1
2
4
92'

Uderzenie Barkleya zostało zablokowane. Marcos Alonso kilka sekund później oddał kolejny strzał, ale piłka przeleciała nad bramką Hugo Llorisa.

2
2
2
90'

Arbiter doliczył cztery minuty. Za chwilę piłkarze Tottenhamu będą się cieszyć z derbowego zwycięstwa.

2
1
1
88'

Piłkarze Chelsea nie pogodzili się jeszcze z porażką. Pedro Rodriguez przestrzelił w dogodnej sytuacji. Nie ma kontaktowego gola.

1
1
1
87'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Harry Winks.

4
2
1
84'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Ładne dośrodkowanie Azpilicuety. Giroud zdobywa bramkę głową! Mamy 3:1!

17
8
3
4
8
83'

Harry Kane popisał się ładną indywidualną akcją. Anglik strzelił z dystansu, ale na posterunku był Kepa Arrizabalaga.

1
1
1
79'

Ostre starcie Hazarda z Aurierem. Belg ucierpiał i mamy przerwę w grze.

1
1
1
78'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

1
1
1
1
1
76'

Zbyt mocne dośrodkowanie Cesara Azpilicuety. Serge Aurier niepotrzebnie wybił piłkę głową na korner.

2
1
1
1
1
76'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Olivier Giroud.

3
1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.Faulowany został Alli.

Chelsea FC
2
1
3
1
1
70'

Kolejne pudło! Teraz przestrzelił Dele Alli.

3
1
2
1
4
68'

Piękna akcja Tottenhamu. Harry Kane jednak przestrzelił.

1
1
2
1
3
64'

Niezłe dośrodkowanie Barkleya, ale N'Golo Kante nie doszedł do futbolówki.

1
1
2
63'

Ross Barkley faulowany przez Erica Diera.

2
1
61'

Tottenham po zdobyciu trzeciego gola przejął inicjatywę. Chelsea wydaje się już pogodzona z pierwszą przegraną w tym sezonie.

1
1
1
2
58'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

58'
57'

Ben Davies oddał strzał, ale uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
2
3
54'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.  Osamotniony Son ośmieszył dwóch rywali i pokonał hiszpańskiego bramkarza Chelsea. Mamy 3:0!

Tottenham Hotspur
20
9
3
9
10
53'

Kolejna świetna akcja Chelsea! Uderzenie Williana zostało przyblokowane i mamy rzut rożny.

2
3
2
51'

Zamieszanie w polu karnym miejscowych po zagraniu z rzutu wolnego. Mateo Kovacić nie trafił jednak w światło bramki. Wciąż mamy 2:0.

1
2
50'

Gospodarze już tak szaleńczo nie atakują. Wykazać się mogą teraz przyjezdni.

1
1
48'

N'Golo Kante zagrał piłkę w pole karne Tottenhamu, ale podanie nie znalazło adresata.

1
1
1
2
46'

Zaczynamy drugą połowę!

1
2
czas Druga połowa
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Eden Hazard.

1
2
1
45+1'

Kapitalna parada Kepy! Bramkarz Chelsea znowu lepszy w pojedynku z Sonem. Koreańczyk zmarnował kolejną szansę.

2
45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

1
45'

Indywidualna akcja Edena Hazarda. Belg znowu padł w polu karnym Tottenhamu, ale nie było mowy o rzucie karnym.

1
1
1
43'

Silne uderzenie z dalszej odległości Williana. Brazylijczyk trafił w... N'Golo Kante.

2
1
41'

Serge Aurier szukał kolegów dośrodkowaniem, ale skutecznie interweniował David Luiz.

3
38'

Arbiter dość niespodziewanie oszczędził Jorginho. Piłkarz Chelsea powinien obejrzeć żółtą kartkę za faul na przeciwniku.

1
2
2
36'

Tottenham na moment oddał inicjatywę rywalom. Piłkarze prowadzeni przez Maurizio Sarriego mają duże kłopoty w stwarzaniu dogodnych sytuacji.

