameyang długo zbierał się do strzału. W końcu uderzył, ale nad poprzeczką.

1
1
61'

Xhaka zirytowany na Brooksa, który jego zdaniem próbował wymusić rzut wolny.

1
1
58'

Lepsze kilka minut w wykonaniu Arsenalu, który nie wypuszcza Bournemouth z własnej połowy.

2
1
55'

Zagotowało się w polu karnym Bournemuth, jednak Begović nie musiał interweniować, ponieważ strzały były blokowane.

1
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Ake. Faulowany Mchitarjan.

3
2
1
1
2
49'

Fraser upadł w polu karnym Arsenalu, ale nie ma mowy o"jedenastce".

3
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
45+1'

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu David Brooks. 1:1! Błyskawiczna kontra gospodarzy. Brooks zagrał w boczny sektor pola karnego, gdzie technicznym strzałem gola zdobył King.

6
4
5
4
5
45'

Minuta doliczona.

1
1
43'

Ake upadł w polu karnym Arsenalu, ale sędzia nawet się nie zastanawiał i nie użył gwizdka.

1
1
40'

Henrich Mchitarjan mocno przestrzelił z 18 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
1
38'

Bournemouth po stracie gola spuściło z tonu. To Arsenal przeważa.

1
1
34'

Techniczny strzał Iwobiego z 20 metrów i Begović sparował piłkę do boku.

3
33'

Głębokie dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, ale tutaj górą był Leno.

2
1
30'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jefferson Lerma. 1:0 dla Arsenalu! Fantastyczny strzał... do własnej bramki! Lerma z woleja uderzył z 14 metrów. Begović bez szans.

9
7
8
2
2
27'

Kąśliwy strzał Frasera z rzutu wolnego i Leno sparował piłkę na korner. Faulowany był jeszcze Torreira i zauważył to sędzia.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Faulowany King.

23'

Niezła okazja przed Aubameyangiem, który z woleja z pięciu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
1
21'

Zbyt lekki strzał Iwobiego z okolic 14 metrów nie sprawił żadnych problemów Begovicowi.

1
1
1
2
18'

Za chwilę 20 minut gry za nami, a Bournemouth przeważa na boisku.

2
2
3
3
3
16'

Ostra, płaska centra Danielsa z lewej strony. Żaden gracz Bournemouth nie doszedł do piłki.

3
3
2
2
2
13'

Mustafi ostro sfaulował Frasera. To powinna być żółta kartka. Upiekło się Niemcowi.

2
2
3
2
2
10'

Kolejna próba Torreiry, jednak tym razem wyraźnie niecelnie.

1
1
2
2
2
9'

Lucas Torreira przymierzył z 18 metrów. Piłki nie sięgnął Begović, a ta trafiła w słupek. Dobitka Iwobiego była niecelna.

4
1
2
3
3
8'

Składna akcja Bournemouth, po której King zagrał do Brooksa. Płaski strzał prawoskrzydłowego wpadł do siatki Arsenalu. Był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

4
2
2
7'

Arsenal nie przegrał już od 16 meczów. Aż 12 z nich wygrał.

4
1
1
1
4'

Szybkie tempo meczu od pierwszych sekund.

4
2'

Henrich Mchitarjan ruszył środkiem boiska, miał po prawej stronie Aubameyanga, lecz zdecydował się na strzał. Został zablokowany.

2
1
2
2
2
1'

Sokratis Papastathopoulos był wolniejszy od Wilsona, ale wykorzystał dobre ustawienie i nie dał się minąć rywalowi.