2
4
33'

Harry Kane wrócił do defensywy, aby pomóc przed stałym fragmentem gry. Anglik został sfaulowany przez Luiza.

1
1
31'

Osamotniony Heung-Min Son poradził sobie z Luizem i Rudigerem. Koreańczyk oddał techniczny strzał, ale nie skierował futbolówki w światło bramki.

1
30'

Korner został krótko wykonany, ale zostało stworzone zagrożenie od bramką Kepy. Hiszpan stanął jednak na wysokości zadania i uchronił swoją ekipę od straty trzeciej bramki.

1
1
1
1
1
29'

Harry Kane strzelił, ale uderzenie zostało zablokowane i mamy rzut rożny.

1
27'

Hugo Lloris broni strzał Moraty. Hiszpan znajdował się jednak na pozycji spalonej.

2
1
1
1
3
25'

Dele Alli nie przedarł się przez obronę Chelsea. Przez cały czas obserwujemy dominację Tottenhamu.

1
3
23'

David Luiz ucierpiał w starciu z rywalem. Brazylijczyk potrzebuje pomocy medyków. Mamy przerwę w grze.

1
2
2
3
20'

Kąśliwy strzał Williana. Piłka przeleciała obok słupka bramki Llorisa.

4
3
2
2
4
19'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.Obrońca The Blues sfaulował Harry'ego Kane'a.

3
1
3
18'

Eriksen dośrodkował piłkę na głowę Kane'a. Snajper Tottenhamu strzelił głową, ale na posterunku był Kepa. Sędzia odgwizdał spalonego po zakończeniu akcji.

1
3
16'

Gol! Strzelił Harry Kane. Atomowy strzał Kane'a i mamy 2:0! Duży błąd Kepy. Bramkarz Chelsea nie powinien stracić takiego gola.

18
11
9
5
12
14'

Eden Hazard przewrócił się w polu karnym gospodarzy, ale Martin Atkinson nie wskazał za punkt karny.

2
1
2
6
13'

Szybka kontra gospodarzy. Son łatwo przeszedł Rudigera i oddał strzał z ostrego kąta. Kepa obronił strzał pomocnika Tottenhamu.

1
1
2
12'

N'Golo Kante blokuje uderzenie Sona. Gospodarze chcą szybko strzelić drugiego gola.

1
1
3
10'

Kolejna akcja zawodników Pochettino. Przepiękne podanie Eriksena do Sona. Koreańczyk fatalnie przestrzelił.

1
1
2
8'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Christian Eriksen.

Eriksen wrzucił piłkę ze stojącej piłki prosto na głowę swojego kolegi. Dele Alli nie dał szans bramkarzowi Chelsea. Mamy 1:0!

21
14
6
5
9
7'

David Luiz fauluje Harry'ego Kane'a. Za chwilę Eriksen wykona rzut wolny. Duńczyk potrafi celnie dośrodkować.

2
1
2
1
4
6'

Kolejne zagranie Auriera. Dobrze we własnym polu karnym spisał się Rudiger. Dominacja Tottenhamu w pierwszych minutach.

3
1
1
5'

Świetny początek! Do okazji strzeleckiej doszedł Morata. Hiszpan nie trafił jednak w światło bramki.

4
1
3
1
5
4'

Dośrodkowanie Auriera i głową strzela Kane.

2
1
1
1
2
3'

Gospodarze nie zwalniają tempa. Ładne podanie z głębi pola, ale Alli uprzedzony przez bramkarza gości.

1
1
1
1
2'

Dośrodkowanie Eriksena z rzutu rożnego. Najwyżej skoczył Eric Dier. Pomocnik gospodarzy strzelił głową, ale nad poprzeczką bramki Chelsea.

1
1
2
1'

Pierwsza akcja Tottenhamu. Son na prawym skrzydle wywalczył rzut rożny.